Ekskluzivno otkrivamo! Sve što treba da znate o muzičkom spektaklu 27. juna ispred Skupštine
Veliki skup ispred Narodne skupštine Srbije pratiće bogat muzički program, a publiku će zabavljati neka od najpoznatijih imena domaće estrade.
23.06.2026
11:30
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Cile
pre 5 godina
Opozicja je dotakla dno. Oavakvi skupovi predstavljaju ogroman epidemiološki rizik.
Ljubiša
pre 5 godina
Djidov pokret ''Očistimo Srbiju'' bi opet da Djido očisti Srbiju za 620 m. evra.
Vidak
pre 5 godina
Opozicija je doživale totalni fijasko. Građani ne podržavaju ovakve proteste.
Biljana M
pre 5 godina
Narod je prozreo Djilasove podle namere. Fijasko takozvanog ustanka, je ocekivan.
Marko
pre 5 godina
Došli da protestuju, a većina njih došla autima, lože ugalj i drva, puše i ne odvajaju smeće. Jaki ekolozi...
Ivana
pre 5 godina
Ko vas finansira? Šta ste korisno vi uradili? Sramota je da opozicija i sa ovakvim stvarima manipuliše.
Maja
pre 5 godina
Sjatili se i iz regona, preneli Đilasovi mediji, njih čak ni 500. Smešni ste. Cirkus...
Igor
pre 5 godina
U ekologiju se danas ulaže više nego ikad nema razloga da se protestuje.
Vlada
pre 5 godina
Zaštita životne sredine je vrlo razvijen sektor u Srbiji. Neopravdano je protestovati.
Ina
pre 5 godina
Eko skup bolje da je odrzan u neko od basti Beograda.
andjelo
pre 5 godina
Da smo znali da ce Gospodar Vucic da rucka u privremenom objektu Savanova, mogli smo nas pedesetak, koliko nas je bilo na protestu, da odemo kod njega da mu pozelimo dobar apetit. Ali mi kao i vi znamo da je Gospodar ruckao samo da bi podrzao onih 160 na respiratorima. Sto je za svaku pohvalu.
Tijana
pre 5 godina
Prodajte maglu nekome drugome, naroda ima i stalno nadire jos. Servirajte svoje lazi i dalje ali mnogo snimaka ima na internetu. Smeje vam se narod.
Miloš
pre 5 godina
Nikada više neće moći da pridobiju narod niti će više ikada opozicionari kao što je Đilas da ruše vlast na ulici
Mile
pre 5 godina
Nemaju oni nikakvu podršku naroda jer narod zna njihove podle planove
Stefan
pre 5 godina
Trebali su da tako protestvuju i kad je Điki krao pare
marija
pre 5 godina
Opozicija je dotakla dno. Samo pokazuju koliko su slabi.
Ivanica
pre 5 godina
Потпуно је разумљиво да Београд и већи градови у Србији,имају лош квалитет ваздуха , што је узроковано бројним факторима. Али еко скуп није начин да квалитет ваздуха унапредите. Постоје бројни начини. проучите их , и изађите са конкретним планом и предложите акције у којима ћете укључите све постојеће ресурсе!
mare
pre 5 godina
Zasto se ekoloski skup za cistiji vazduh na Mauricijusu odrzao u Beogradu ?
andjelo
pre 5 godina
Gospodo draga, ili ti Vuciuceve picke, zar medju nogama nije ostalo makar malo muda ? Sto ne objavite bilo koji komentar koji nije izasao iz Vuciceve guzice. Ljudi kako mozete da da zivite u Vucicevom smradu?? Ili konstantno nosite gas maske ?? Doduse posao je posao, a pogotovo nezavisni novinarski.. Bog vam dao zdravlja i pod hitno trecu dozu vakcine..
Ana
pre 5 godina
Opozicija svojim prisustvom truje vazduh.
Anita
pre 5 godina
Opozicija tim protestom ruši mir gradjana.
Nena
pre 5 godina
Pa sta su ocekivali!?
Ivana
pre 5 godina
To se zaista očekivalo da propadne eko protest. Hvala našem predsedniku Vučiću koji zaista radi na ekonomskom naapretku i razvoju naše države.
Ivana
pre 5 godina
Mrsko lljudima da gledaju opozicione predstavnike!
Ana
pre 5 godina
Ne prljaj vazduh propala opozicijo. Priznaj svoj poraz i pusti nas da dišemo punim plućima.
Maja
pre 5 godina
Očisti Srbiju, ostavi je da raste i razvija .Bez tebe i tebi sličnih vazduh će sigurno biti čistiji Đilase!
Ratko
pre 5 godina
Ovi iz opozicije misle samo na sebe, a ne na zdravlje njihovih pristalica
Pavle
pre 5 godina
Gradjani ne podržavaju ovakve proteste i nadam se da su ovi opozicionara shvatili da ih ljudi ne zele
Vasa
pre 5 godina
Koliko para toliko i muzika, slabo plaćaju aktiviste ovi protestanti!
Miki Perić
pre 5 godina
Znači smetao im je Vesić, a oni mogu da se okupljaju i ugrožavaju zdravlje svih nas!
Rade
pre 5 godina
Bašte pune, a protesti pukli! Pa ko ih vodi nije ni čudo!
Maki
pre 5 godina
Toliko o tome koliku opozicija ima podršku.
Lola
pre 5 godina
Dokaz da svaki protest koji organizuje opozicija ima za rezultat ovakav scenario.
Mila
pre 5 godina
Organizovala opozicija protest u pograšno vreme.
Ana
pre 5 godina
Opozicija je sama sebe ukopala svojim postupcima,narod je ogorcen glupostima koji svakodnevno dolaze iz njihovih redova.
Ana
pre 5 godina
Dotakli su dno svojim ludostima.Narod prezire svaki potez opozicije zbog postupaka iz proslosti.
Dana
pre 5 godina
Podrzavaju skup,jer predstavlja rizik i to veliki.Samo teraju inat,I cine lose za narod
Kika
pre 5 godina
Ma ova opozicija je stvarno čudo. Pogubili se skroz. Kome su više interesantno, i sama se pitam.