• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Tanjug

12.04.2021

18:53

VELIKI PLANOVI! CRNOGORCI NUDE DA ZAJEDNO ZAVRŠIMO AUTO-PUT BEOGRAD-BAR! Njihov ministar u Beogradu! JEDVA ČEKAJU TURISTE IZ SRBIJE, NI GOVORA O ZATVARANJU GRANICA!

Vesti

VELIKI PLANOVI! CRNOGORCI NUDE DA ZAJEDNO ZAVRŠIMO AUTO-PUT BEOGRAD-BAR! Njihov ministar u Beogradu! JEDVA ČEKAJU TURISTE IZ SRBIJE, NI GOVORA O ZATVARANJU GRANICA!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Pc

pre 5 godina

E, Srbi, uvek ste bili pametni. Sada kada je zagustilo onda ponovo oće da budu sa nama. Kada jednom hleb prepoloviš nikad se više ne spoji. Uvesti sve moguće testove za povratnike sa letovanja iz Crne Gore.

Milovan

pre 5 godina

Lepo razmišljaju i ja se slažem da njima treba taj auto put. Njima će gosti stići do mora gde će trošiti novce i njima puniti CG budžet. Ali šta je interes Srbije. Saradnja na prvom mestu a potom i povlačenje priznanja Kosmeta. Svima dobro. Živela saradnja.

Aleksa

pre 5 godina

Pa nema problema neka izgrade sebi prugu i autoput. Nema ekonomske logike. Em, treba svoj novac da trošimo za izgradnju komunikacija, em da olakšamo trošenje novca naših turista.

Ludodoba

pre 5 godina

Nasoj Crnogorskoj braci se posle proslogodisnjeg fijaska sa turizmom izgleda ne gade vise Srpske pare kojih su se gnusali do prosle godine...ali se i dalje gnusaju svega ostalog sto ima veze sa Srbima!!!Ono...budite dobri i ne pricajte o politici pa mozete u goste ako ste dobri i potrosite puuno para. Epa braco Crnogorci,hvala vam na gostoprimstvu,imamo mi auto put i do Grcke !!!

Lani

pre 5 godina

Izbori pa put, kad smenite Mila i Krivokapića dolazimo na letovanje, a sa ovom dvojicom ni pod razno.

Goran

pre 5 godina

Nikada sa CG dok je Mile na vlasti lopovi ostaju lopovi pokupili novac sto su uzeli od EU za izgradnju Auto puta pa sad da Srbija gradi Srbijo odbaci sve to .

Mladjen

pre 5 godina

Kao neko ko je porjeklom iz Crne Gore, a živim u Srbiji, Srbin sam, državljanin Srbije, smatram da Srbija treba da gleda sebe, svoje interese. Kad ovi moji zemljaci, ponovo odluče da smo braća, da provedu elemetarne stvari kao štu su uspostavljanje pristojnih diplomatskih odnosa,vrate našeg ambasadora, onda možemo da pričamo o nekoj ekonomskoj saradnji i nekim zajedničkim projektima.

Rade

pre 5 godina

Samo lud može da ide na njihovo more. Ja ni mrtav ! ! ! ! !

janko

pre 5 godina

Ovo je mnogo nepromisljeno ako prihvatimo ovaku ponudu jer jednostavno vodeci ljudi u Podgorici zadnjih 100 godina nikad nikome nisu davali novac vec su konstatno dobijali novac.Zasto bi sad Srija i Beograd ponovo naseo na TRIK ljudi u senci u Podgorici,jednostavno kad pokazu bratsku ljubav u datom momentu desaavanja u regionu tad mozemo poceti razgovore.Milo i njegovi drugari u senci ucinili su bolnu izdaju od priznavanja KiM, NATO UCLANJENJEM,plus slanjem kriminalaca u Beograd-to je apsolutno vrlo jasna slika odnosa Podgorice prema narodu i vladi u Srbiji.Nisu zeleli prijateljstvo sa bratskim narodom pa trcali su u zapadnu civilizaciju interesa misleci evo nama evrica a mi da pljujemo po Srbiji i narodu u Srbiji. Valjda mozemo racunati na dovoljno dokaza jeftine mrznja vodecih ljudi u Podgorici!!!!!! Zeleli su Milu i Americke jastrebove a da nedodje jedan dan racun za isplatu..pa nema nista badava osim Mile ,Ace,Brane Micunovica,porodice DJukanovic...Ana sestra od Mile ima oko 123 milona u Londonu...!?

