"Strašna raketa!": Ljudi, evo šta Srbija ima - Vučić u Batajnici pokazao moćno kinesko oružje (FOTO)
Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću je danas na aerodromu u Batajnici prikazano moćno oružje kojim raspolaže Vojska Srbije, a među kojim je i strašna kineska raketa CM-400.
28.06.2026
10:58
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Reki
pre 5 godina
Danas očekujemo plodove tog rada.
Goran
pre 5 godina
I naše jutro će biti veselije kad čujemo o nastavku borbe sa kriminalom.
Branko N
pre 5 godina
Goran: Aktivnost se zahuktala i verujem da ćemo mafijašima vrlo brzo stati za vrat.
Filip
pre 5 godina
U miru čovek može da se skoncentriše i ima produktivno vreme.
Boris
pre 5 godina
Izveštaje najviše volim da radim subotom. Mir i tišina u kancelariji, niko ne ulazi, ne smeta...
Mila
pre 5 godina
Najlepše je Subotom raditi ne a šta manja gužva na poslu, opuštenije manja saobraćajna gužva a ostane vremena i da se izađe posle posla malo
Tea
pre 5 godina
To se zove vredan čovek narod to vidi i ceni
Nešo N
pre 5 godina
Tea: Narod zna da nagradi dobre rezultate.
Tanja
pre 5 godina
Samo velika volja i želja da se pomogne je potrebna da se ostvare stvari koje je Predsednik Vučić uspeo za ovih par godina veliko hvala
Jelisaveta
pre 5 godina
Lepo je raditi vikendom, jer onda znate da u sledecoj nedelji ulazite sa bar malo manje obaveza koje vas ocekuju.
Milos
pre 5 godina
Uz jutarnju kafu i ovakvo lepo vreme, nista nije tesko raditi, cak i vikendom.
Jana
pre 5 godina
Podrzavam vas predsednice. Ko voli da radi, cak mu ni rad vikendom nece tesko pasti.
Tanjica
pre 5 godina
Predsednik Vucic je veliki radoholik. Vidi se da uziva radeci svoj posao.
Ivana
pre 5 godina
Stvara se jedna nova atmosfera bez pritiska, koja donosi nove ideje, za nova ulaganja.
Viki
pre 5 godina
Rad i daje rezultate. Samo napred.
Vasa
pre 5 godina
Saslušala i očekivala neke nove informacije u vezi daljeg epiloga oko raspleta kriminalnih afera... Za sad ništa, a joj ko će da čeka četvrtak....
Teo_dorM
pre 5 godina
Realno, mnogo je manji pritisak, manji stres, opuštena atmosfera, šoljica čaja tu... Volim i ja nedelju.
Tebrica Šok
pre 5 godina
Ajde što radi neumorno na to smo navikli, ali mi je simpatično to što polako narodu daje informacije o životu, navikama ali i stvarima koje voli! Šmekerski!
Makiša
pre 5 godina
Radan, vredan, ambiciozan, jer samo sa takvim čovekom Srbija ide napred!
Ivan
pre 5 godina
Gde ćeš bolje?! Nedelja pa još radna. Vidi se da Vučić nije lenj, zato i Srbija napreduje!
Jovan
pre 5 godina
Sve je laknje kad nema pritiska, tenzije i stresa. To jedino može preko vikenda da se odradi.
Lala
pre 5 godina
Radoholik. Primer je i uzor svima nama.
Pera Savic
pre 5 godina
Vikendom je sve mirnije.
Lena
pre 5 godina
Covek ne zna ni za odmor ni za crveno slovo u kalendaru.Treba svi na njega da se ugledamo,.ako mislimo da nesto uradimo u svom zivotu, za sebe i svoju porodicu.
Brankić
pre 5 godina
Ovo je dobar pocetak ,konacno Srbija da zivi u miru i bez kriminala na ulicu i u drustvu .Podrska predsedniku i drzavi da u ovoj borbi istraju .
Brankić
pre 5 godina
Dok smo kući i odmaramo neko radi.
Brankić
pre 5 godina
Vikendom nema toliko pritisaka kao preko nedelje...
Brankić
pre 5 godina
Ko radi ima šta i da saopšti građanima
Nikolina
pre 5 godina
Svaka cast predsedniku..
Ksenci
pre 5 godina
Predsednik Vučić vredno radi i vikendom.
Nada
pre 5 godina
Prava uzivancija
Ksenci
pre 5 godina
Pozrtvovan i vredan uvek.
Ksenci
pre 5 godina
Opuštena atmosfera može da donesu nove ideje u vezi nova ulaganja u Srbiju.
Sara
pre 5 godina
Sigurno da je vikendom manja tenzija ..
Ksenci
pre 5 godina
Predsednik radi veliki posao svakog dana, potrebna mu je velika energija za to.
Bojan
pre 5 godina
Nema lepseg jutra nego kada pocinje vikend,jos ako si rano ranilac sve je mirnije i tise!
Nenad
pre 5 godina
Predsednice svaka vam cast koliko radite i sta ste sve uradili vasim radom i pozrtvovanjem!
Goran
pre 5 godina
Nikada ne bi mogao tim tempom da zivim mislim da bi se izgubio u svemu,zato se divimpredsedniku i njegovom radu za nasu drzavu!
Moka
pre 5 godina
Ako predsednik moze da radi vikendom, onda mogu i ostali poslanici da rade izvestaje sa terena i doprinesu borbi za veci standard gradjana. Svaka cast.
Mina
pre 5 godina
Treba da se svi ugledamo na njega, ne samo sto je na vrhu drzave,vec se to odnosi na marljiv rad i vikendom i praznicima, dok svi spavaju i sedenu toplim kucama,.on je na terenu i po kisi i po mrazu.
Romanija
pre 5 godina
Uvek je lepše raditi kada je manja gužva.