Vidovdan uoči Vidovdana: Istorijski skup u Beogradu - većinska Srbija svirala kraj blokaderima (FOTO/VIDEO)
U Beogradu je nešto posle 19 časova završen glavni program skupa "Srbija jedna porodica", kojem je, prema podacima MUP-a, prisustvovalo 207.000 ljudi.
27.06.2026
07:30 >> 19:38
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Markan
pre 5 godina
Djilas zeli da bude lider opozicije i ne bira sredstva.
Pomorandža
pre 5 godina
Sve dolazi na svoje! Do juče neraskidiv savez, a danas samo što se ne potuku! Najbolje je ne mešati se i pustiti ih da se međusobno razotkriju!
Sofija
pre 5 godina
Опозиција сам се сбе дискретијује тешко да ће освојити власт
Lana
pre 5 godina
Prosetao do Londona po neku svotu novca ipak mu je blizi od Mauricijusa.
goran
pre 5 godina
Kakav je Đilas, takvi su mu i mediji - nikakvi.
Nevena
pre 5 godina
Jedini posao mu je da pljuje sta vlast radi a rado bi da bude vlast,e pa nece moci, jer narod ima oci i video je sve njegove malverzacije.
Helena
pre 5 godina
Jako su mi smesni kada se prepucavaju.
Milica Milicic
pre 5 godina
Djilas bi da, za pocetak, bude vodja opozicije, na tom putu zgazice cak i nekadašnje partnere.
Jasna
pre 5 godina
Nista me vise ne bi zacudilo.
Andjela
pre 5 godina
Djilas plasirajuci svoje tekstove, preko svojih medija rusi ugled cele opozicije.
sara
pre 5 godina
Nije Djilas samo opozicija da ih ovako blamira. Trebali bi da ga penzionisu.
Mima
pre 5 godina
Problemi u raju.
Margareta
pre 5 godina
Samo se vi prepucavajte međusobno. Ionako nemate pametnija posla.
kole
pre 5 godina
Djilas najviše ruši samog sebe svojim glupostima
Mira
pre 5 godina
Sve je to ista fela.
Nane
pre 5 godina
I kad krenu kokoske u svom ataru jedne na drugu, samo ih pustiti nek leti perje!Tako ova opozicija izgleda upravo
Bojan
pre 5 godina
Dovoljno je jedno racionalno pitanje: Kako ovi "ljudi" da vode državu kad između sebe ne mogu da se dogovore???
kiki
pre 5 godina
Rat izmedju nekadasnjih saradnika znaci da ce jos istine izaci na videlo.
Sara
pre 5 godina
Ova svadja izmedju Djilasa i Jeremica moze da znaci sukob oko pozicije ili je mozda u pitanju nekakva taktika opozicije.
SRCE
pre 5 godina
Ja bih njih sklonila sa politicke scene....
Nina
pre 5 godina
Takvi ljudi kao što je on treba da se sklone sa političke scene.
Nina
pre 5 godina
Nikako ovakvi ljudi da vode državu to nema šanse.
Bojana
pre 5 godina
Polako sve puca među opozicijom, a Đilasovo pravo lice izbija na površinu. Sami sebi zabijaju autogolove, smi sebe razotrkivaju. Od kada je jasno da je Direktno pod Đilasovim uticajem, ali i drugi iz opozicije su ćutali dok nije napao njih. Ma, licemeri.
Milica
pre 5 godina
Nemam reči za ovakve ljude kao što je on zaista strasno..
Verica
pre 5 godina
DJilas je olos cak i za jeremica.
Dijana
pre 5 godina
Unutar opozicije su nemiri.ološi!
Mira
pre 5 godina
Djilas bi isao protiv svakog ko ga ometa u njegovim ciljevima da se docepa vlasti.manipulator!
Uros
pre 5 godina
Pohlepa je cudo.utrkuju se ko ce pre da se domogne vlasti.dzabe se svadjaju kad narod odlucuje.
Ika
pre 5 godina
Eto i razloga zašto ne može da dođe do usaglašavanja stavova opozicije, jer se oni međusobno pljuju i optužuju za razne zloupotrebe!
Makiša
pre 5 godina
Eto i razloga zašto ne može da dođe do usaglašavanja stavova opozicije, jer se oni međusobno pljuju i optužuju za razne zloupotrebe!
Radule
pre 5 godina
Đilas ne trpi da bude kritikovan, tu leži njegov najveći problem, zato i ne može da se dogovori sa ostalim liderima iz opozicije...
Mile
pre 5 godina
Svađa u delu opozicije oko Jeremića i Đilasa je nastala iz razloga što više ne mogu da kradu i da rade šta hoće
Siniša
pre 5 godina
Đilas ne voli ni Srbiju ni narod Srbije već samo svoj dzep i državne pare
Rade
pre 5 godina
Đilas na sve načine pokušava da se dokopa vlasti da bi mogao opet da krade ali neće mu uspeti
Mila
pre 5 godina
Kontroliše naravo, kada su ti isti mediji njegovi.
Lola
pre 5 godina
Đilas je jedan manipulator i sve bi da kontroliše.
Maki
pre 5 godina
Krenule varnice u redovima opozicije.
Verica
pre 5 godina
DJilasa treba poslati gde mu je mesto,iza resetaka.
Mila
pre 5 godina
Opozicija sama sebe osudjuje na propast.
Danica
pre 5 godina
Djilas je izgubio poverenje kod naroda,definitivno
Filip
pre 5 godina
Očigledno je da postoji sukob između Đilasa i Jeremića. Nema ništa od jedinstva u opoziciji.
Cile
pre 5 godina
Đilas gleda samo lične interese koji su i glavno razlog za svađu sa Jeremićem.
Vidak
pre 5 godina
Jeremić i Đilas su pričaju o jedinstvenim nastupiu opozicije na pregovorima, a u stavri ne mogu očima da se gledaju.