Odjekuje poruka Parandilovićevog dede! Stigao na skup u Beograd da podrži Vučića, pa se obratio unuku - Pozivam ga... (VIDEO)
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, krenuo je danas iz Priboja kako bi prisustvovao veličanstvenom skupu u srcu Beograda i pružio podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
27.06.2026
10:05
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
lak
pre 5 godina
Sasvim tacno.
lak
pre 5 godina
Apsolutno tacno.
Lela
pre 5 godina
Sasvim tacno!
Mirko
pre 5 godina
Divna vest koja će ubrzo ulepšavati Beograd.
Mićaga
pre 5 godina
Mirko: Kada se setim kakvo je ruglo ovde bilo, a sada je niklo nešto što izgleda veličanstveno.
Barbara
pre 5 godina
Za sve sto je uradjeno u Srbiji treba zahvaliti jednom coveku, koji je svojim radom i trudom uspeo da digne zemlju sa dna i obezbedi gradjanima sto bolji zivot.
Milja R
pre 5 godina
Barbara: Zbog toga i dobija ogromnu podršku građana Srbije.
Dragana
pre 5 godina
Beograd svakim danom postaje sve uređenija zemlja. Svaka čast za bolju i lepšu Srbiju.
Slavica
pre 5 godina
Otkako je Vučić na čelu države, Srbija se nikad više nije gradila i u istu ulagalo.
Tamara
pre 5 godina
Beograd konačno izgleda kao prava prestonica.
Ivana
pre 5 godina
Tako je. Sanjajmo velike snove, radimo naporno da ih ostvarimo.
darija
pre 5 godina
Niko ne moze da ospori da ovaj deo grada zaista izgleda svetski.Radujem se svakoj novoj inovaciji
Olja
pre 5 godina
Upravo tako. Sreća prati hrabre, a ko god se srcem bori za ono u šta veruje, taj i pobeđuje.
Sima
pre 5 godina
Beograd je prava metropola koja se iz dana u dan izgrađuje i ulepšava. Samo napred!
Tara
pre 5 godina
Nikad lepši Beograd, nikad lepša Srbija.
Andrijana
pre 5 godina
Ko veruje u snove taj će ih i ostvariti.
Dunja
pre 5 godina
Kada postaviš svoj cilj, imaš san da nešto uradiš, onda ćeš to i uspeti, treba samo verovati!
Radojičić
pre 5 godina
Mnogo je lepo sređen ovaj deo Beograda a kula će ga krasiti svojom lepotom i visinom.
Anna
pre 5 godina
Trud i zalaganje predsednika je vidno.Bravo za njega, svojom ambicijom se sve postiže.
Maja
pre 5 godina
Obećaš sve ono što možeš da ispuniš i slediš svoje ciljeve i snove.
nedeljko
pre 5 godina
Velelepna gradjevina, bice nov simbol Beograda! Samo neka se gradi.
Nxnxcn
pre 5 godina
Ovo je dokaz da su snovi ostvarivi.
tale
pre 5 godina
u svemu u životu morate biti uporni
Jovana
pre 5 godina
Tacno tako,sve sto zamislite i radite na tome ostvarice se
tale
pre 5 godina
u početku je zaista delovalo kao san, ali on je ipak počeo da se ostvaruje
Maja
pre 5 godina
Bas tako,ziva istina
tale
pre 5 godina
snovi se ipak po nekad ostvaruju
tale
pre 5 godina
samo napornim radom možemo ostvariti svoje snove
Marko
pre 5 godina
Istina kada se marljivo radi i snovi se ostvaruju
Bo
pre 5 godina
Prioritet u nasoj maloj zemlji su investicije, za svaku pohvalu. Da ih bude jos vise...
Marija
pre 5 godina
Srbija ce vodjena odgovornom politikom i pravim ljudima postati institucija.
