Vidovdan uoči Vidovdana: Istorijski skup u Beogradu - većinska Srbija svirala kraj blokaderima (FOTO/VIDEO)
U Beogradu je nešto posle 19 časova završen glavni program skupa "Srbija jedna porodica", kojem je, prema podacima MUP-a, prisustvovalo 207.000 ljudi.
27.06.2026
07:30 >> 19:38
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Sofija
pre 5 godina
Опозција сама себе разједнињује и уништва
Marija
pre 5 godina
Zasto nas to uopste ne iznenadjuje?
Pera Savic
pre 5 godina
Cilj je samo jedan a to je ko ce biti lider opozicije.
mirko
pre 5 godina
Djilas i Jeremic se nikada nece sloziti zato sto bi svako od njih da vodi glavnu rec,a to nije moguce.
Mara
pre 5 godina
Tek ce ovde leteti perje.Ovde nema kompromisa i dogovora.
Petar
pre 5 godina
Kada se pogleda ova današnja opozicija, tu se ne zna ko je od koga gori...pravi cirkus.
Sara
pre 5 godina
Nikad nisu zajeno ni bili, nikad okupljeni oko istog cilja, samo lični inresi i nezasiti apetiti!
Željko
pre 5 godina
Reality show "Opozicija" se nastavlja. To je tragikomična priča bez početka i kraja, sa uvek istim akterima i uvek istim scenama.
Saša
pre 5 godina
Cirkus prepun političkih klovnova. Eto to je sažet prikaz srpske opozicije.
Milan
pre 5 godina
Pokusali su da podriju SNS a ustvari se njima vratilo kao bumerang.
Lela
pre 5 godina
Opozicija ne moze ni u snovima da se slozi.
Helena
pre 5 godina
Njih ne vredi komentarisati, dotakli su dno.
Darko
pre 5 godina
Oni su politički talog zemlje Srbije.
Katja
pre 5 godina
Ni sami ne znaju da izadju iz blata i mulja u kom su se zaglibili, a kamoli da im narod poveruje da ce voditi zemlju, nisu sposobni da se dogovore medjusobno.
goran
pre 5 godina
Dovoljno je jedno racionalno pitanje: Kako ovi "ljudi" da vode državu kad između sebe ne mogu da se dogovore???
Drina
pre 5 godina
Politički mulj naše zemlje.
Nena
pre 5 godina
Opozicini cirkus Kolorado.
Marko
pre 5 godina
Udario svoj na svoga.
Ljubovina
pre 5 godina
Eto i opozicija im se raspada. Hahaha
Miloš
pre 5 godina
Điki zabranio Jeremiću da koristi karticu sa banke na Mauricijusu pa Jeremić postao ljut
Milentije
pre 5 godina
Điki I Jeremić su sramota i apsolutni politički promašaji
Rade
pre 5 godina
Ne mogu da kradu više pa su postali nervozni
Uros
pre 5 godina
E u ovoj epizodi cemo da uzivamo.
Nele
pre 5 godina
I kad krenu kokoske u svom ataru jedne na drugu, samo ih pustiti nek leti perje!Tako ova opozicija izgleda upravo
Bojana
pre 5 godina
"Pukla motka" i kod njih. Mene je malo sramota kakvu opoziciju imamo, ne znam za njih.
srce
pre 5 godina
Ova opozicija zaista nema pojma o cemu prica.
Ivana
pre 5 godina
Jeste da ne volim Jeremića, ali Lutovac našao nešto da mu prigovara... Svi su oni isto smeće.
Bojan
pre 5 godina
Ma, kako niste isti? Svi ste isti, samo u drugom pakovanju.
Marko
pre 5 godina
Lutovac, čovek koji je uništio DS, sada se pretvorio u Đilasovu podguznu muvu i očitava lekciju Jeremiću. Ma, svi ste vi isti - niste opozicija, već politički otpad Srbije.
kiki
pre 5 godina
Sto bi nas narod rekao udario tuk na luk.
sani
pre 5 godina
Opozicija je sama sebi neprijatelj. Ista je sve to bagra, samo su nijanse u pitanju.
Olja
pre 5 godina
Kad Lutovac umisli da je bitan, da je bolji od Jeremića, kada se uvlači Đilasu,... Ovo je totalni sumrak opozicije.