PETAR

pre 5 godina

E SAD CE PO KO ZNA KOJI PUT CRNOGORCI NAMAGARCITI SRBE I IZGRADECEMO IM PUT I SVE STO IM TREBA ZA TURIZAM ,POTOM SUT SRBINA,E I AKO DOK JE BUDALE SRBE ,PAMETNI CRNOGORCI CE IH MUZITI KO SIMETALSKE KRAVE .BRAVO BRACO ,ZIVELI BUDALE OD SRBIJE VI STE ZA POSMATRANJE.,A OKO ME PITATE I AKO SAM SRBIN ,SMATRAM DA SAM ZA GRAM PAMETNIJI OD PLESAVIH OSTATAK SRBA,JA BI TE CRNOGORCE SRUSIO PRUGU I ISKOPAO PUT I IZGRADIO KINESKI ZID I RESIO SE TIH

Slobodan

pre 5 godina

Teraj to iz Srbije , kada povuku priznanje Kosova i Metohije mozemo da razgovaramo do tada sa njima nista , bar ja tako gledam i uopste ih ne konstatujem , ajde ovi veliki pa im ne mozes nista ali njima da povladjujemo!!!

Zeljko

pre 5 godina

Hocemo li opet da budemo toliko glupi.Imaju ono svoje prijatelje pa nek im oni grade put.A to da se lepo osecamo tamo da li vi to nas zezate

kole66

pre 5 godina

Kad je nama tesko - ko Vas sisa. Vama kad gori - pomagajte ,,braco,, srbi. Ma nikad vise zajedno. Use i u svoje kljuse.

Darko

pre 5 godina

Zasto bi mi zajednicki gradili autoput? Oni susu vec prezaduzeni zbog autoputa a mi nemamo nikakav interes... mi treba svoj deo autoputa da gradimo sami I da ga spojimo I sa Pristinom pa odatle mozemo I u Albaniju na more, a oni neka svoj deo puta grade kako misle da treba I neka sredsrva obezbede bez nas. Ja ne zelim da Srbija ponovo finansira Crnu Goru kao sto je to uvek radila...dosta je bilo...ako im treba put neka im Nato da pare

Saša

pre 5 godina

Šta fali para, nikada više u milogoriju ni prstom preko karte, fali im da završe put pa opet na srbiju, nikada više mi da završimo do granice a oni neka vide, zajebi više, nije Srbija više krava muzara

miki

pre 5 godina

NEK NAM DAJU LUKU BAR NA 99 GODINA NISTA DZABE KAD JE MUKA DJESI DJUKA KAD JEBE.E NE ZOVETE SVE IM TREBA DUPLO NAPLATITI TAJ AUTO PUT NJIMA TREBA VISE NEGO NAMA SVAKA CAST POSTENIM CRNOGORCIMA NISTA PROTIV

AMatić

pre 5 godina

Je***se bre crnnogorci, i Albanija ima more!!! Povučite priznanje, izvinite se pa da pričmo.

Milan Karapandza

pre 5 godina

Cist racun, duga ljubav. Neka svako radi u svojem ataru kako zna i ume.

solo

pre 5 godina

Mozda bi novinar morao da drzi vise Srpsku stranu u tekstu koji je napisao da Crnogorci sad hoce sa nama da rade Autoput kad su totalno bankrotirali i gleadaju opet kako da se ocesu da im Srbija sve to ispalti i izvede. Mi prosto nemozemo da se osamostalimo i zivimo i radimo svojom pameti nego moramo jadnima u nasem okruzenju ponovo da pomazemo i gradimo infrastrukturu..Zasto mi moramo stalno da mislimo o Crnogorcima,Bosancima,Hrvatima,Makedoncima pa cak i Albancima zar mi nemozemo da gledamo svoj posao i da se nemesamo u Crnogorski,Bosanski,Hrvatski i Makedonski ekonomije i da im cak i nepomazemo jer garantujem da nijedna od ovih nasih bivsih repulika nam nebi dala ni zrno kafe a kamoloi nesto vaznije. Vucic igra kartu dobronamernog pomazuci im cim mu se jave na telefon ali sve te zemlje opet nas iskoriscavaju nazivajuci nas Genocidnim narodom i obracunavajuci se sa srbima koji su nemilice ostali po tim bivsim republikama gde ih jos uvek Sikaniraju i ponizavaju. Moramo biti vise naklonjeni sebi jer ako nepostujemo jedno drugo lose nam se pise na duge staze.

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika