Udarno! Nezapamćen teror na Gazimestanu: Kurtijevi specijalci krenuli na Srbe (FOTO/VIDEO)
Gazimestan je i ovog Vidovdana okupio veliki broj Srba koji su došli da obeleže jedan od najvažnijih datuma u srpskoj istoriji, ali je čitav skup protekao uz pojačano prisustvo pripadnika takozvane kosovske policije i iživljavanje naoružane šiptarske bande nad srpskim stanovništvom.
28.06.2026
17:18
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Čarapan
pre 5 godina
Na delu je hegemonistička demokratija a to je da samo SAD i zemlje koje su tamo orjentisane mogu pomagati svoje građane ,dok je za druge to pravo uskraćeno.
Željko
pre 5 godina
Srbija će brinuti o svome narodu u svakom delu planete gde živi, pa sviđalo se to nekom ili ne.
Saša
pre 5 godina
Vučića napadaju oni kojima je jaka Srbija trn u oku, pa žele da ga oslabe.
zdenko
pre 5 godina
Neka kaze taj gospodin Bugajski, kako li, koliko kosta ovakav jedan tekst.
Lovre
pre 5 godina
Svi Srbi su pod njegovom zaštitom.
Marko
pre 5 godina
Nema razlike gde žive Srbi su jedan narod.
DAne
pre 5 godina
Vučić mora da brine o svom narodu inače smo prepušteni olujnim vetrovima zapada.
Dejan
pre 5 godina
Vučić smeta onima koji bi na čelu Srbije voleli da vide svoje marionete.
Ilija
pre 5 godina
Ne pravi Srbija nikakvu uniju, niti se meša u politiku suseda, jedino za šta se zalaže jeste ekonomska unija u vidu "Malog Šengena".
Jovana
pre 5 godina
Stvarno mu ne praštaju uspehe! Zavist, sujeta...
Opsesivna
pre 5 godina
Ako je mešanje i stvranje Velike Srbije Mali Šengen onda ne znam šta je isticanje Albansnke zastave na KiM! Da nije Velika Albanija? Ma nemoguće...
Magdalena
pre 5 godina
Užasno je što pokušavaju da degradiraju Srbiju time što pričaju da želimo Veliku Srbiju! Kako, na koji način to ugrožavamo interese suseda? Jel tako što pomažemo i doniramo vakcine!?
Jana
pre 5 godina
Smeta im sve što je srpsko i mi to znamo.
Sloba
pre 5 godina
Znamo mi da njih boli i žulja to Srbija napreduje. Od tolike zlobe uništiće se.
Ana
pre 5 godina
Srbija nema nameru da širi granice svoje zemlje, samo vodi računa o položaju svog naroda, gde god on bio!
Jagodica
pre 5 godina
Mnogim zemljama u svetu smeta napredak Srbije i to što se Srbija digla iz blata.
Marija
pre 5 godina
Svi se bave Srbijom,umesto da gledaju svoja posla i brinu o svom narodu,kao sto Vucic brine o svom.
Ana
pre 5 godina
Dijalog je tezak, ali uz veliki trud i posvecenost verujemo u pozitivan ishod.
Slavica
pre 5 godina
Srbija je danas svoja, vodi svoju politiku i zastupa svoje interese i to je ono sto je zapravo sokantno Americi. Zahvaljujuci predsedniku Srbije danas smo zemlja koja jaca, koja napreduje, koja stiti svoje drzavne i nacionalne interese i od toga nece odstupati.
Mara
pre 5 godina
Zasto je Srbija svima trn u oku?
Zoran
pre 5 godina
Vučić će sačuvati KiM, nikada se neće odreći svog naroda.
tale
pre 5 godina
pa neka im smeta, on je veliki patriota
tale
pre 5 godina
ako takvima smeta, znači da radi dobar posao za Srbiju
Sandra
pre 5 godina
Vučić je oduvek imao široke poglede na rešavanje problema vezanih za KiM
Mirko
pre 5 godina
Mnogo bi lepse svi ziveli kada bi svako gledao svoja posla i brinuo svoje brige.
mila
pre 5 godina
Ponosni na poduhvate i napredak svetskih razmera...
tale
pre 5 godina
dobro je da nekima to smeta, znači da radi dobro za Srbiju
mila
pre 5 godina
Srbija ide dalje krupnim koracima!
mila
pre 5 godina
Vucicu je vazno da je gradjanin zadovoljan to znaci da je uspeo.
tale
pre 5 godina
on je veliki patriota
mila
pre 5 godina
Jasno je da svaki potez koji se tiče daljeg rasta Srbije u bilo kom smeru, dolazi do odobravanja ljudi koji se već godinama na čelu Srbije bore za sveobuhvatan boljitak.
vuk
pre 5 godina
Ništa od toga im neće uspeti.
mila
pre 5 godina
Kada se desava nesto lepo svi se radujemo. A posebno kada znamo da uvek mislite na nas predsednice..
mila
pre 5 godina
Radujemo se i mi dobru i svetlijoj budućnosti za buduće generacije i nas same.
Veljko
pre 5 godina
Pa i u Evropi se pravila Unija, EU, i to nikom nije smetalo, naročito ne Americi. Ako EU primi sve nas sa Balkana, sve je rešeno, nećemo imati potrebe za novim povezivanjem.
Jovana
pre 5 godina
Izgleda da im mnogo smeta što je Srbija na ovakvoj poziciji kada je reč o vakcinama.
Dragan
pre 5 godina
Mogu da pričaju šta hoće, ali Srbija će nastaviti da se brine i da pruža pomoć svima kojima je potrebna.
zoran
pre 5 godina
Samo neka Srbija šalje lovu Srbima ma gde bili...narodu treba pomoći, to je lepo.
Nikola
pre 5 godina
Samo nek oni misle šta hoće i nek pričaju, Srbija svojim sunarodnicam mora pomoći.
Tina
pre 5 godina
Tako je zaista, predsednik brine o svim građanima Srbije, o svim Srbima gde god da se nalaze. To izgleda smeta nekima koji nisu toliko sposobni kao on i zbog toga im je trn u oku.
Teodora
pre 5 godina
Predsednika napadaju oni kojima smeta jaka i stabilna Srbija
Nik
pre 5 godina
Boli mnoge uspešna Srbija, boli mnoge Srbija koja može da se brani, boli mnoge Srbija koja pomaže svom narodu.
Tea
pre 5 godina
Vucica napadaju jer dobro vodi Srbiju i napredujemo na svim poljima
Nikola
pre 5 godina
Svako bi trebao biti zahvalan i obraćati se sa poštovanjem kada izgovara ime Srbija. Srbija nije osvajačka, mi samo želimo pomoći onima kojima je to neophodno u onoj meri kojoj možemo.
Boban
pre 5 godina
Jedan je Aleksandar Vucic, puna podrska za Vas predsednice nas.
Teodora
pre 5 godina
Predsednik brine o svojoj zemlji i njegovim gradjanima,a to mnogima smeta.
Boban
pre 5 godina
Vucic cuva i brani Srbiju.
Tamara
pre 5 godina
Srbija je ojacala mnogo ,imamo jake i uticajne prijatelje u mnogim drzavama ,a to smeta pojedincima.
Boban
pre 5 godina
Svima smeta jaka Srbija, bravo za Vucica koji se bori kao lav za srpske interese.
Milan63
pre 5 godina
Bugajski je poznati antisrpski lobista. To što piše nije ništa novo. I to ne treba da nas previše brine jer se svet promenio.Srbija ima pravo da brine o svojim sunarodnicima na isti način kako USA brine o svakom Amerikancu u čitavom svetu. Gde god se nalazio. Verovatno jednog dana i na Mesecu, a onda i na Marsu. Pa kad može USA, može, valjda, i Srbija bar za one koji su na Zemlji.
djiljana
pre 5 godina
mišljenje je kao du.. svako ga ima a ovaj neka brine o svom dvorištu
Marija
pre 5 godina
Logično je, Vučića napadaju oni koji su slabiji od njega i oni koji mu zavide na uspesima koje je postigao do sada.
Nina
pre 5 godina
Jednostavno ovakvo ponašanje je merilo zavisti i ljubomore, Vučić je do sada uradio najviše za zemlju Srbiju za razliku od drugih,njemu premca nema.
Sumadinac
pre 5 godina
Vucicu nije potrebno da stvara Veliku Srbiju stvoriće je oni sami kad narod bude uvideo kakvi su im politicari sami će traži Vucica i Srbiju.
Nina
pre 5 godina
Možemo da postavimo pitanje, zašto je Srbija svima trn u oku? Razlog je taj što Srbija napreduje iz dana u dan sve više i jača je nego ikada.
