Sankt Peterburg napadnut sa teritorije NATO! Rusi objavili stravične vesti: Upravo su prešli sve crvene linije
Stalni predstavnik Rusije pri OEBS-u Dmitrij Poljanski upozorio je da se Evropa, prema oceni Moskve, približava opasnoj granici direktnog sukoba sa Rusijom, jer se evropske države sve dublje uključuju u rat u Ukrajini.
26.06.2026
00:00
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Ivan
pre 5 godina
Dosli junaci iz nekog krsa da vide malo civilizaciju i junace se gde nema nikoga. Hrabri samo iz guzice usa.
Bekrija
pre 5 godina
Pravi primer velike Albanske hrabrosti,iza njega skoro prazan trg a on se svejedno boji.Koliko covek moze da ispadne budala pokusavajuci da bude faca.
Misko
pre 5 godina
Neznam zasto obraćamo paznju na to pa i kod nas je dvoglavi orao objasnite ljudima da znaju
Rade
pre 5 godina
Bekrija....Oni i jesu face kada su uspeli da to urade. Idi ti u Prištinu pa uradi to isto da te vidim. Nećeš moći ni da dođeš do Prištine. A kod nas može doći i kurta i murta. Kod nas u Srbiji od policajaca pozornika ni traga ni glasa. Kakvi pozornici, naša policija je gospoda samo sedi pored računara i igra se a šta se dešava na ulici baš ih briga. I ako se nešto i desi, dođu samo da izvrše uviđaj i to je sve, nekada i to ne urade ako procene da je beznačajno. Srbija ima policiju samo da kažnjava, za drugo je nije briga. Da li je policija sprečila da neko ne bude ubijen, nije jer ih nema na ulici, zato se i dešavaju razbojništva i ubustva na svakom ćošku.....
token
pre 5 godina
Odlicno radi sklekove tako je lagan kad ga Srbin razvali ima da leti skroz do albanije posle ce da place pa ce da kaze izvinte nisam hteo. umislio da je jak
gipsani
pre 5 godina
Na 200 metara od kuće Nikole Pašića!!!???
Milan63
pre 5 godina
Eto, i to mogu da rade u centru Beograda i da im se ništa ne desi. Jer u Srbiji je demokratija, pa makar i u vidu provokacija. A šta rade njihovi sunarodnici na Kosovu i Metohiji našim Srbima samo zato što su Srbi? Da usred Prištine neko pokaže neki srpski simbol, gomila Albanaca bi ga odmah linčovala. U tome je civilizacijska razlika između nas i njih. Za genocid nad Srbima, koji su njihove žrtve, stalno krive Srbiju, a sebe viktimizuju kao da su Jevreji. Loša je to politika koja će im se u budućnosti obiti o glavu.
lol
pre 5 godina
wow... po meni neka se slikaju na trgu republike, i da ih niko ne dira.. ako neko ovo smatra provokacijom mora da mentalno ima 12 godina.... kao vrv i ova deca sto su to radila...
Saša
pre 5 godina
Faca i frizura sve govore.
Marko
pre 5 godina
A kad nasi odu u Priština ili Zagreb i dignu 3 prsta, onda su heroji?
dejan
pre 5 godina
Izgleda kao pokvareni Reno 4
Maki
pre 5 godina
Da su pametni neki bi posao ugovorili ovde umesto sto gube vreme na gluposti. Nema srece od ratovanja nego samo od biznisa. Nadam se da neki pametan Albanac cita ovo.
marina
pre 5 godina
Tipicna siptarska fizionomija - slinava usta i podignuto celo Gnjidica bez hrabrosti i kicme ali takvi su najopasniji beskicmenjak put otrova
zoran
pre 5 godina
Objavljujete gluposti..čuj, albanska provokacija...novinarsko glupiranje
Saradžogla
pre 5 godina
Albanski ,,dvoglavi orao'' je nepoznata tičurina!Ružna crna tičurina!CRNO JE BOJA ŽALOSTI! Tako orao ne izgleda.To su im nekada nametnuli austrijanci jer tako nešto i oni imaju.PS.Albanac je učinio što je učinio a ono što je najgore da gore ne može biti JE ŠTO NAŠA VLAST ĆUTI U UN DA SRBI U ALBANIJI NOSE ALBANSKA IMENA? Sramota ...
Orao pao
pre 5 godina
Njima treba odmah pokazati isti znak, samo pola metra niže. Orao pao, orao pao ...
Savko
pre 5 godina
otpale ti obe
Zoki
pre 5 godina
Imali su mnogo sreće.Pameti znamo da nemaju.