• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Ištvan Kaić

01.02.2021

09:27

I JA SAM PRETPLATNIK SBB I PUNIM DŽEPOVE ŽAKLINI, IVANOVIĆU I SLIČNIMA! Autorski tekst Ištvana Kaića posle koga će vam sve biti jasno!

Vesti

I JA SAM PRETPLATNIK SBB I PUNIM DŽEPOVE ŽAKLINI, IVANOVIĆU I SLIČNIMA! Autorski tekst Ištvana Kaića posle koga će vam sve biti jasno!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Marcoo

pre 5 godina

Taj N1 i SBB do te mere rade šta hoće po Srbiji, od čega je mnogo toga u najmanju ruku protivzakonito, da se često pitam da li su stvarno do te mere zlonamerni ili samo služe kao "demokratski" medij za pokazivanje.

laza lazarevic

pre 5 godina

U ovoj zemlji svi se nakrali i rade protiv zakona Djilas,N1,SBB... i niko nije u zatvoru jedino nas predsednik radi zakonito.

Zamislite samo

pre 5 godina

Bahati, pune džepove plakymo malo...Nećeš SBB nemoj! A što je telekom uložio 500 miliona evra naših para u razvoj optike koji renta na 15 godina za 15 miliona, to je ok. nimalo nije drugari...pa pljuj te...

Atlija

pre 5 godina

RADITE STA HOCETE, JA IMA Blue+ Swisscom UHD Filmove, Serije Sport + Netfilx (80 sfr) Ma boli me uvo sta tko radi i drnda sirotinju da se obogati. Ne gledab budalastine sa balkana, osim preko Interneta HAPPY Milomir Maric. Kakve N1, neke S, ili onaj , cuo sam za njega neki ivan, Srdacan pozdrav ATLIJA MILORAD (60)

zoran

pre 5 godina

Svi su isti...plaćamo ih da nas zavitlavaju jer bolje nemamo.

dragan

pre 5 godina

Svaka ti je na mestu. Svaka cast na razoblicavanju.

Njupi

pre 5 godina

Ištvan otkrio toplu vodu... Pa na kraju svakog teksta o N1 i NovaS na tim portalima ljudi napišu da su svi oni (SBB, United Media, N1. NovaS) deo United Group. Bukvalno u svakom tekstu, nije teško proveriti.

Maks

pre 5 godina

Ja sam korisnik SBB godinama i ne bih menjala za nista, zdrava konkurencija je pozeljna a ne rezimski operateri. U telekomu nikad ne mozes dobiti informaciju a da ti to debelo ne naplate i internet i fiksni telefon cu prebaciti sad u SBB a mobilni u Vip ako je sve po zakonu zasto tolika hajka na njih.

Rale

pre 5 godina

Bolje vam je malo da pišete,kako bar ljude koje ja poznajem,njih 12.prelazi sa Telenora na Vip.

kragujevac

pre 5 godina

Gospodine Kaiću, pa ja sam odavno shvatio tu pokvarenu igru i sa SBB prešao na MTS. Bolje da dajem pare našima,nego ovima koji plaćaju porez u Luksemburgu,a sve drugo uzimaju od Srbije.

sara

pre 5 godina

Sve je to prozirno i poznato, zato apelujem da masovno bežimo od zlotvora SBB, da bi propali što bržr!!!!.

Milan

pre 5 godina

Ja sam pretplatnik SBB od kako su se pojavili u mom gradu i više sam nego zadovoljan njihovim uslugama TV i Interneta! N1, CNN, Pink , Nova tv i slične televizije uopšte nisu memorisane u mom televizoru pa ih i ne gledam! Gledam samo ono što volim a oni mogu da emituju šta hoće! Ali zato servisna usluga SBB rešava sve probleme u izuzetno brzom vremenu tako da nikada nisam ostao bez tv programa ili interneta! Dok usluga Telekoma po istom pitanju meri se danima pa ljudi po nekoliko dana nemaju ni tv ni internet! Znam da se ovaj komentar neće svideti mnogima ali u mom gradu je tako i nikada ne bih prešao na drugog operatera! Politika me ne zanima pa ni takve emisije ne gledam a novine prelistam samo na netu!

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika