• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Tanjug

28.04.2021

13:08

POLOŽEN KAMEN TEMELJAC ZA IZGRADNJU NOVE KOVID BOLNICE U NOVOM SADU! Vučić: Ponosan sam! Video

Vesti

POLOŽEN KAMEN TEMELJAC ZA IZGRADNJU NOVE KOVID BOLNICE U NOVOM SADU! Vučić: Ponosan sam! Video

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Nikola

pre 5 godina

U rekordnom roku radimo i gradimo. Očito je da smo ažurniji i marjiviji. Sve pohvale!

Milja R

pre 5 godina

Nikola: Jedina smo država u Evropi koja će imati tri Kovid bolnice. Sve pohvale.

Lela

pre 5 godina

Imamo čemu da se nadamo. Ko zna koliko će još ovaj virus da hara...

luna

pre 5 godina

Toliko smo se borili sa koronom, sada ne smemo posustati.

milica

pre 5 godina

Izgradnja kovid bolnice se nastavlja kako je i planirano.

Maja

pre 5 godina

Izgradnja bolnice je od velikog znacaja za nasu zemlju.

Tijana

pre 5 godina

Koliko država vodi brigu o zdravlju svih svojih građana dovoljno govori i to da se danas postavlja kamen temeljac za još jednu kovid bolnicu i to u Novom sadu. Nadam se da neće trebati za te svrhe i da će njena namena biti zapravo prva gradska bolnica.

Sara

pre 5 godina

Za vreme pandemije, Srbija je za razliku od drugih u mnogome porasla. Izgradnja bolnica, obnova putne infrastrukture. To dokazuje ekonomsku stabilnost Srbije.

Jeca

pre 5 godina

Nova kovid bolnica ce nam mnogo olaksati,rastereti ce ostale bolnice.

Marinko

pre 5 godina

Juce Pukovac I Gadzin Han danas Novi Sad.Svuda se ponesto radi I gradi.Svaka cast na energiji I volji koji I'ma predsednika!

Taci

pre 5 godina

Nova Covid bolnica u Novom Sadu ce umnogome pomoci u borbi sa Covidom, rasteretice se postojeće bolnice i olaksace se lecenje.

Nikola

pre 5 godina

Jedna po jedna zdravstvena ustano se obnavlja i grade se nove. Bravo!

Sanja

pre 5 godina

Izgradnja bolnice kreće u rekordnom roku, obećano - učinjeno!

Nik

pre 5 godina

Novi Sad dobija bolnicu, za sad je to Kovid bolnica al kad sve ovo prođe biće bolnica za ponos.

Dragana

pre 5 godina

Sve pohvale za efikasnost! Ono što se obeća, to se i ispuni!

Ninoslav

pre 5 godina

Obećanja će biti ispunjeno Novi Sad zaista dobija bolnicu po ugledu na svetske.

Sava

pre 5 godina

Da Srbija radi, gradi i rađa. To je slogan napredne Srbije!

Momir

pre 5 godina

Ovo je dobra investicija u ovoj situaciji. Kad prođe ova pandemija, prevešće se bolnica u normalan režim rada i ostati Novosađanima.

MilenaS

pre 5 godina

Bolnice u ovakoj situaciji su nam preko potrebne, svaka casta za svaku novu izgradjenu bolnicu.

Mile

pre 5 godina

Izgradnjom nove bolnice bolnice je od velikog znacaja za nasu zemlju

bucko

pre 5 godina

Sve pohvale za predsednika. Izgradnja bolnice je od velikog znacaja.

Teodora

pre 5 godina

U rekordnom roku gradimo bolnice, zdravlje gradjana je najbitnije

Ienwoqn

pre 5 godina

Sve više kovid bolnica, sve više ozdravelih, hvala predsedniku na tome. Nemaju svi mogućnost da biraju vakcine, kao što Srbija ima. Nema svako mogućnost da ode u bolnicu i da se tamo izleči, zahvaljujući našim lekarima i predsedniku Vučiću.

Sonja

pre 5 godina

Боље бити спреман, ако се не освестимо по питању имунизације ко зна колико ће ово потрајати.

Jovana

pre 5 godina

Za svaki slucaj da se napravi jos jedna nova kovid bolnica, u zlu nam ne trebala ali svakako kada prodje korona mogu da se pretvore u normalne bolnice.

Tm

pre 5 godina

Vazna investicija koja ce olaksati zdravstveni sistem i kovid situaciju.

