Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Ina
pre 5 godina
Srecan predsednik Vucic i mi sa njim,polozio je sa desetkom prvi ispit na Visokoj sportskoj skoli za sportskoog trenera
Lazni Bot
pre 5 godina
A zamisli tok ko bi mu dao manje od 10,pa Vucicevic i Krle bi ga mesec dana razvlacili po Pinku da je zuti lopov.
Mima
pre 5 godina
Čestitke studentu. Pokazao je predsednik da se sve može kad se hoće i kad se čovek dobro organizuje. Samo tako, samo sa desetkama.
alekmaric93
pre 5 godina
bravo predsednice
Rile
pre 5 godina
Cesttitke, samo tako nastavite predsednice.
minja
pre 5 godina
neka je sa srecom u nastavku polaganja
minja
pre 5 godina
sretno dalje presednice
minja
pre 5 godina
bravo presednice srecno u nastavku
Sofija
pre 5 godina
Čestitamo,puno sreće u daljem studiranju!
Kosarkaski
pre 5 godina
Pa dobro nek mu je sa srecom Mladima i treba uzor da bolje uce Ako bi predsednik hteo i da uci za fudbalskog trenara mozda bi nam u tom sportu bolje islo
Ana
pre 5 godina
Moje cestitke predsedniku Vucicu na odlicno polozenom ispitu,uz zelju da tako nastavi.
nela
pre 5 godina
Maloi sportskog duha za Predsednika da u slobodno vreme da sebi malo vedrine i opuštenog života
Srbin
pre 5 godina
Gospodine Presednice, vi sta god da radite i uradite je prava stvar. Ziveli vi nam dvesto godina i bog da vas cuva i podari vama i vasim naj milijim zdravlje i srecu.
Tanjica
pre 5 godina
Bravo za naseg predsednika,koji pored svih poslovnih obaveza nalazi vremena i za spremanje ispita.
petra
pre 5 godina
Prvi i poslednji ispit se najvise pamte to svako zna ko je studirao tako da puno srece u daljem ucenju i jos polozenih ispita!
PushIT
pre 5 godina
Ovog odmah imenovati za dozivotnog predsednika, patrijarha, selektora svih timskih selekcija u Sportu, dati mu odmah titula kralja srpskog it'd.. Nastavi niz.
Milica Milicic
pre 5 godina
Kada se dovoljno trudimo zelje se ostvaruju.
Zvezdica
pre 5 godina
Rad i trud se uvek isplati.
Rade
pre 5 godina
Kosarkaski trener u buducnosti.
Lola
pre 5 godina
Svaka čast.. .Pored toliko obaveza oko borbe za uspešnu Srbiju, još dodatne obaveze.
Zeljko
pre 5 godina
San se ostvaruje.
Ivana
pre 5 godina
Čestitam predsedniče ovako se uči, i radi, primer dajete svim studentima.Nikada nije kasno upisati i završite studije, ali nikada.
Olivera
pre 5 godina
Kada nije kasno za ostvarenje zelja.
Mile
pre 5 godina
Predsednik je i kao student prava dobijao samo najvise ocene.
Dalibor
pre 5 godina
Kada je stigao da nauči za ispit? Ja, evo, godinu dana nisam položio nijedan, a on... Danju ima da radi, noću da uči, eto to je marksi... Stvarno se osećam inferiorno u odnosu na njega. Evo, svuda po svetu hvale i njegovog Brnabu. Stvarno nismo svesni kakve bisere imamo u državi. Za narod koji ima milione svinja... Ma ne zaslužujemo mi njih, nisu oni za nas. Ne valja bacati bisere pred svinje.
Sofija
pre 5 godina
Snovi su dostižni kad nešto jako želite.I nikada nije kasno da krenete da realizujete želje.Čestitam.
Sofija
pre 5 godina
Čestitamo! Bravo! Samo napred krupnim koracima ka uspehu i novom znanju!
sava
pre 5 godina
cestitam, cista desetka
sladja
pre 5 godina
tezak predmet, cestitam na uspehu
Mario
pre 5 godina
Cestitam, samo tako nastavite
Lika
pre 5 godina
Svaka čast! Nikad nije kasno da se krene u poteru za svojim snovima.
Jovanovic Sasa
pre 5 godina
bravo, jedan od tezih predmeta, i to kod stogog profesora tj. profesorice
Lenka
pre 5 godina
Samo je potrebna čelična volja i organizacija! Bravo!
MareNBG
pre 5 godina
Kad se želi nešto nikad nije kasno!
Barbara
pre 5 godina
Jedan fakultet je zavrsio kao najbolji student, sa najboljom ocenom, a uvek mu je zelja bila da bude kosarkaski trener. Posle toliko godina pocela je da mu se ostvaruje uz trud, marljiv rad i veliko zalaganje.
