Hitno! Oglasilo se Više javno tužilaštvo u Beogradu: Evo šta se stavlja na teret Aleksandru Radiću
Više javno tužilaštvo (VJT) u Beogradu oglasilo se hitno povodom slučaja Aleksandra Radića, vojnog analitičara koji je 15. marta 2025. bio jedan od prvih koji su lažno optužili državu za upotrebu zvučnog topa na protestu u Beogradu, otkrivši šta mu se stavlja na teret.
22.06.2026
20:15
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Joka
pre 5 godina
Predsednik Srbije je od samog početka pandemije, ozbiljno pristupio u zaštiti svog stanovništva od virusa. Izgradnjom nove kovid bolnice povećaćemo naše bolničke kapacitete i pružiti šansu da se stanovništvo sto bolje leči i izbori sa virusom.
Jovana
pre 5 godina
U nizu lepih vesti, još jedna lepa vest-postavljanje kamena temeljca za novu bolnicu u Novom Sadu!
Anja
pre 5 godina
Veliki trud sadasnje vlasti na celu sa Vuucicem se itekako vidi.
Dragana
pre 5 godina
Ne zapostavlja se nijedan deo Srbije, obnavljaju se i grade nove bolnice.
Milka
pre 5 godina
Izgradnja još jedne kovid bolnice znači snažna borba sa ciljem napretka Srbije
Jana
pre 5 godina
И треба да се изгради још једна ковид болница. Све похвале.
Katarina
pre 5 godina
Ulaganje u zdravstvo je ono što nam je prioritet u ovako teškom periodu.
Dusan
pre 5 godina
Da je srece da pandemije nema, ali sigurno je donela i dobro, a to su upravo nove bolnice.
tale
pre 5 godina
izuzetne vesti za sve građane Novog Sada
tale
pre 5 godina
sve ove bolnice ostaju našim narednim generacijama
Dejana
pre 5 godina
Vrlo je važno da se povećavaju zdravstveni kapaciteti jer će nove i savremene bolnice biti potrebne i posle kovida
Jovana
pre 5 godina
Постављање камена темељца , је више него одлична вест. Изградња три болнице у Србији за период од годину дана , свакако ће унапредити пружање здравствених услуга свим грађанима Србије!
Maki
pre 5 godina
Briga za zdravljem građana Srbije ponovo će biti dokazana, za malobrojne nevernike, kroz izgradnju nove Kovid bolnice u Novom Sadu, koja će dodatno rasteretiti smeštajne kapacitet već postojećih bolnica.
Lina
pre 5 godina
Veoma odgovorno i za svaku pohvalu. Bolnice su nam uvek potrebne,i koristiće i kad kovid prođe.
Maki
pre 5 godina
Ne mogu ni da zamislim kakvu bi štetu Srbija morala da podnese da nismo otvarali bolnice širom zemlje u toku pandemije. Sutra se postavlja i kamen temeljac za bolnicu u NS, a verujem da će biti izgrađena u rekordnom roku i to na najmoderniji način
Sofija
pre 5 godina
Ова болница ће допринети још квалитетнију здравствену заштиту грађанима
Ana
pre 5 godina
Jasno je da Vucicu niko iz opozicije, a ni predhodne vlasti, nisu mu ni do kolena, od pocetka dolaska na vlasti u Srbiji se radi i gradi, kovid bolnice u skoro svakom gradu, ulaze se u nasu drzavu konstantno.
Ivana
pre 5 godina
Svaka izgradnja je važna, i hvala predsedniče na svemu što činite sve da Srbija bude jaka i stabilna. Srbija se danas cela razvija i gradi.Građani treba ju da se osećaju sigurno i da imaju gde da se leče.
Svetlana
pre 5 godina
Odlicne vesti,i posle pandemije bolnice ce nam koristiti!
Jeca
pre 5 godina
Moze da prica ko sta hoce,ali zahvaljujuci Vucicu cemo pobediti koronu!
Perica Savic
pre 5 godina
Ovo je sjajna vest.
Marijana
pre 5 godina
Korona nam je svima stavila do znanja da je zdravlje ljudi najvažnije i da trebamo ulagati u zdravstveni sistem i nove bolnice.
Sanja
pre 5 godina
Za ovako kratko vreme jos jedna kovid bolnica. Svaka cast drzavi na ogromnom trudu, koji je ulozen da bi se ova bolnica zavrsila do kraja godine!
Marko
pre 5 godina
Svako ulaganje u zdravstvo je humano i uvek opravdano.
Marko
pre 5 godina
Dalje ulaganje u zdrastveni sistem se nastavlja i to onde gde je najpotrebnije.
Brankić
pre 5 godina
Hajde da više završimo sa ovom koronom i da nam se životi vrate u normalu.
Brankić
pre 5 godina
Ковид бројке полако падају, оне ће довести полако до попуштања мера, али дотад још мало стрпљења!
Ksenci
pre 5 godina
Kako se ne bi radovali, svi se radujemo otvaranju svega. Ljudi vakcinišite se.
Jelena
pre 5 godina
Dobra vest za sve nas,ulaganje u zdravstvo je značajno što se posebno pokazalo u ovoj situaciji
Vuk
pre 5 godina
osnazivanje zdravstvenog sistema jedan je od kljucnih prioriteta drzave ,izgradnja bolnica i domova zdravlja koji ce u svakom trenutku pruzati adekvatnu zdravstvenu zastitu gradjanima
Cvetko
pre 5 godina
drazava je danas u mogucnosti da izdvoji znacajna sredstva u jacanje zdravstvenog sistema izgradnjom kovid bolnica opstih bolnica domova zdravlja stvara uslove za brze sigurnije lecenje stanovnistva kao i uslove za rad zdravstvenih radnika
Mila
pre 5 godina
Jos jedno obecanje je ispunjeno. Čovek od reči, kakav jè naš predsednik svakodnevno radi na rekonstrukciji, izgradnji i razboju Srbije.
Miki
pre 5 godina
Ovo je Srbija koja obecava.
Jovana
pre 5 godina
Улагање у здравствени систем Србије , је више него преко потребно, с обзиром на ситуацију са ковидом!
lola
pre 5 godina
Ulaganje u zdravstvo je ono što nam je prioritet
ogi
pre 5 godina
Izgradnjom nove kovid bolnice povećaćemo naše bolničke kapacitete i pružiti šansu da se stanovništvo sto bolje leči
Perica
pre 5 godina
Fabrike su bitne i nova radna mesta.
bucko
pre 5 godina
Kamen temeljac za jos jednu kovid bolnicu! U Novom Sadu nice jos jedna bolnica treca po recu za vreme pandemije i pokazuje koliko je Srbija jaka.
Jelisaveta
pre 5 godina
Velika vest za sve gradjane Novog Sada i okoline, kojima ce nova Covid bolnica itekako znaciti u ovoj borbi sa opakim virusom, a ujedno i otvoriti nova radna mesta za sve mdicinare koji cekaju na posao.
Jelisaveta
pre 5 godina
Ulaganjem u zdravstvo ulazemo u nasu zemlju, i pokazujemo svoju odgovornost u ovoj borbi sa opakim neprijateljem.
Jelisaveta
pre 5 godina
U ovom teskom periodu, ulaganje u zdavstvo je svakako jedan od prioriteta nase zemlje. Izgradnjom nove covid bolnice znacajno ce se ojacati zdravstveni sistem.