Odjekuje poruka Parandilovićevog dede! Stigao na skup u Beograd da podrži Vučića, pa se obratio unuku - Pozivam ga... (VIDEO)
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, krenuo je danas iz Priboja kako bi prisustvovao veličanstvenom skupu u srcu Beograda i pružio podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
27.06.2026
10:05
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Lazni Bot
pre 5 godina
Hahaha Bogovi humora,dobro dodje malo smeha u ovo sumorno doba nas ekomomskog tigra.
Tanja
pre 5 godina
Na racun opozicije uvek ima sale.
sasa
pre 5 godina
Opozicija je dotakla dno.....
Jovana
pre 5 godina
Svaka Vam cast,veliko postovanje
Milica
pre 5 godina
Stvarno im svaka cast.Mislim da opozicija ne zna sta je snaslo.
Saša
pre 5 godina
Prelepa Beogradska promenada.
okano
pre 5 godina
Svakako,lep deo Beograda
Maja
pre 5 godina
Opozcija ne zna sta vise da pise
Aurora
pre 5 godina
Ne znaju vise sta ce od obesti i mrznje pa su se uhvatili za Vucicevu kapu.
bane
pre 5 godina
Opozicija puca na svim frontovima
Taki
pre 5 godina
Volim što se zna našaliti i na svoj račun. Veliki je borac Vučić za nas i Srbiju, ali i čovek ogromnog srca, čovek kao i mi.
Marija
pre 5 godina
Kad oni dokoni primećuju ko šta i kako je obučen evo i jedna slika za njih.
Mirjana G
pre 5 godina
Moze kako hoce. Njihov problem.
Miloš
pre 5 godina
Sa kapom ili bez, ovo je najlepši deo grad, odnosno Srbije. Svetski a naš
Goran
pre 5 godina
Nije bas neko vreme da se uziva jer od ovog snega se nista i ne vidi!
Milan
pre 5 godina
Bg na vodi raste velikom brzinom
Jelena
pre 5 godina
Ne izazivajte razne novinarcice bez kape i sala odmah ce da naprave pricu kako ste bolesni, odakle vam pravo da setate jos bez kape i sala hahaha
Goran
pre 5 godina
Uz tradicionalno istorijski Kalis i Nebojsina kula odakle je pogled fenomenalan ,Beograd na vodi je nesto najbolje sto se desilo u zadnjih 20-30 godina!
Milan
pre 5 godina
Lep deo Beograda i stvarno uradjeno po najboljim svetskim standardima!
Tanja
pre 5 godina
Svaka im cast.Neka se opozicija nervira.
Milan Vrbas
pre 5 godina
Aman zaman, ne znam čemu spinovanje dela medija zbog jedne kape. Neko je zaista dokon u krugu dvojke.
Dragan R
pre 5 godina
Vučić i Mali su na kulturan i simpatičan način spustili one koji traže dlaku u jajetu.
Dejan Miljakovac
pre 5 godina
Svako ima pravo da nosi ili ne nosi kapu. To je taman toliko nebitno koliko i oni koji forsiraju ovo pitanje.
Katarina
pre 5 godina
Beograd ce biti najjaca i najperspektivnija prestonica Evrope! Nosili oni kapu ili ne!
Sonja
pre 5 godina
Dva prijatelja u ocigledno dobrom raspolozenju. Divno.
Natasa
pre 5 godina
Svaka čast precednice,kapa dole....
Boris
pre 5 godina
Lepo,razgovor dvojice prijatelja. I bez kape,naravno.
minja
pre 5 godina
opet ce smetati opoziciji??
banijas
pre 5 godina
sad ce djilas opet da place ..jer nema politicki program pa ce se hvatati za to sto presednik ne nosi kapu
Željko
pre 5 godina
Ako opozicija nastavi ovim putem, Đilas i Jeremić će svoje izborne štabove praviti u "Lazi Lazareviću".
Saša
pre 5 godina
Besmislena opozicija pokreće besmislene teme. Besmisao je reč koja tu političku grupaciju, okupljenu oko Đilasa i jeremića, najbolje opisuje.
