• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

18.01.2021

10:18

NIJE ISTO DA TE SILUJE LEGIJA I DA TE SILUJE MIKA ALEKSIĆ! DNO DNA NA TAJKUNSKOJ TELEVIZIJI - SPRDAJU SE SA SE*SUALNIM UZNEMIRAVANJEM ŽENA! /Video/

Vesti

NIJE ISTO DA TE SILUJE LEGIJA I DA TE SILUJE MIKA ALEKSIĆ! DNO DNA NA TAJKUNSKOJ TELEVIZIJI - SPRDAJU SE SA SE*SUALNIM UZNEMIRAVANJEM ŽENA! /Video/

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
toti

pre 5 godina

Bili su mi simpatični i veoma gotivni,dok su vodili emisiju "mentalno razgibavanje"na B92.Od kada su prešli na drugu talasnu dužinu,otišli su u mentalno,političku dubinu.Šteta.Iz ovoga se vidi da gde politika umeša prste,od novinarstva nema ništa.

Mikica

pre 5 godina

Ono kad na Informeru napises "kad politika umesa prste u novinarstvo".

toti

pre 5 godina

Ono.Šta ćeš na Informermerovom portalu kad misliš da nije novinarski.

AS

pre 5 godina

KAKO NOVAC OKRENE LJUDE. POSTANU BAHATI I IZGUBE SMISAO ZA ZDRAV HUMOR. ONI SADA SA VISINE VREĐAJU ONE ZA KOJE SMATRAJU DA SU MANJE VREDNI JER ONI SU ELITA.

milankukic

pre 5 godina

budale netreba traziti oni se sami pokazu i jave

Bane

pre 5 godina

Vidite na šta liče ta dva nesrećnika. Samo ekstremno ružni ljudi su i ekstremni pokvarenjaci. Želeli bi da budu face, ali su bez pokrića. Doživotno DNO DNA.

strucnjak

pre 5 godina

Uredjivacka politika B92 i antisrbske Ns nije ista.

Mikica

pre 5 godina

Pretpostavljam da si strucnjak za srpski jezik i pismenost.

moravka

pre 5 godina

Ima nesto sto se zove.Sve se vraca sve se placa!!!

Gleichschaltung

pre 5 godina

Medijski spin. Nigde ni reči o protestu zbog bahatih vozača i strašne i užasne smrti deteta.

Milan63

pre 5 godina

Sram ga bilo. Ima li taj decu? Fuj! Znači li to da se zločin stepenuje prema političkoj ili sektaškoj pripadnosti? A nešto se ovim povodom ne pojavljuju u medijima izjave naših moralnih gromada Seke Sablić i Dragana Bjelogrlića. Pa ta Radulovićeva je njihova koleginica. Svaka čast Staniću, Lečiću, Gonciću, Trifunoviću i drugima koji su se oglasili. Ako se dokaže Aleksićeva krivica, po meni, neka mu se odredi doživotna robija.

Srdjan

pre 5 godina

Narode,pogledajte prvo emisiju pa kometarisite.Izvuceno iz konteksta. Ljudi koji ovako pisu su placeni za to,kao i da nista sto dolazi sa N1 i Nove nevalja i da su to domaci izdajnici.E pa gospodo nije to bas tako.

Mikabg

pre 5 godina

Ovi momci su potpuno izgubili kompas. Polako i njihov "humor" poprima odlike "humora" Ivana Ivanovića. Ne možete biti humorista i satiričar, a vređati samo jednog čoveka i njegovu porodicu?!

rzgb

pre 5 godina

E dzukele jedne lesinarske, kako vadite iz konteksta da bi im prisili ovakve gadosti, olosi nad olosima, kako ljubite decu tim govnavim ustima.

straja

pre 5 godina

Ne treba da se LJUTITI TE...pa ljudi govore iz svog iskustva....ne znam da li da mi je krivo ili ne ali ja ne znam da li ima razlike!...veruj im na rec!....Ali ne znam sto to ovim devojkama ZNACI....da li treba da proveravaju ili da poveruju ovim'iskusnim macanima"!!

Vuki

pre 5 godina

Ovim voditeljima od srca im želim da provedu kvalitetno intimno vreme sa Mikom... Zaslužili su.

Milutin

pre 5 godina

Ima stara izreka:pas laje a vetar nosi...toliko o emisiji.da li je bilo silovanja znaćemo kad se sud izjasni.po zakonu optuženi je nevin dok se ne dokaze suprotno.

Duda

pre 5 godina

Ljudi koji ovako, ili na bilo koji nacin vredjaju druge, su jakoj, jako nesrecni ljudi. Oni jedino tako mogu da se osecaju "srecnim" kada vredjaju druge.

ALEmat

pre 5 godina

Jel ovi voditelji žive u Beogradu ili u Luksenburgu, bez obzira gde žive kad njihovu decu (ne daj bože) neko siluje neka onda kažu, pa neka samo kad nije bio Legija. A nikad se nezna.

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika