Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Maja
pre 5 godina
Nista nam ne mogu,samo da nas mrze a to je njihov problem.
Nešo N
pre 5 godina
Oni znaju da Srbija neće nikada priznati nezavisnost Kosova i to nikako ne mogu da prebole.
Jovana
pre 5 godina
Mrznja i ljubomora nikome dobro nije donela
Japanac
pre 5 godina
Ma ko ih sisa, mogu samo da nas mrze. Stalno nas prozivaju, docice vreme neko ce i za njih presaviti tabak.
Milos Veliki
pre 5 godina
I njeni preci su se duvali, pa smo ih oduvali. :)
Boki
pre 5 godina
Mi smo zemlja na koju se treba ugledati
Dama bez blama
pre 5 godina
Procice i ona kao i deda joj i 1918 i 1945 bajo moj.
jova
pre 5 godina
Neka gledaju i neka se uče
miroslav
pre 5 godina
I to joj sva "pamet"?
Rada
pre 5 godina
Po čijoj direktivi se ovako ophodi?
nina
pre 5 godina
Poprilično veliki kompleksi.
Perica Savic
pre 5 godina
Ovo je strasno koliko pljuvacine.
Dana
pre 5 godina
Problem EU i stare briselske administracije je što ima previše babica, pa joj je zato dete kilavo.
Pera Savic
pre 5 godina
Ovo je strasno kolika doza mrznje.
Anna
pre 5 godina
Uvek su gori, za boljim pričali.
Marija
pre 5 godina
Srbija i Rusija su uvek imale odličnu saradnju i iskreno prijateljstvo.
Marija
pre 5 godina
Mržnja nikom nije ništa dobro donela, pa neće ni njima.
Bojana
pre 5 godina
Nemogu da se pomire sa tim da smo mi Srbi lideri u regionu oko nas, a to nije njihova Hrvatska pa pričaju gluposti po internetu. Boli ih i to da se kod nas mogu birati vakcine protiv Kovida-19 kao u prodavnici.
Xenia
pre 5 godina
Do kada ce nas vise napadati i omalovazavati? Mi damo radimo u intereu svoje zemlje druge ne ugozavamo ito je to... Dajem podrsku i Rusima koje pri tom obozavam
Slavica
pre 5 godina
Mogu samo sa nas mrze, jedino im to preostaje.
Markic
pre 5 godina
Mogu samo da nas mrze oni sto nas ne volee.
Stefan
pre 5 godina
Moze samo da nas mrzi to nista nece promeniti.
Stefan
pre 5 godina
Moze samo da nas mrzi i to od muke mada to nece promeniti da smo u vrhu Evrope u vakcinaciji.
Mirjana
pre 5 godina
Ljubomora je jako ozbiljna i teška stvar,koja se ne prevazilazi tako lako. Nije lako gledati Srbiju na putu uspeha,dok svi ostali tapkaju u mestu.
Stefan
pre 5 godina
Umesto sto pljuje po nama moze da dodje da primi vakcinu i to da izabere.
ringispil
pre 5 godina
Koji procenat daje KALABRIJA.
Verica
pre 5 godina
Neka nas mrze, drugo ništa i ne umeju. A mi radimo, idemo napred!
Ana
pre 5 godina
Stvarno smo pokazali kako se jedna mala država uspešno bori protiv virusa! Top smo, nema šta!
Andrijana
pre 5 godina
Može samo da mrzi Srbiju, ali će Srbija i dalje biti lider!
Dunja
pre 5 godina
Tom svojom mržnjom samo pokazuje koliko je plitka i maloumna! Srbija će se truditi da u svakoj oblasti bude lider u Evropi!
Maja
pre 5 godina
Viola fon Kramon ima malo problem sa kompleksima niže vrednosti. Džaba ti sva mržnja Srbija će i dalje napredovati!
cobi85
pre 5 godina
Ova misli da je bitna.
Vujo
pre 5 godina
Fon Kravo N da se malo smiri, mnogo se uživela gospoja.