Lazar
pre 5 godina
Umesto sa konkretnim programom, opozicija pred narod izlazi sa potpunim besmislicama.
banijas
pre 5 godina
izvinjavamo se opoziciji sto ne moze da prodje cenzus ..
Nikolija
pre 5 godina
Zar opet? Ajd, oprosticemo jos ovaj put. Hahahaha.
Una
pre 5 godina
Oprosteno za celu ovu zimu, a za sledecu cemo vidimo. Svaka cast, samo nek je veselo.
Markovici
pre 5 godina
Po 10 sklekova za kaznu. Ahaha. Pa, vi ste vrh. Volimo Vas.
Jela
pre 5 godina
Srbija je na pravom putu i bice jos uspesnija
Ana
pre 5 godina
Beograd je zaista prelep i bice jos lepsi i sredjeniji
Nikola
pre 5 godina
Srbija ce nastaviti da napreduje i da bude jedna od najuspsnijih drzava
Dunja
pre 5 godina
kako je dobro kada neko imasmisla za humor. Odlični ste!
Andrijana
pre 5 godina
Izgradnja kule je veoma odlična stvar i prelepa građevina u našem glavnom gradu!
Kata
pre 5 godina
Predsednik zna sta u kom trenutku treba da napise, bravo za komentar!
Mirka
pre 5 godina
Važno je da imamo odlične državnike koji vode računa o držai i građanima, a posebno o daljem razvoju, e, a da li nose ili ne nose kapu ima onih koji o tome vode računa.
Mihajilo
pre 5 godina
Dobro je što su ovako šaljivo odgovorili opoziciji, neće im više na pamet pasti da se bave glupostima.
Andjela
pre 5 godina
Spavate li mirno Djilasevi? Predsednik ne nosi kapu, ali ulaže i usmerava sredstva tamo gde je potrebno.
Ana
pre 5 godina
Beograd ce za kratko vreme postati najsavremeniji grad na svetu.
Nikolina
pre 5 godina
Bravo za naseg predsednika, koji nas nasmeje.
Elena
pre 5 godina
Evo i mi svi ostali građani se pridružujemo izvinjenju što su ova dvojica nesmotreno izašli napolje bez kapa.
Marija
pre 5 godina
Pa Djilas nema pojma sa zivotom i nije svestan koliko je smesan.
Marija
pre 5 godina
E dokonluka kod Đilasovaca, sad im smeta i ako nenose kape, e baš su jadni.
mirko
pre 5 godina
Pa od opozicije nista pametnije nismo ni ocekivali.
milica
pre 5 godina
Pa taj Djilas umesto da se potrudi da ljudima pokaze da se opametio on pravi od sebe jos vecu budalu.
vladan
pre 5 godina
Samo vi radite kao i do sada, sa kapama ili bez njih.
mihajlo
pre 5 godina
Beograd polako ali sigurno postaje sve, sa zimskim kapama ili bez.
Miki
pre 5 godina
Sa kapom ili bez niko ne moze osporiti lepotu ovog dela grada i samo mrzitelji mogu zaliti za onim ruglom grada kako je bilo pre.
miki
pre 5 godina
Narod zna da ceni to sto radite za njega, bez obzira da li vi nosili kape ili ne. Samo tako nastavite!
Dule
pre 5 godina
Nismo kupili kapu,ali imamo nameru,ali cim nadjemo malo vremena ,evo nas sa kapom,samo model da nadjemo.
Ivana
pre 5 godina
Na glupost odgovoriti šalom i nastaviti dalje sa radom i izgradnjom Beograda i naše Srbije.
Olja
pre 5 godina
Do kraja godine ova lepotica postaće novi simbol naše prestonice. Bravo!
Valerija
pre 5 godina
Hahaha... Osmehom protiv sve te negativnosti . Bravo. Beograd jeste svet, posebno sada kada se u njegovu izgradnju toliko ulaže.
dukat
pre 5 godina
Jako duhovito. Svaka čast. Samo napred, predsedniče.
Nevena
pre 5 godina
Carski! Predsednik me je odusevio!
Perica Savic
pre 5 godina
Djilasovcima sve smeta.
Vanja
pre 5 godina
Imate postovanje i podrsku i bez kape.
