Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Jan
pre 5 godina
Pokazali smo veliku solidarnost, sto je za svaku pohvalu! Vazno nam je da svi zajedno pobedimo virus!
Ivana
pre 5 godina
Aleksandar vučić je organizavao vakcinaciju u Srbiju da građani iz regiona dođu u Srbiju, ima vakcina za sve ko god hoće da se vakcina, stiže još jedan kontigent.
Luka
pre 5 godina
Srbija je uvek tu da pomogne.
Anka
pre 5 godina
Srbija nikad nije bila sebicna. Mi komsije se moramo medjusobno pomagati, samo tako mozemo pobediti virus.
Perica Savic
pre 5 godina
Nema svako takvog predsednika kao mi,na vreme su vakcine obezbedjene zahvaljujuci Vucicu.
Zoran
pre 5 godina
Не слажем се са тобом господине Пендаровски. Не видим шта је срамота? Можда ви видите неке границе између два братска народа, али Србија то не види, Србија жели да сва наша браћа у региону приме вакцину, да би сви сутра могли да живимо.
zzz
pre 5 godina
samo sto on to nije rekao zbog nas vec zbog njihovih internih stvari lol
Dana
pre 5 godina
Svi postupci Vucica za vreme ove krize dokazali su da narod nije pogresio.Jako sam ponosna
DanicaK
pre 5 godina
Jednostavno dao covek lekciju svima
lana
pre 5 godina
Najlepši osećaj je kada možeš pomoći drugima.
Santana
pre 5 godina
Severna sta? Severna nakaza gnezdo siptarskog narko-bizbisa I bugarskih kvislinga?
Jovana
pre 5 godina
Председник Северне Македоније нема чега да се стиди! Прихватио је руку српке хуманости! У оном првом хаосу, председник Вучић се само мало боље снашао у односу на друге, и набавио потребне вакцине !
Nadja
pre 5 godina
Kad se ima i može se! Srbija će da pomogne svima!
Nada
pre 5 godina
Nije svako, on je jedan jedini naš i najbolji!
Petrosijan
pre 5 godina
Mogu pricati sta god zele ali Vucic je napravio pravi posao sa vakcinama.
Ivan
pre 5 godina
U ovom periodu pandemije ogroman uspeh za jednu državu je kad stanovništvo može da bira između više različitih vakcina
Milentije
pre 5 godina
Veliki su uspesi Vučića u nabavci vakcina, koje su se čak mogle poklanjati regionu
Ivan
pre 5 godina
Vučić je zaista napravio ogroman poduhvat nabavkom vakcina i respiratora to niko ne može da porekne
Branko N
pre 5 godina
To što je Srbija omogućila da se građani iz susednih država vakcinišu kod nas, je za svaku pohvalu.
Glasinac
pre 5 godina
Ovo je najbolji dokaz da politiku koju vodi predsednik Vučić je u korist građana Srbije i to treba pozdraviti.
Simo P
pre 5 godina
Ljudski je pomagati ljudima u nevolji.
latinka22
pre 5 godina
SEVERNA MAKEDONIJO UVEK CEMO VAM POMOCI
Petar
pre 5 godina
I Makedoncima je jasno koliko je nasa Srbija jaka i koliko je vazno sto smo nabavili ovoliki broj vakcina.
Sofija
pre 5 godina
Србија је показала гест солидарности
Mare
pre 5 godina
Srbija će da pomogne svima.
Mare
pre 5 godina
Srbija ce uvek pomoci svima.
Nina
pre 5 godina
Nasa zemlja je uvek tu da pomogne koliko moze.
Annna
pre 5 godina
Naravno da ćemo svima pomoći uvek . Svakom u nevolji dobrododje pomoć. Mi smo bar takav narod. Narod dobrog srca i pun razumevanja!
Anna
pre 5 godina
Mi možemo biti ponosni sto imamo Vucica za vodju! Niko do sad se nije borio za svoj narod kao Vucic!
Petar
pre 5 godina
Srbija se odlično snašla u ovoj situaciji epidemije. Čak i bolje nego mnoge Zapadne zemlje.
Erdoglijanac
pre 5 godina
Lepo je kada neko prizna uspeh odredjene zemlje,a mnoge drzave posebno razvijenije to ne zele jer im je ispod casti da je jedna mala Srbija uspela da napravi takav rezultat.
Nenad
pre 5 godina
I mnoge zemlje iz regiona prepoznaju naše uspehe.
goran
pre 5 godina
Uči se na greškama.