Višnja

pre 5 godina

Bolnice u Batajnici i Kruševcu su pokazale koliko je važno ulaganje u zdravstveni sistem, pogotovo u vreme kada vlada pandemija nepredvidive korone.

Ljube

pre 5 godina

Ne smemo odustati ,moramo se do kraja izboriti sa koronom!

Dejan

pre 5 godina

Izgradnja nove kovid bolnice se nastavlja kako je i planirano.Ovo je još jedan lep dan je grad Novi Sad dobija bolnicu koja će u prvoj fazi biti kovid bolnica, a kasnije ustanova koja će biti na raspolaganju svima kojima je potrebno bolničko lečenje.

Vida

pre 5 godina

Voleli bismo da nam ne zatreba, ali svakako bolje da je imamo za ne daj Bože.

Miki

pre 5 godina

Nova kovid bolnica u Novom Sadu dodatno ce uvecati bolnicke kapacitete i omoguciti kvalitetniju zdravstvenu zastitu stanovnistva.

Katja

pre 5 godina

Nema predaje dok virus potpuno ne nestane iz naseg drustva i iz nasih zivota.

Danijela

pre 5 godina

Sve sto nas nije ubilo, samo nas je ojacalo i snagu nam je dalo za bolje sutra.

tale

pre 5 godina

Vučić je čovek čijoj se energiji svi možemo diviti

tale

pre 5 godina

iskreno se nadamo da će nam u budućnosti trebati sve manje ove bolnice

Ana

pre 5 godina

Koja bolnica po redu za ovako kratak period. Svaka čast!

Anita

pre 5 godina

Predsednik neumorno radi na unapređenju medicine, kako bi ova borba sa pandemijom korona virusa prošla dobro.

Pera

pre 5 godina

Svuda stigne i sve postigne za svoj narod. Srbija se gradi i napreduje...sve pohvale.

Jeca

pre 5 godina

Moze da prica ko sta hoce,ali zahvaljujuci Vucicu cemo pobediti koronu!

ada

pre 5 godina

Najvaznije je da u njoj bude najsavremenija oprema za lecenje

dada

pre 5 godina

Za nekoliko meseci ova vlast je izgradila mnogo bolnica sto je za svaku pohvalu

Kosta

pre 5 godina

Otvaranje nove Kovid bolnice u Novom Sadu je od velikog značaja kako za Vojvodinu tako i za celu Srbiju.

kontesanera

pre 5 godina

Predsednik je zaista posvećen očuvanju zdravlja naših građana.

Ina

pre 5 godina

Jos jedna zapocrta kovid bolnica u Novom Sadu u nizu zavrsenih kovid bolnica u Srbiji.

Nikola

pre 5 godina

Ocekujem da ce se i ova kao i prethodne dve kovid bolnice izgraditi u rekordnom roku.

M Novosel

pre 5 godina

Ovo je nešto što zaslužuje svaku pohvalu.

Romanija

pre 5 godina

Čestitke Srbiji i njenom rukovodstvu što brinu o zdravlju svojih građana.

Tijana

pre 5 godina

Samo tako nastavite!!! Svakodnevno citamo vesti kako gradite i izgradjujete. Verujemo u Vas!!!

Ema

pre 5 godina

Ulaganje u zdravstvene kaapcitete je ulaganje u buducnost.

Rastko

pre 5 godina

Voleo bih kada bi ljudi bili zainteresovani ovoliko za vakcinu kao za 60 evra.

Nikola

pre 5 godina

Svaka nova bolnica je važna za lečenje naših gradjana kome je to potrebno

Mina

pre 5 godina

Dolaskom predsednika Vučića u zdravstveni sistem se ulaže više nego za proteklih 30.godina pre toga,bravo

zoltan

pre 5 godina

Divna vest za vojvodjane. Zdravlje na prvom mestu

latinka22

pre 5 godina

Ово су најлепше данашње вести.

Jovana

pre 5 godina

Лепа вест за све грађане Србије, посебно за житеље Новог Сада!Растеретиће се бројне здравствене установе, а пацијенти ће добити бољу и квалитетнију здравствену услугу!

Slobo

pre 5 godina

Još jedna covid bolnica u borbi protiv korona virusa, još lekova i još vakcina... Čak ćemo ih proizvoditi... Srbija će ući u istoriji po veštini borbe sa koronom... Naravno pobedićemo koronu kao i sve pre korone

Mina

pre 5 godina

Treća Kovid bolnica u Srbiji. Ova investicija je važna i za borbu protiv korone, ali i za čitav zdravstveni sistem.