Vasa
pre 5 godina
To govori da vam ni zima nista ne moze, da ste stena od coveka na koju Srbija može da se osloni.
Micojka
pre 5 godina
Dobro dodje malo smeha u ovom ledenom danu.
Slavica
pre 5 godina
Ne brinite, opozicija je sama sebi ištrikala cirkus kape medju građanima. Zato vi imate podrsku.
Filip
pre 5 godina
Predsednik ume da se našali i nasmeje građane. Sa ili bez kape on je preporodio Srbiju.
Cile
pre 5 godina
Priomenada u Beogradu na vodi je jedno od najlepših šetališta u Evropi. Izgleda fantastično i po snegu.
Micojka
pre 5 godina
Opozicija je neiscrpan izvor za salu.
Vidak
pre 5 godina
Zahvaljujući projektu Beograd na vodi konačno smo doibli uređeno savsko priobalje, kakvo jedna evropska metropola zaslužuje.
jana
pre 5 godina
Beograd je divno mesto. Sa tradicijom a moderno.
Tasa
pre 5 godina
Valja se nasaliti u ovim sumornim danima.
Jeja
pre 5 godina
Ova sala je za sve primitivce, koji samo gledaju sta da izvuku lose iz nekoga.
Drinac
pre 5 godina
Tako je predsednice, samo lupiti kontru, po ovim sljamperima sto znaju da pljuju.
Jela
pre 5 godina
Beograd postaje svetska metropola.
Ivana
pre 5 godina
Svaka cast za odgovor predsednika Vucica ovoj nasoj jadnoj opoziciji
Jovana
pre 5 godina
Bravo za Vucica
Predrag
pre 5 godina
Nenošenje kape je veliki zločin :-)
Mina
pre 5 godina
Bas volim sarkazam predsednika Vucica
Dejan
pre 5 godina
Izgradnja Beograda na vodi napreduje velikom brzinom.Beograd uskoro postaje moderna svetska prestonica.
Eva
pre 5 godina
Ponosna sam zaista na sve ono sta predsednik Vucic radi da bi gradjani ziveli bolje
Maja
pre 5 godina
Pa verovatno kriticarima smeta i da nose i da ne nose kape....uvek se oko gluposti zamera predsedniku.
Una
pre 5 godina
Pa opozicija mema.na cemu da zamera pa pisu gluposti.
Ljubinka
pre 5 godina
Beograd je postao lepše mesto za život.
Anja
pre 5 godina
Opozicija svemu nadje manu,bolje ovako predsesnik na vreme da najavi.
Bojan
pre 5 godina
Beograd se gradi ponugledu na svetske metropole.
Kale
pre 5 godina
Beograd je svet u zemlji Srbiji, nasa prestonica i takav treba i da bude, sjajan, svetski a nas.
Pavle
pre 5 godina
Do kraja godine jos jedna velika investicija koja ce zasijati u Beogradu. Svaka čast neumorno se radi na bogacenju nase zemlje.
lak
pre 5 godina
Svaka Vam cast,ogromno postovanje.
Lela
pre 5 godina
Grad Beograd ce za kratko vreme postati najsavremeniji grad na svetu.
Lela
pre 5 godina
Grad Beograd ce biti najjaca i najperspektivnija prestonica Evrope! Nosili oni kapu ili ne!
Zvoncica
pre 5 godina
Haha hit. Lepo sam se nasmejala. Uživajte, niko vam ništa ne može, samo neka komentarišu.
Jana
pre 5 godina
Zima, zima e pa šta je, ako je zima nije lav. Zima, zima pa neka je, ne boji se ko je zdrav!
sabrina
pre 5 godina
Setnja beogradskom promenadom koja izgleda prelepo i sa uzivanjem treba posmatrati predeo
Nency
pre 5 godina
Opozicija nema o cemu da brine nego nosi li ko kapu ili ne ,uzas. Smesa narod
ena
pre 5 godina
Pravi odgovor za opozicionare koji se brinu za kapu da li nosi Vucic ili ne
Marko
pre 5 godina
Ahaha bravo za komentar!
