Srbijo, pogledaj ovo! Zabrana Vučićeviću da uđe u Crnu Goru pokrenula lavinu reakcija - Da li oni stoje iza napada na urednika Informera?
Glavnom uredniku Informera Draganu J. Vučićeviću vlast Crne Gore zabranila je ulazak u tu zemlju - vest je koja je odjeknula regionom u petak, a koju su pojedinci iz naše zemlje jedva dočekali da počnu da seire i da se raduju.
28.06.2026
08:10
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Crna ovca
pre 5 godina
Imate li malo mozga? U tu priču o poligrafu ne veruju ni andertalci
DEDA RAKA
pre 5 godina
Kako se na Kineskom kaže Dragan Djilas : Lo Pu Ža !
Lazni Bot
pre 5 godina
SNS humor na gazdu.
Vladimir
pre 5 godina
Znaci sumnjiv je,da ne postoji nesto ne bi se plasio poligrafa i gradjana ove zemlje
tale
pre 5 godina
pa kad zna da laže....
tale
pre 5 godina
pa na poligrafu bi morao da priča istinu
Tanjica
pre 5 godina
Potpuno je ocekivano da Djilas odbije poligraf,jer je svestan da poligraf ne moze da slaze.
tomas gustafsson
pre 5 godina
Уффф....добро је! Већ сам се уплашио да ће машина да експлодира од токике количине лажи!
Sasha
pre 5 godina
Jasna je situacija oko Djilasa i verujem da je srpska vlast sve to dobro istrazila, inace ne bi ni poceli ovu kampanju protiv njega. Citam da Djilas nema namere da ide na poligraf i to mi je apsolutno potpuno jasno zasto nece, ali daj da mi stavimo i sve ove ostale na poligraf - i iz opozicije i od pozicije. Daj da vidimo kakve ce svi oni dati odgovore i dali ce proci poligraf? Ljudi, nemojmo se zavaravati, covek ne postaje politicar i funkcioner da bi dao, vec da bi uzeo. Covek koji hoce da da i da ucini nesto korisno za covecanstvo, on se ne bavi politikom, vec radi za dobrobit coveka postenim radom i postenim namerama. Da, vlast, politicari i funkcioneri sprovode i rukovode drustvenim sistemom i rade razne stvari za drzavu i narod koji zivi u toj drzavi, ali ne zato sto to zele, vec zato sto moraju i to da rade da bi ostali na toj vlasti i prigrabili sto vise za sebe i za politicku opciju kojoj pripadaju. Da ljudi koji vode zemlju i narod stvarno zele da urade sve sto mogu za to ne trazeci nista zauzvrat i ne stedeci sebe, onda nase zemlje i nas svet ne bi izgledao ovako kako izgleda danas. Ne bi se ni zvali politicari, vec nekako drugcije. Politika i politicari su zamrsena stvar. Tu covek nikad nije siguran na cemu je i sa kim i kakvim je u drustvu. Jos jednom, pogledajte i razmislite u kakvom svetu mi danas zivimo i koje uopste odgovoran za sve to.....
Lela
pre 5 godina
Nece Djilas na poligraf da se ne otkrije sta jos sve skriva.