Tanjica
pre 5 godina
Ma svi ste vi isti. Samo vam je licna korist u glavi.
srce
pre 5 godina
Samo nek oni ratuju a nas nek ostave na miru.
Ana
pre 5 godina
U opoziciji se ne zna ko je gori od goreg.
Mirko
pre 5 godina
Do juče se lizali sad se razdvajaju.niko od njih nece moci da upravlja narodom!
Marina
pre 5 godina
Sami sebe ce da uniste svojom pohlepom i zlobom.
Milutin
pre 5 godina
Opozicija sama sebe unistava.svi bi da vladaju.narod ne moze da ih gleda.
Ana
pre 5 godina
Opozicija u Srbiji se drži one stare narodne, usta moja hvalite me.
Leo
pre 5 godina
Đilas i Jeremić se vole kao pas i mačka.
Natalija
pre 5 godina
Pokušava Đilas da pomeri fokus sa sebe i da od vladajuće strukture napravi lopove! Za narod :" Dan posle!" je dan kada nadležne institucije vrate oteto sa Mauricijusa, Švajcarske,... u državu kasu!
Ana
pre 5 godina
Opozicija ne može da se dogovori međusobno oko osnovnih stvari a kamoli nešto više od toga.
Slobodanka
pre 5 godina
Što se tiče netrpeljivosti Dragana Đilas i Vuka Jeremić slobodno neka ratuju medjusobno,samo da narod ne ispašta zbog njihovih glupiranja.
Lola
pre 5 godina
Pa nismo... Nekima je bitan napredak Srbije.
Lola
pre 5 godina
Đilas smo misli kako da nastavi da se bogati.
Lola
pre 5 godina
Odavno se to sprema, samo su pšlasirali sve ovo vreme lažnu sliku.
gruja
pre 5 godina
Iskreno ,nemaju bas oko cega da se otimaju i svadjaju, jedino da se raspravljaju ko je vise oteo para od naroda.
Micojka
pre 5 godina
Da niste isti, neko od vas iz opozicije zna prvi Njutnov zakon, za razliku od fizicara Vuka Jeremica.
Micojka
pre 5 godina
Kakva jadna opozicija, samo ih treba ostaviti na miru, oni ce se medjusobno unistiti.
Brankić
pre 5 godina
Ovi iz opozicije zaista nemaju veze s politikom
Brankić
pre 5 godina
U opoziciji vlada opsti haos svi bi da budu lideri opozicije a nemaju podrsku naroda.
Brankić
pre 5 godina
Svasta cemo mi jos cuti i doziveti od ove jadne opozicije. Očekivano je da će sad da krenu da udaraju jedni na druge.
sladjana
pre 5 godina
Sta reci za ovu dvojicu?
Dana
pre 5 godina
Jako su smesni.
Petar
pre 5 godina
Puče neraskidivi savez.
Ivana1986
pre 5 godina
Ma kakva opozicija? Smesno
Aca
pre 5 godina
Ma ne znaju ni oni sami šta hoće. Govore o nekom jedinstvu, a samo ih novac povezuje.
Filip
pre 5 godina
Vidi se da su isti. Zanimaju ih samo lični interesi ako kojih se i svađaju.
Cile
pre 5 godina
Očigledno je da Đilas ne podnosi konkurenciju. Zato se i posvađao sa Jeremićem.
Vidak
pre 5 godina
Može Lutovac da piše šta hoće, ali je očigledno da Đilas i Jeremić ne mogu zajedno.
lak
pre 5 godina
Djilas i Jeremic su dno dna tako da nam je drago sto se oboje svadjaju.
lak
pre 5 godina
Opozicija nastavlja sa samounistavanjem.
lak
pre 5 godina
Tako su i zasluzili jer su dvanaest godina koliko su bili na vlasti unistavali su Srbiju.
Era
pre 5 godina
Vlast je cudo. Samo da se Djilas docepa vlasti i sve ce da bude u redu. Ali sta vredi narod ga nece.
Milivoj
pre 5 godina
Kod onemoćale opozicije sujeta pobeđuje zdrav razum. Nema leba od njih!
ava
pre 5 godina
Ovo je samo gluma, deo kampanje, obicna igra da zbune narod,
ava
pre 5 godina
Svi su u nekoj zavadi, sta se desava?
ava
pre 5 godina
Oni su nista i kada su u zavadi i kada su udruzeni.