Bane
pre 5 godina
Biće to dirljivi trenuci, jer to je u čast nasih predaka.
mirko
pre 5 godina
Nasi snovi su uveliko poceli da se ostvaruju zahvaljujuci vama.Srbija ce postati jos lepsa i jaca zemlja.
Bane
pre 5 godina
Stefan Nemanja je zasluzio da mu se podigne spomenik.
Gogi
pre 5 godina
Nema sumnje da spomenik daje Beogradu novi sjaj. Turisti ce imati sta da vide.
Gogi
pre 5 godina
Spomenik Stefanu Nemanji izgleda zaista velelepno.
milica
pre 5 godina
Nasa prestonica ce postati olicenje jedne stabilne i jake zemlje.I kompletna Srbija ce dobiti skroz drugaciji izgled.
Aanna
pre 5 godina
Vučić je svojim radom i trudom uspeo da digne zemlju sa dna i obezbedi gradjanima sto bolji zivot!
Aannaa
pre 5 godina
Cela Srbija ce dobiti skroz drugaciji izgled !Samo napred!
Aannnaa
pre 5 godina
Svaka čast za bolju i lepšu Srbiju.Beograd dobija novi sjaj!
Tanjica
pre 5 godina
Kula Brograd ce biti jos jedna fascinantna gradjevina,koja ce ulepsati nasu prestonicu.
Maja
pre 5 godina
Tako je!!Nastavimo da verujemo!!
Kaca
pre 5 godina
Sve sto ste zamislili polako ali sigurno ostvarujete, zato vam Srbija i veruje, bravo.
Ksenija
pre 5 godina
Naravno, svaki san se ostvari ako dovoljno želite.
Milena
pre 5 godina
Iskreno je lepo i u ovom trenutku videti kako kula sada izgleda iako još nije definitivno urađena. Naša država ima čime da se ponosi. Grad Beograd je za ovo kratko vreme se mnogo izgradio. Beograd je prava metropola koja se iz dana u dan izgrađuje i ulepšava.
Darija
pre 5 godina
Srbija se gradi sve vise i sve je lepsa i lepsa
Mika
pre 5 godina
Prelepo, jos jedan lep simbol Beograda. Srbija i Beograd se grade.
Lana
pre 5 godina
Ponosni smo na Vas, predsedniče.
Tina
pre 5 godina
Velika stvar za Srbiju i Beograd.
Masa
pre 5 godina
Nek je sa srecom, upravo teku radovi kako je i receno.
Darko
pre 5 godina
Srbija ce uz projekat dostici nivo evropskih metropola.
Marija
pre 5 godina
Zaista izgleda kao san, prelepo.
SNS DEMONOKRATIJA
pre 5 godina
Možda bi ovom crnom Arapinu smetao krst u ruci Stefana Nemanje. Arnautima je isto smetao krst na srpskim crkvama 2004.godine.
Lela Popovic
pre 5 godina
Kula Beograd će biti još jedna turistička atrakcija srpske prestonice a Beograd na vodi je već sada elitno beogradsko naselje.
Siki
pre 5 godina
Ovo je odlicna vest. Sjajno
Darko
pre 5 godina
Beograd dobija velepno zdanje.
Nikolina
pre 5 godina
Tako je.Kad dovoljno verujemo i dovoljno se trudimo da to postvarimo,snovi su dostižni!Bravo!
Milica
pre 5 godina
Kad dovoljno verujete,sve je moguće,bravo!!
Nikola
pre 5 godina
Treba verovati u svoje snove.Sve sto ste zamislili se ostvaruje zato Vam Srbija veruje.
Milica
pre 5 godina
Beograd na vodi se gradi neverovatnom brzinom, a izgleda već sada veličanstveno, dostojno jedne metropole kakav Beograd treba i da bude. Samo napred za bolju i lepšu Srbiju.
