Udarno! Nezapamćen teror na Gazimestanu: Kurtijevi specijalci krenuli na Srbe (FOTO/VIDEO)
Gazimestan je i ovog Vidovdana okupio veliki broj Srba koji su došli da obeleže jedan od najvažnijih datuma u srpskoj istoriji, ali je čitav skup protekao uz pojačano prisustvo pripadnika takozvane kosovske policije i iživljavanje naoružane šiptarske bande nad srpskim stanovništvom.
28.06.2026
17:18
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
MK
pre 5 godina
Bravo za komentar, sve je istina
Marcoo
pre 5 godina
Taj N1 i SBB do te mere rade šta hoće po Srbiji, od čega je mnogo toga u najmanju ruku protivzakonito, da se često pitam da li su stvarno do te mere zlonamerni ili samo služe kao "demokratski" medij za pokazivanje.
laza lazarevic
pre 5 godina
U ovoj zemlji svi se nakrali i rade protiv zakona Djilas,N1,SBB... i niko nije u zatvoru jedino nas predsednik radi zakonito.
Bobance
pre 5 godina
SBB je najbolji.
Zamislite samo
pre 5 godina
Bahati, pune džepove plakymo malo...Nećeš SBB nemoj! A što je telekom uložio 500 miliona evra naših para u razvoj optike koji renta na 15 godina za 15 miliona, to je ok. nimalo nije drugari...pa pljuj te...
Atlija
pre 5 godina
RADITE STA HOCETE, JA IMA Blue+ Swisscom UHD Filmove, Serije Sport + Netfilx (80 sfr) Ma boli me uvo sta tko radi i drnda sirotinju da se obogati. Ne gledab budalastine sa balkana, osim preko Interneta HAPPY Milomir Maric. Kakve N1, neke S, ili onaj , cuo sam za njega neki ivan, Srdacan pozdrav ATLIJA MILORAD (60)
zoran
pre 5 godina
Svi su isti...plaćamo ih da nas zavitlavaju jer bolje nemamo.
dragan
pre 5 godina
Svaka ti je na mestu. Svaka cast na razoblicavanju.
Njupi
pre 5 godina
Ištvan otkrio toplu vodu... Pa na kraju svakog teksta o N1 i NovaS na tim portalima ljudi napišu da su svi oni (SBB, United Media, N1. NovaS) deo United Group. Bukvalno u svakom tekstu, nije teško proveriti.
Maks
pre 5 godina
Ja sam korisnik SBB godinama i ne bih menjala za nista, zdrava konkurencija je pozeljna a ne rezimski operateri. U telekomu nikad ne mozes dobiti informaciju a da ti to debelo ne naplate i internet i fiksni telefon cu prebaciti sad u SBB a mobilni u Vip ako je sve po zakonu zasto tolika hajka na njih.
Rale
pre 5 godina
Bolje vam je malo da pišete,kako bar ljude koje ja poznajem,njih 12.prelazi sa Telenora na Vip.
kragujevac
pre 5 godina
Gospodine Kaiću, pa ja sam odavno shvatio tu pokvarenu igru i sa SBB prešao na MTS. Bolje da dajem pare našima,nego ovima koji plaćaju porez u Luksemburgu,a sve drugo uzimaju od Srbije.
sara
pre 5 godina
Sve je to prozirno i poznato, zato apelujem da masovno bežimo od zlotvora SBB, da bi propali što bržr!!!!.
Milan
pre 5 godina
Ja sam pretplatnik SBB od kako su se pojavili u mom gradu i više sam nego zadovoljan njihovim uslugama TV i Interneta! N1, CNN, Pink , Nova tv i slične televizije uopšte nisu memorisane u mom televizoru pa ih i ne gledam! Gledam samo ono što volim a oni mogu da emituju šta hoće! Ali zato servisna usluga SBB rešava sve probleme u izuzetno brzom vremenu tako da nikada nisam ostao bez tv programa ili interneta! Dok usluga Telekoma po istom pitanju meri se danima pa ljudi po nekoliko dana nemaju ni tv ni internet! Znam da se ovaj komentar neće svideti mnogima ali u mom gradu je tako i nikada ne bih prešao na drugog operatera! Politika me ne zanima pa ni takve emisije ne gledam a novine prelistam samo na netu!