Nena
pre 5 godina
Tako treba, sa uzivanjem setnja beogradskom Promenadom bez kape na snegu
Ivana
pre 5 godina
Tajkunima su zaista pokzali se Srbija menja, da se gradi i razvija i hvala predsedniče što na sve načine pokušavate da našu državu jačate. hvala predsedniče što činite da građani Srbije žive bolje.
Zvoncica
pre 5 godina
Predsedniče nemate potrebe nikada nikome da se pravdate. Uživajte!
Zvoncica
pre 5 godina
Uopšte nije bitno da li ce nositi kapu ili ne. Svakako umesto kape ja bih mu stavila krunu jer je zaista zaslužuje! Mnogo toga je uradio za svoj narod i državu da bi to svakako bilo zasluženo.
Lane
pre 5 godina
Opozicija više ne zna šta će od sebe !
Ksenci
pre 5 godina
Najlepši deo grada u svako doba je idealno za šetnju. Naš glavni grad ide u korak sa velikim svetskim metropolama.
Ksenci
pre 5 godina
Bravo ljudine, samo napred u nove pobede.
Ksenci
pre 5 godina
Na saljiv nacin zupusio usta onima koji su to zasluzili!
Ksenci
pre 5 godina
Zahvaljujući projektu "Beograd na vodi" naši turistički prihodi će značajno biti uvećani.
Dafina
pre 5 godina
Haha, ako ste im rekli Opozicija nezna sta je tek ceka "ko kosi ko vodu nosi"
Mila
pre 5 godina
Izgleda da moramo nositi kapu, kako ne bismo bili na meti opozicije.
Zvezdica
pre 5 godina
Opozicija je toliko ne bitna, da niko ne bi obratio paznju kada bi nosili i kantu na glavi.
Mara
pre 5 godina
MAlo šale nije na odmet.
Koki
pre 5 godina
Vucic i Mali bez kape, evo jos materijala za opoziciju.
covek iz buducnosti
pre 5 godina
ti dokonasi iz opozicije nemaju drugog pametnijeg posla nego da izmisljaju lazi i klevete kao i uvrede a da neodgovaraju nimalo pred licem pravde
Nale
pre 5 godina
Sjajna investicija beograd na vodi.
Mica
pre 5 godina
Kao i uvek, predsednik se šali na svoj račun.
Bubi
pre 5 godina
Pa oni brinu o Vasem zdravlju.
Tanjica
pre 5 godina
Beogradska Promenada je jos jedna prelepa turisticka atrakcija nase prestonice.
Tanjica
pre 5 godina
Sasa ce Djilas da se zabrine i za Sinisu Malog. ???
Ime
pre 5 godina
Setati promenadom zimi je raj za dusu. Prelepo.
Rade
pre 5 godina
Beograd na vodi je od izuzetnog znacaja za Srbiju.
Mina
pre 5 godina
Jer je pomak ocigledan, cak i u teskim vremenima. A humor je tu da nam pokaze da vedrine ima I u ovako tmurnim danima!
Rade
pre 5 godina
Uvek se treba smejati opoziciji.
Brankić
pre 5 godina
Radovi na kuli napreduju ogromnom brzinom. Ona će postati jedan od simbola Beograda.
Drugar
pre 5 godina
Uskoro ce mozda opozicija da predje sa kape na nesto drugo. Onda cemo se jos vise smejati opoziciji.
Brankić
pre 5 godina
Meni ste lepši bez kape. Neka se opozicija nervira sto imate podrsku sa ili bez kape.
Brankić
pre 5 godina
Opozicija ce opet imati temu za razmatranje, posto je predsednik bez kape.
Mirka
pre 5 godina
Svaka vam cast Predsednice i samo tako nastavite.
Rada
pre 5 godina
Zimska idila, svaka čast, divna fotografija.
Rade
pre 5 godina
Dok se opozicija sprdnja na racun kape, Predsednik Vucic nastavlja da neumorno radi na izgradnji srbije.
Ljilja
pre 5 godina
Koji blam opozicije, smesni su do bola, pa ko jos danas nosi kapu?
darijamakic85
pre 5 godina
Samo nastavite da gradite autoputeve, bolnice i ostale zgrade, a za kapu nećemo zameriti.