Vesna
pre 5 godina
Cvrsta odluka i vera da cinite pravu stvar za svoj narod i drzavu
kaca
pre 5 godina
Beograd dobija izgled na koji mu mogu pozavideti mnoge evropske i svetske metropole
Jeca
pre 5 godina
Odgovorni savesni smeli i odvazni ljudi ostvaruju ovakve velike poduhvate
32
pre 5 godina
Beograd postaje prelepa metropola kojom cemo se svi ponositi
23
pre 5 godina
Svako ko dodje u beograd bice odusevljen kao izygleda bg na vodi
22
pre 5 godina
Ovo je ponos cele srbije izgleda prelepo
Brane
pre 5 godina
Prelepo rečeno. Prelepo izgleda promenada. Za svaku pohvalu.
Brane
pre 5 godina
...I ko veruje u njih. Na žalost kod nas ljudi su skloniji da veruju u noćne more. Tako je na žalost
Milica
pre 5 godina
Slazem se,tačna konstatacija.
Nina
pre 5 godina
Beograd je prelep grad, jos uz ovako lepe istorijske junake bice jos lepsi.
Sara
pre 5 godina
Ako veruješ u njih snovi se i ostvare samo treba biti pozitivan.
Jelena
pre 5 godina
Snovi postanu java!
Marija
pre 5 godina
Novo lice Beograda dobija jednu modernu notu upravo sa ovom prelepom Kulom.Zasluženo san postaje java na radost Beograđana i cele Srbije.
Nikola
pre 5 godina
Nikad se više i brže nije gradilo u Beogradu a kula je nešto veličanstveno po čemu će Beograd i biti prepoznatljiv.
Danijela
pre 5 godina
Nikad se više i brže nije gradilo u Beogradu a kula je nešto veličanstveno po čemu će Beograd i biti prepoznatljiv.
Silvija
pre 5 godina
Uloženi trud i rad se uvek vraća i Srbija će zahvaljujući tome biti mnogo bolje mesto za život.
Pera Savic
pre 5 godina
Beograd ce biti najlepsi grad u regionu.
Brankić
pre 5 godina
Naš Beli grad nastvalja da se razvija i gradi.
Brankić
pre 5 godina
Očekujem da ovakva građevina bude najlepša u Beogradu i da zaista dominira prostorom. Svaka čast.
Brankić
pre 5 godina
Beograd na vodi, iz dana u dan postaje sve lepsi.
Brankić
pre 5 godina
Jedan ovakav impozantni projekat će, između ostalog unaprediti građevinsku industriju Srbije a Beograd će završetkom istog, dobiti jedno novo moderno lice.
Marija
pre 5 godina
Kula Beograd će biti dokaz, da se trud i rad uvek isplati.
Marija
pre 5 godina
Beograd sigurnim koracima ide ka dobijanju izgleda svetske metropole.
Anna
pre 5 godina
Kula Beograd će vremenom postati simbol, po kojoj će Beograd biti prepoznatljiv u svetu.
Sonja
pre 5 godina
Stvarno mozemo da budemo ponosni na sve dosadasnje uspehe. Beogrda na Vodi je primer kako se od snova stize do ostvarljivih ciljeva.
Ljoljans
pre 5 godina
Istina!
Ivana
pre 5 godina
Snovi građana se ostvaruju radom našeg predsednika, koji zaista radi i gradi za našu budućnost. Hvala predsedniče što ovoliko gradite Srbiju.
Marina
pre 5 godina
Sve sto ste zamislili polako ali sigurno ostvarujete, zato vam Srbija i veruje, bravo. Ovo ce biti zasigurno jos jedan velelepni objekat koji ce krasiti nas grad.
Aleksandar
pre 5 godina
To je jedini način da se do snova dodje, sve drugo su zablude!
Maša
pre 5 godina
Samo radom se postižu rezultati!
Beograd
pre 5 godina
Ovo je ponos cele Srbije.
mila
pre 5 godina
Samo kad radimo na snovima mozemo da ih ostvarimo.
mila
pre 5 godina
Nova kula će biti novi simbol našeg glavnog grada.
Milovan
pre 5 godina
Velelepna gradjevina, bice nov simbol Beograda! Samo neka se gradi.