Nenad
pre 5 godina
Smeta joj umobolnici i Srbija i Rusija... Bože lude li i nadobudne žene.
Marija
pre 5 godina
Čovek kad je neispunjen i nezadovoljan sve mu smeta i dlaka u jajetu i trn u oku.Eto tako smo se mi kao mala aspešna zemlja našli kao trn u njenom oku.
Elena
pre 5 godina
Predsednik Vučić se trudi za svoj narod što se vakcina tiče za razliku od drugih zemalja kojima to nije na prvom mestu i ko god da žele da se država rastereti od prenaseljenosti naroda na njihovim prostorima.E za razliku od njih našem predsedniku je svaki život bitan.
Dajana
pre 5 godina
Луде женеее
janDe
pre 5 godina
Svetu smo odrzali lekciju na temu vakcinacije.Hvala na paznji.
Bixi
pre 5 godina
Molice Evropa Rusiju za vakcine i to na kolenima sva je prilika.
dADA
pre 5 godina
Interesanrto je da napada Srbiju zbog saradnje sa Rusijom a upravo je Rusija jedan od najvecih trgovinskih partnera EU.
Milisav
pre 5 godina
Srbija je uvek bila viđena kao produžena ruka Rusije, ništa neočekivano od zapadnih albanskih lobista,
Ana
pre 5 godina
Badava pokušava da diskredituje Srbiju, ugled Srbije jača.
Miki
pre 5 godina
Šta reći na ovu izjavu? To govori žena koja kaže da su mladi albanci na KiM spremni za Evropu! Strašno.
Jovana
pre 5 godina
Известилац Европског парламента за Косово, госпођа Виола Фон Крамон, својим објавама о увођењу санкција Русији, а при том помиње и Србију, само је показала завист и љубомору према успешним земљама. Изненадила бих нас пријатно, да су Србија и Русија похваљене за успешну имунизацију!Али , успех некад боли!
Jovana
pre 5 godina
Известилац Европског парламента за Косово, госпођа Виола Фон Крамон, својим објавама о увођењу санкција Русији, а при том помиње и Србију, само је показала завист и љубомору према успешним земљама. Изненадила бих нас пријатно, да су Србија и Русија похваљене за успешну имунизацију!Али , успех некад боли!
Ljilja
pre 5 godina
Mogu da nas pljuju koliko hoće,znači da vredimo i da smo uspešna zemlja!
Jana
pre 5 godina
Srbija je pokazala i dokazala svoj uspeh,niko nam ništa ne može!
Jovo
pre 5 godina
Kad pričaju o nama znači da smo im trn oku.
Petar
pre 5 godina
Placenik. Lobista za nezavisno Kosovo. Ovakvi kao Viola ne treba da budu na tako odgovornim funkcijama.
Prvoborac
pre 5 godina
Zla osoba ne mora da se pokazuje već se oseti na kilometar.
Micojka
pre 5 godina
Mogu da nas mrze, mi idemo napred.
Pera Savic
pre 5 godina
Moze samo da mrzi nista drugo joj ne preostaje.
Filip
pre 5 godina
Viola uvek radi protiv interesa Srbije. Ovo me nimalo ne iznenađuje.
Vidak
pre 5 godina
Viola je dotakla dno. Ne prestaje sa širenjem mržnje.
Vid
pre 5 godina
Violi smeta svaki uspeh Srbije i zato se i ovako ponaša.
Nešo N
pre 5 godina
Ma ko još uzima za ozbiljno šta izjavljuje gospođa fon Kramon.
bogdan
pre 5 godina
To govori o njoj kakava je osoba
33
pre 5 godina
Uzela je velike pare pa pljuje po srbiji i rusiji
nikola
pre 5 godina
Ne treba trositi energiju nanebitne osobe
curica
pre 5 godina
Moze samo da nas mrzi to nista nece promeniti.
sinisa
pre 4 godine
bot nation