Mare
pre 5 godina
Ovo je motiv za sve koji traže izgovore za svoje ciljeve i snove.
Vanjica
pre 5 godina
Čovek uči dok je živ i dok ima postavljene ciljeve ide napred. Svaka čast, ovim ste možda podstakli starije sugradjane da do kraja izguraju svoje neostvarene želje.
Goran
pre 5 godina
Debil i lopov kao i svi sns-ovci
Duda
pre 5 godina
Sada zakucava desetke, a kada zavrsi fakultet pokazace kako se zakucavaju trojke.
Micojka
pre 5 godina
Prva u nizu desetki.
Micojka
pre 5 godina
Cestitke od srca!
Micojka
pre 5 godina
Cestitke predsedniku, nisam ni sumnjala da ce biti manje od 10.
caca
pre 5 godina
Čestitamo!!! Samo tako nastavite!!!
caca
pre 5 godina
Pored svih obaveza oko države,čestitamo predsedniku prvi položen ispit!
caca
pre 5 godina
Čestitamo! Svaka čast!!!!
Ivana
pre 5 godina
Upornost se uvek isplati, cestitke predsedniku.
Ristan
pre 5 godina
Svaka cast predsendiku kada sve stigne.
Masa
pre 5 godina
Ja ovoliku energiju, koliku poseduje predsednik, jos nigde ne videh.
Dragan
pre 5 godina
Čestitam i srećno dalje školovanje.
Dragan
pre 5 godina
Rad i trud se uvek isplate, čestitam na prvoj destci.
Nele
pre 5 godina
Bravo!!! Tako se to radi!!!
Željko
pre 5 godina
Najveća sreća je kad čovek u životu radi stvari koje voli.
Saša
pre 5 godina
Nema ništa lepše nego kad čovek dođe u priliku da ostvaruje svoj dečački san.
Lazar
pre 5 godina
Sve čestitke predsedniku Vučiću na položenom ispitu. Daje svima primer da čovek tokom celog života treba da uči i usavršava se.
Tole
pre 5 godina
Covek uci dokle je ziv. Svaka cast za volju i upornost.
Eka
pre 5 godina
Podsetio je sve nas koji smo na fakultetima polozili prve ispite, gde je osecaj poseban. Inace desetke kucaju najbolji. Srecan pocetak i dosta uspeha u daljem skolovanju.
Mićaga
pre 5 godina
Čovek uspešan na svim poljima.
Nešo N
pre 5 godina
Kada se ima velika želja i dobro organizuje onda se sve može.
Marina
pre 5 godina
Predsednikove zelje i ambicije su pokazale da radom i trudom sve mozemo postici i da nikad nije kasno za usavrsavanje i ulaganje u svoje znanje.
Sofija
pre 5 godina
Čestitam! Snovi su dostižni i nikad nije kasno da ih ostvarimo. Bitno je da verujemo a ceo život svakako učimo i ulažemo u sebe, to i jeste najveća investicija.
Pera Savic
pre 5 godina
To smo iskreno i ocekivali od naseg predsednika.
Dora
pre 5 godina
Masala
Mile
pre 5 godina
Sve čestitke u daljem školovanju
Milena
pre 5 godina
Sad stvarno nemam izgovora da ne učim i kažem da nisam stigla jer imam previše drugih obaveza. Svaka čast za ovakvu volju i trud!
KAća
pre 5 godina
Uvek sam se divila ljudima koji upišu studije u kasnijim godinama. Stavrno pohvalno.
Dule
pre 5 godina
Od Vas nismo očekivali ništa manje.
Taki
pre 5 godina
Cestitam predsedniku Vucicu na prvom polozenom ispitu na Visokoj sportskoj skoli. Upornost i marljiv rad uvek daju vidljive rezultate. Mnogo uspeha u daljem skolovanju.
Mare
pre 5 godina
Ej , meni je ovo vrh. Odrastao čovek, slučajno presednik, i sedi kao brucoš.To je veličina , to govori, da čovek uvek mora da ima snove i da radima njima makar bio i presednik.
Nina
pre 5 godina
Pored političkog rada malo i sporta i vedrijeg duha u trenutcima opuštanja
David
pre 5 godina
Upravlja celom državom za 10, bori se sa koronom za 10, naravno da će i obični ispit da položi sa 10. S obzirom na to da mnogo ozbiljnije polaže sa istom ocenom.
nedeljko
pre 5 godina
Cestitamo predsednice!
Marija
pre 5 godina
Jedino uporni uspevaju u zivotu. Samo napred predsednice.
Filip
pre 5 godina
Nije lako položirti ispit. Za to je neophodno mnogo učenja i rada.
Cile
pre 5 godina
Polaganje prvo ispita je izuzetnog značaja za uspešan nastvak studiranja. Mnogo znači u psihološkom smislu.