Vojkan
pre 5 godina
Naravno da neprijateljima srbije smeta jaka Srbija i predsednik Vučić zato izmišljaju ovakve laži!
dika
pre 5 godina
To su ocigledni izrazi jake ljubomore na Vucica,a da se brine o svom narodu to je tacno.
Zeljko Ilic
pre 5 godina
Mogu samo da napadaju predsednika,on se jedino zalaze za jaku,stabilnu i postenu Srbiju.
Bojana
pre 5 godina
Vučić je čovek širokog srca, voli svoju državu.
Veljo
pre 5 godina
E pa neće da može, jer se narod pita!
MIKI
pre 5 godina
Vučića napadaju oni kojima je jaka Srbija trn u oku
Dragan
pre 5 godina
Strane agenture su uvek bile ljubomorne na rad nase Vlade i predsednika, manje nisam ni ocekivao od njih.
Milovan
pre 5 godina
Mogu da pisu sta zele, nas narod zna pravu istinu.
Veselin
pre 5 godina
Pokusavaju da negativno uticu na javno mnjenje, cista ljubomora, nece im to poci za rukom.
Petar
pre 5 godina
Svi znaju istinu, pisite koliko hocete, nece vam uspeti da ubedite nekog u neistinu.
Maja
pre 5 godina
Njima sve smeta
Jovana
pre 5 godina
Smeta im sto disemo isti vazduh
Marko
pre 5 godina
Bolje im je da urade nesto korisno,nego sto kritikuju predsednika.
zoltan
pre 5 godina
Ne gasi svoje svetlo zato sto nekom ide u oci.
Miki
pre 5 godina
Poedini ljudi od svoje zlobe ne vide ništa dobro.
Vlajko77
pre 5 godina
Srbija ce uvek brinuti o svom narodu bilo gde u svetu !
Filip
pre 5 godina
Od svoje zlobe više e znaju šta će pa samo spletkare i u svemu vide zlo.
Dana
pre 5 godina
Silni dušebrižnici su u stanju da popljuju svako dobro koje se učini.
Ivanjica
pre 5 godina
Oduvek su gori za boljim lajali
Ivaan
pre 5 godina
Srbija zna sa čin raspolaže
Ivana
pre 5 godina
Ljudi svašta izmišljaju kako bi se suprotstavili vlasti.. Ali, sve je uzalud, zna se ko je najbolji
Slavica
pre 5 godina
U praksi je obrnuto na delu je stvaranje velike Albanije....
jela
pre 5 godina
psi laju, karavani prolaze!
Marija
pre 5 godina
Srbija brine za svoj narod, ma gde god se on nalazio.
Milina
pre 5 godina
Nazalost, izgleda da jaka i stabilna Srbija mnogima smeta.
moravacle
pre 5 godina
Svaki Srbin je danas zaštićenoj i nego ikada
moravacle
pre 5 godina
Nikada nije bio bezbedniji Srbin u svetu. Danas je to slučaj gde god da smo poštovani smo
moravacle
pre 5 godina
Brine ali se ta briga i vidi na svakom koraku
Mima
pre 5 godina
Naravno da treba da brinemo o svom narodu gde god da je, a to ne znači da se odmah izmišljaju nebuloze o "velikoj Srbiji" i tome. Jednostavno briga o narodu je neophodna i značajna za ujedinjenje jednog naroda ma gde se on nalazio u svetu, mora znati da pripada svojoj državi i da je tu uvek dobro došao.
Srboholik
pre 5 godina
Ako je ovo amerikanac ja sam marsovac.?
Markic
pre 5 godina
Pred ocima svih se stvara velika Albanija i to su fakti...
Dragan
pre 5 godina
Mnogima ne odgovara jaka Srbija njihov plan je bio da se Srbi unište u čemu im je pomagala prošla vlast
Mila
pre 5 godina
Istina pojedinci a bi više odgovarala neuređena i Srbija bez vlasti
Ratko
pre 5 godina
Deo regiona ne može da podnese Vučićevu borbu za Srbe i Srpski narod
Pera Savic
pre 5 godina
Njima sve smeta vezano za Srbe.
Ivana
pre 5 godina
Zapadu se odavno ne veruje u Srbiji. Ništa više da im prođe ne može.
maki
pre 5 godina
Smeta im sve ovo, smeta im sto Srbija napreduje, smeta im.