Milaa

pre 5 godina

Izgradnja novih kovid bolnica i sto brza imunizacija gradjana je pririotet sada kako bi se sto pre izborili sa covidom-19.

Milaana

pre 5 godina

Drzava pokazuje odgovornost izgradnjom novih covid bolnica koje ce zarazenima od korone pruziti svu neophodno negu

Milaan

pre 5 godina

Ulaganje u zdravstvo je uvek potrebno. Izgradnja novih covid bolnica znacajno ce rasteretiti zdravstveni sistem

qas

pre 5 godina

Srbija sem 4 vakcine ima i dva leka za lecenje kovida.Sada se gradi i treca kovid bolnica.Srbija ima dobar zdravstveni sistem.

qas

pre 5 godina

Srbija sem 4 vakcine ima i dva leka za lecenje kovida.Sada se gradi i treca kovid bolnica.Srbija ima dobar zdravstveni sistem.

Anita

pre 5 godina

izuzetno smo ponosni na predsednika koji nam je ovo omogucio,kao i veoma zahvalni

Anita

pre 5 godina

Jasno je sto smo lideri u Evropi,ovo samo kod nas ima. Hvala predsednice

Natasa

pre 5 godina

Super, ja odmah pomislim na nova radna mesta gde ce ljudi ziveti od svog rada

Milica

pre 5 godina

Ja ne znam da li je iko u nasem okruzenju uspeo da sagradi 3 nove bolnice

sabrina

pre 5 godina

Obecano ispunjeno, Vucic je rekao da ce se bolnica izgraditi u Novovm Sadu, i sada je to i obelodanio, jer je danas postavljen kamen temeljac

ena

pre 5 godina

I danas je postavljen kamen temeljac, za novu buducu kovid bolnicu u Novom Sadu

Jovana

pre 5 godina

Bice to svetski opremljena i izgradjena bolnica za kovid pacijente

Ana

pre 5 godina

Odgovorno i profesionalno se pristupa borbi protiv korona virusa.. Ulaganja u zdravstvo su ogromna.

Nena

pre 5 godina

Svi smo ponosni građani ove zemlje, nikada se nije toliko gradilo, bar mnoge generacije to do sad nisu videle

Ksenci

pre 5 godina

Nema predaje dok virus potpuno ne nestane iz našeg društva.

Ksenci

pre 5 godina

Vrlo je važno da se povećavaju zdravstveni kapaciteti jer će nove i savremene bolnice biti potrebne i posle kovida

Ksenci

pre 5 godina

Ulaganje u zdravstvo je ono što nam je prioritet u ovako teškom periodu.

Ksenci

pre 5 godina

Izgradnja još jedne kovid bolnice znači snažna borba sa ciljem napretka Srbije

s_donetov

pre 5 godina

To je treca kovid bolnica, pa putevi i autoputevi, pruge i fabrike i onda i dalje neki govore o propasti ove drzave.

Bojan

pre 5 godina

Vrlo bitan projekat,koji ce doprineti spasavanju velikog broja zivota.A i kaad se vratimo u normalu moramo imati centre za korona obolele.

Jovana

pre 5 godina

Камен по камен-Србија се и уз корону гради и изграђује. Неимари граде, а Србија је све лепша, пружајући притом боље услуге својим грађанима

Maki89

pre 5 godina

Moze da prica ko sta hoce,ali zahvaljujuci Vucicu cemo pobediti koronu!

Sasa

pre 5 godina

Srbija se nikad ne predaje i pored ovako ozbiljne svetske krize, ona je nasla nacin da gradi, kovid bolnice, kao sto je i ova u Novom Sadu.

Iva

pre 5 godina

Izgradnja nove kovid bolnice ce pored postojecih kapaciteta znaciti za hospitalizaciju kovid pacijenata. Pored toga, mnogi ce dobiti popsao, sto je takodje lepa vest!

Pročitaj celu vest

Društvo

Slavimo Vidovdan! Ovo obavezno uradite čim ustanete
Društvo

Slavimo Vidovdan! Ovo obavezno uradite čim ustanete

Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici danas, 28. juna proslavljaju Vidovdan, jedan od najznačajnijih praznika u srpskoj tradiciji. Za ovaj praznik vezuju se brojni narodni običaji i verovanja, od kojih su neki sačuvani do danas.

28.06.2026

07:20

Hronika