(VIDEO) Apokalipsa u Rusiji! Putinu su upravo spalili sve: Krim se sprema za najgore, crvena linija je pređena
Rusija je tokom noći sa 27. na 28. jun odbila jedan od većih talasa ukrajinskih dronova, a prema podacima Ministarstva odbrane Rusije, sistemi PVO oborili su 213 bespilotnih letelica avionskog tipa iznad 13 regiona.
28.06.2026
08:10
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Ivan
pre 5 godina
Ako je tako,sto onda ne uhapse Djilasa
Milan
pre 5 godina
Samo polako, sve u svoje vreme...
Ljubiša
pre 5 godina
Pa utamničiće ga, gde žuriš? Prvo dokazi na gomilu, a ne kao Marinka na biciklu, prvo mitingovane.
Mina
pre 5 godina
Dzabe se Djilas mucio da sastavlja tuzbe.
Dragana
pre 5 godina
Djilas nista nije uspeo ,nema odbrane za njegov lopovluku!
Svetlana
pre 5 godina
Sad cekamo Djilasovu zalbu na presudu...
Ivana
pre 5 godina
Dragan Đilas mora da odgovara za sve što je našu državu pokarao i uništio. Dragan Đilas je zaista jedno veliko zlo koje hoda. Srbija se danas cela razvija i gradi, hvala predsedniče što činite sve da građani Srbije žive bolje.
Pera Savic
pre 5 godina
Bilo je za ocekivati.
Jovana
pre 5 godina
Сваки грађанин Србије,, ко није крив, треба да буде ослобођен оптужбе!Правда треба да победи!
Nešo N
pre 5 godina
Ovo je potvrda da je Đilas pljačkao građane Beograda dok je bio gradonačelnik.
MILE
pre 5 godina
Đilas ima para na bacanje ,samo neka tuži ,svaki izgubljeni proces a u njegovom slučaju je 100% ide u državnu kasu .Baš lepo od njega,popunjava budzet Republike Srbije.