Mara
pre 5 godina
Vi najmanje treba nekom da se izvinjavate,sve sto radite ,radite za dobro naseg naroda,sa kapom ili bez nje .
Aleksandar
pre 5 godina
Beograd na vodi postaje sve lepši!
Mina
pre 5 godina
Samo nasa opozicija moze da se bavi time ko nosi kapu.
Miki
pre 5 godina
Umesto sa konkretnim programom, opozicija pred narod izlazi sa potpunim besmislicama.
Milica
pre 5 godina
"Beograd na vodi" je ubedljivo najbolji projekat koji je uspešno realizovan u poslednje vreme.
Aca
pre 5 godina
"Beograd na vodi" je samo deo onoga šta je urađeno da Beograd izgleda svetski.
Aleksa
pre 5 godina
Građani Srbije su ponosni kako "Beograd na vodi" izgleda danas.
Marijana
pre 5 godina
Sa kapom ili bez nje,drzava ide napred.
Sofija
pre 5 godina
Odličan projekat da naš lepi grad Beograd izgleda svestski!
Neda
pre 5 godina
Beograd će biti prepoznatljiv po Kuli Beograd. Svetski!
Nina
pre 5 godina
Lepa Beograska promenada, za ponos građanima Srbije.
peđa
pre 5 godina
Šta li će sada opozicija....
Mina
pre 5 godina
Nema kape, ali ima kule kao simbola savremenog Beograda!
Marina
pre 5 godina
Drago mi je što je Vučić okrenuo na šalu neke nepodobne i banalne kritike raznih neobjektivnih medija koje drži deo opozicije. I ovako sa njima treba uvek.
Vanja
pre 5 godina
Predsedniku i svakom normalnom čoveku u Srbiji je bitno da se radi, gradi, napreduje... A oni koji u životu ništa osim provociranja i spletkarenja nisu radili gledaju da li neko nosi ili ne nosi kapu...
Stefan
pre 5 godina
Oni koji komentarisu to sto Vucic ne nosi kapu, mogu istu da skinu jer covek ima odlicne rezultate rada.
Slobo
pre 5 godina
Sa ili bez kape ali svuda oko Vučića se gradi. Negde u roku a negde i pre roka
Jelena
pre 5 godina
Malo sale nece nikome naskoditi!
MarijaM
pre 5 godina
Zahvaljujući predsedniku Srbija je na pravom putu razvoja.
MarijaM
pre 5 godina
Kula će biti simbol Beograda u budućnosti.
MarijaM
pre 5 godina
Prelepa panorama se pruža sa "Beograda na vodi".
Dragan
pre 5 godina
Bravo za komentar. Hahaha...
lola
pre 5 godina
Mislim da opozicija ne zna sta je snaslo
Ana
pre 5 godina
Hit! Svaka im čast!
Sasa
pre 5 godina
Izvint'e stvarno.
Višnja
pre 5 godina
Ha, ha - sjajno.
Bojan
pre 5 godina
Dobar štos.
tale
pre 5 godina
odličan komentar
tale
pre 5 godina
samo napred Srbijo
Milica
pre 5 godina
Svako ima pravo da nosi ili ne nosi kapu. To je taman toliko nebitno koliko i oni koji forsiraju ovo pitanje.
Milica
pre 5 godina
Beograd je sve lepsi i lepsi,vucic se trudi izmedju ostalog da nam gradovi bidu jos lepsi,puno ulaze...
LenaKlarisa
pre 5 godina
Mnogo se izvinjavamo!
Suncica
pre 5 godina
Prelepo, u Srbiji se gradi i radi velikom brzinom.
Nikolia D
pre 5 godina
Nastavljamo pravim i dobrim putem, Srbija se poslednih par godina izgradila vise nego ikad sto vraca veru svima nama ! Odlican i prelep projekat ! Samo napred za nasu bolju i lepsu zemlju !
Neca
pre 5 godina
Opozicija i jeste za salu!
Sonja
pre 5 godina
Dobra sala sa kapom. Jos jedna lepa stvar za Beograd.
mihajlo
pre 5 godina
Oglasite se opozicijo,cekamo vas.A predsedniku svaka cast na odgovoru,tako i treba
Jovan
pre 5 godina
Bravo!