Odjekuje poruka Parandilovićevog dede! Stigao na skup u Beograd da podrži Vučića, pa se obratio unuku - Pozivam ga... (VIDEO)
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, krenuo je danas iz Priboja kako bi prisustvovao veličanstvenom skupu u srcu Beograda i pružio podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
27.06.2026
10:05
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Ognjen
pre 5 godina
Pogačar nema pravo da izmišlja događaje koji se nisu dogodili.
Glasinac
pre 5 godina
Ognjen: Naravno da nema pravo, ali mu je neko platio da lansira laž.
Zvezdica
pre 5 godina
Izmišljanje se nastavlja... Ništa novo za one koji su na strani opozicije.
Glasinac
pre 5 godina
Zvezdica: Krajnje je vreme da opozicija shvati da se vlast ne osvaja lažima. Niko neće podržati one koji izmišljaju afere koje nemaju blage veze sa istinom.
Perica Savic
pre 5 godina
Doticni gospodin ocito laze,strasno.
Marija
pre 5 godina
To je bio miran protest, koji su neki pokušali da predstave kao da je protiv Vučića.
Marija
pre 5 godina
Izmišljanjima od strane opoziicje nema kraja.
agata
pre 5 godina
hahahha, koji blam za ovog pogacara, covek ladno slagao celu naciju, msm bar je pokusao!
ultrawide
pre 5 godina
nesreca pogacara se ogleda u tome da se njega i njegovih 200 pristalica niko ne plasi i da mu niko nece cutati na njegove lazi!
twiteras
pre 5 godina
e moj pogacaru, pa da slazes da si se video sa vucicem, jesi br toliko bezobrazan?
Filip
pre 5 godina
Radovanović je dotakao dno. Kada je protest po njegovoj meri onda za njega korona ne postoji.
Cile
pre 5 godina
Pogačar ne zna kako da skren pažnju na sebe, pa se služi lažima i izmišljotinama.
Vidak
pre 5 godina
Radovanović je pokazao ogromno licemerje. Traži ošptrije mere,a ne može ni postojeće da poštuje.
Milica
pre 5 godina
Ne shvatam zašto se bune ovi frilenseri pa plaćanje poreza se podrazumeva gde god da žive to ne može da se izbegde to ako se na plaća to je rad na crno i to je krivično delo
Vidosava
pre 5 godina
Pogačar izmišlja današnja vlast u Srbiji se bori za očuvanje stanovnika u Srbiji i omogućila je svima da se vrate koji su otišli iz Srbije. Srbija je danas dobro mesto za život
Violeta Vikica
pre 5 godina
Vučić i današnja vlastu u Srbiji se na najbolji način bore za ostanak ljudi u Srbiji i to dokazuju svakodnevno
Branko N
pre 5 godina
Nije Pogačar jedini koji se služi lažima. I Đilas i njegova Marinika svakodnevno lansiraju poneku laž.
Raška
pre 5 godina
Što se Vesića tiče ne znam čemu opšti hejt, čovek je priznao krivicu i uputio javno izvinjenje! Izgleda da u Srbiji i dalje važi pravilo, ko prizna pola mu se doda!
Makiša
pre 5 godina
Ne znam šta zamišljaju frilenseri da oni jedini u Srbiji budu privilegovani i ne plate porez! Malo je nerealno i nefer prema drugima...
Kety
pre 5 godina
E sad najlakše je kritikovati Vučića i njegove reči dovoditi u potpuno drugi kontekst, ali kako bilo svi su jednaki i porez moraju da plaćaju!
latinka22
pre 5 godina
Ljudi svakakve gluposti izmisljaju samo da bi bili u modi.
Rastko
pre 5 godina
Pogačar očigledno želi da ovakvim komentarima daje sebi na važnosti. Inače je jedna marginalna ličnost u politici.
Tomi
pre 5 godina
Valjda je svim ajasno da se na tim skupovima govori "po nalogu", a ne sta se uistinu dogodilo. Bitno je da se javnost uzbuni, da se izazovu nemiri i tom metodom dodje do vlasti. Nista demokratija, nista izbori.
Markic
pre 5 godina
Poceli su da Lazu au strasno.
Ana
pre 5 godina
Kako ljudi vole da izmisljaju, neverovatni su, a samo da je njima dobro, a za druge ne mare, nego se vec odlicno poznaju
Cica
pre 5 godina
Vidim da su sve propali, jadni oni, prodase sve, samo kola ne
Vesna
pre 5 godina
U lazima su kratke noge, u ovom slucaju prekratke kod "pogacara"
Lazar
pre 5 godina
Za takve je kao dobar dan da se služe izmišljotinama, a kako drugačije kad očekuju da zaradjuju a da doprinose ne plaćaju.
Slavica
pre 5 godina
Istina na kraju uvek ispliva.
Igor
pre 5 godina
Takvi samo znaju da pričaju a kad treba da se radi nema ih nigde.
Biljana
pre 5 godina
Sramotno je što se Pogačar poslužio lažima ali ujedno to otkriva i namere okupljenih tobož nezadovoljnih radnike na internetu,u stvari je ovo bio duboko politizovan skup na kojem se bezočno plasiraju laži i baca ljaga zarad ličnih interesa