Ekskluziva! Pogledajte šta radi Aleksandar Radić nakon pretresa njegovog stana - Vučićević otkrio šokantne detalje (VIDEO)
Aleksandra Radića, čoveka koji širi paniku i laži o zvučnom topu u tajkunskim medijima, uhvatila je ekipa Informera koja svakoga dana radi na emisiji "Na merama".
24.06.2026
18:46
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
toti
pre 5 godina
Bili su mi simpatični i veoma gotivni,dok su vodili emisiju "mentalno razgibavanje"na B92.Od kada su prešli na drugu talasnu dužinu,otišli su u mentalno,političku dubinu.Šteta.Iz ovoga se vidi da gde politika umeša prste,od novinarstva nema ništa.
Mikica
pre 5 godina
Ono kad na Informeru napises "kad politika umesa prste u novinarstvo".
toti
pre 5 godina
Ono.Šta ćeš na Informermerovom portalu kad misliš da nije novinarski.
AS
pre 5 godina
KAKO NOVAC OKRENE LJUDE. POSTANU BAHATI I IZGUBE SMISAO ZA ZDRAV HUMOR. ONI SADA SA VISINE VREĐAJU ONE ZA KOJE SMATRAJU DA SU MANJE VREDNI JER ONI SU ELITA.
milankukic
pre 5 godina
budale netreba traziti oni se sami pokazu i jave
jado
pre 5 godina
Naročito nepismene budale.
Bane
pre 5 godina
Vidite na šta liče ta dva nesrećnika. Samo ekstremno ružni ljudi su i ekstremni pokvarenjaci. Želeli bi da budu face, ali su bez pokrića. Doživotno DNO DNA.
zoran
pre 5 godina
Čemu sada ova patetika!?
strucnjak
pre 5 godina
Uredjivacka politika B92 i antisrbske Ns nije ista.
Mikica
pre 5 godina
Pretpostavljam da si strucnjak za srpski jezik i pismenost.
moravka
pre 5 godina
Ima nesto sto se zove.Sve se vraca sve se placa!!!
Gleichschaltung
pre 5 godina
Medijski spin. Nigde ni reči o protestu zbog bahatih vozača i strašne i užasne smrti deteta.
Milan63
pre 5 godina
Sram ga bilo. Ima li taj decu? Fuj! Znači li to da se zločin stepenuje prema političkoj ili sektaškoj pripadnosti? A nešto se ovim povodom ne pojavljuju u medijima izjave naših moralnih gromada Seke Sablić i Dragana Bjelogrlića. Pa ta Radulovićeva je njihova koleginica. Svaka čast Staniću, Lečiću, Gonciću, Trifunoviću i drugima koji su se oglasili. Ako se dokaže Aleksićeva krivica, po meni, neka mu se odredi doživotna robija.
Srdjan
pre 5 godina
Narode,pogledajte prvo emisiju pa kometarisite.Izvuceno iz konteksta. Ljudi koji ovako pisu su placeni za to,kao i da nista sto dolazi sa N1 i Nove nevalja i da su to domaci izdajnici.E pa gospodo nije to bas tako.
Mikabg
pre 5 godina
Ovi momci su potpuno izgubili kompas. Polako i njihov "humor" poprima odlike "humora" Ivana Ivanovića. Ne možete biti humorista i satiričar, a vređati samo jednog čoveka i njegovu porodicu?!
rzgb
pre 5 godina
E dzukele jedne lesinarske, kako vadite iz konteksta da bi im prisili ovakve gadosti, olosi nad olosima, kako ljubite decu tim govnavim ustima.
straja
pre 5 godina
Ne treba da se LJUTITI TE...pa ljudi govore iz svog iskustva....ne znam da li da mi je krivo ili ne ali ja ne znam da li ima razlike!...veruj im na rec!....Ali ne znam sto to ovim devojkama ZNACI....da li treba da proveravaju ili da poveruju ovim'iskusnim macanima"!!
Vuki
pre 5 godina
Ovim voditeljima od srca im želim da provedu kvalitetno intimno vreme sa Mikom... Zaslužili su.
Goran
pre 5 godina
Totalno istrgnuto in konteksta.....
Milutin
pre 5 godina
Ima stara izreka:pas laje a vetar nosi...toliko o emisiji.da li je bilo silovanja znaćemo kad se sud izjasni.po zakonu optuženi je nevin dok se ne dokaze suprotno.
Duda
pre 5 godina
Ljudi koji ovako, ili na bilo koji nacin vredjaju druge, su jakoj, jako nesrecni ljudi. Oni jedino tako mogu da se osecaju "srecnim" kada vredjaju druge.
ALEmat
pre 5 godina
Jel ovi voditelji žive u Beogradu ili u Luksenburgu, bez obzira gde žive kad njihovu decu (ne daj bože) neko siluje neka onda kažu, pa neka samo kad nije bio Legija. A nikad se nezna.