(VIDEO) Putin više nema milosti! Centar Kijeva je upravo sravnjen sa zemljom: Rusi hipersoničnim "cirkonima" napravili razaranje jezivih razmera
Serija snažnih eksplozija odjeknula je u centralnom delu Kijeva tokom novog ruskog raketnog udara, dok su se na meti našli centri odlučivanja i vojna infrastruktura Oružanih snaga Ukrajine, navode ruski vojni i monitoring izvori.
28.06.2026
07:10
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Nikola
pre 5 godina
U rekordnom roku radimo i gradimo. Očito je da smo ažurniji i marjiviji. Sve pohvale!
Milja R
pre 5 godina
Nikola: Jedina smo država u Evropi koja će imati tri Kovid bolnice. Sve pohvale.
Lela
pre 5 godina
Imamo čemu da se nadamo. Ko zna koliko će još ovaj virus da hara...
Sanja
pre 5 godina
Divim se ovom čoveku koliko ima energije.
Rada
pre 5 godina
Upravo gledam prenos uzivo. Svaka mu cast.
luna
pre 5 godina
Toliko smo se borili sa koronom, sada ne smemo posustati.
milica
pre 5 godina
Izgradnja kovid bolnice se nastavlja kako je i planirano.
Mare
pre 5 godina
U rekordnom roku radimo i gradimo.
Mare
pre 5 godina
Izgradnja ove bolnice je od velikog znacaja.
Maja
pre 5 godina
Izgradnja bolnice je od velikog znacaja za nasu zemlju.
Tijana
pre 5 godina
Koliko država vodi brigu o zdravlju svih svojih građana dovoljno govori i to da se danas postavlja kamen temeljac za još jednu kovid bolnicu i to u Novom sadu. Nadam se da neće trebati za te svrhe i da će njena namena biti zapravo prva gradska bolnica.
Sara
pre 5 godina
Za vreme pandemije, Srbija je za razliku od drugih u mnogome porasla. Izgradnja bolnica, obnova putne infrastrukture. To dokazuje ekonomsku stabilnost Srbije.
Stojana
pre 5 godina
Bravo za izgradnju nove Covid bolnice.
Jeca
pre 5 godina
Nova kovid bolnica ce nam mnogo olaksati,rastereti ce ostale bolnice.
Marinko
pre 5 godina
Juce Pukovac I Gadzin Han danas Novi Sad.Svuda se ponesto radi I gradi.Svaka cast na energiji I volji koji I'ma predsednika!
Taci
pre 5 godina
Nova Covid bolnica u Novom Sadu ce umnogome pomoci u borbi sa Covidom, rasteretice se postojeće bolnice i olaksace se lecenje.
Nikola
pre 5 godina
Jedna po jedna zdravstvena ustano se obnavlja i grade se nove. Bravo!
Sanja
pre 5 godina
Izgradnja bolnice kreće u rekordnom roku, obećano - učinjeno!
Nik
pre 5 godina
Novi Sad dobija bolnicu, za sad je to Kovid bolnica al kad sve ovo prođe biće bolnica za ponos.
Dragana
pre 5 godina
Sve pohvale za efikasnost! Ono što se obeća, to se i ispuni!
Ninoslav
pre 5 godina
Obećanja će biti ispunjeno Novi Sad zaista dobija bolnicu po ugledu na svetske.
Sava
pre 5 godina
Da Srbija radi, gradi i rađa. To je slogan napredne Srbije!
Momir
pre 5 godina
Ovo je dobra investicija u ovoj situaciji. Kad prođe ova pandemija, prevešće se bolnica u normalan režim rada i ostati Novosađanima.
MilenaS
pre 5 godina
Bolnice u ovakoj situaciji su nam preko potrebne, svaka casta za svaku novu izgradjenu bolnicu.
Mile
pre 5 godina
Izgradnjom nove bolnice bolnice je od velikog znacaja za nasu zemlju
bucko
pre 5 godina
Sve pohvale za predsednika. Izgradnja bolnice je od velikog znacaja.
Teodora
pre 5 godina
U rekordnom roku gradimo bolnice, zdravlje gradjana je najbitnije
Ienwoqn
pre 5 godina
Sve više kovid bolnica, sve više ozdravelih, hvala predsedniku na tome. Nemaju svi mogućnost da biraju vakcine, kao što Srbija ima. Nema svako mogućnost da ode u bolnicu i da se tamo izleči, zahvaljujući našim lekarima i predsedniku Vučiću.
Sonja
pre 5 godina
Боље бити спреман, ако се не освестимо по питању имунизације ко зна колико ће ово потрајати.
Jovana
pre 5 godina
Za svaki slucaj da se napravi jos jedna nova kovid bolnica, u zlu nam ne trebala ali svakako kada prodje korona mogu da se pretvore u normalne bolnice.
Tm
pre 5 godina
Vazna investicija koja ce olaksati zdravstveni sistem i kovid situaciju.
Višnja
pre 5 godina
Bolnice u Batajnici i Kruševcu su pokazale koliko je važno ulaganje u zdravstveni sistem, pogotovo u vreme kada vlada pandemija nepredvidive korone.
Ljube
pre 5 godina
Ne smemo odustati ,moramo se do kraja izboriti sa koronom!
Dejan
pre 5 godina
Izgradnja nove kovid bolnice se nastavlja kako je i planirano.Ovo je još jedan lep dan je grad Novi Sad dobija bolnicu koja će u prvoj fazi biti kovid bolnica, a kasnije ustanova koja će biti na raspolaganju svima kojima je potrebno bolničko lečenje.
Vida
pre 5 godina
Voleli bismo da nam ne zatreba, ali svakako bolje da je imamo za ne daj Bože.
Miki
pre 5 godina
Nova kovid bolnica u Novom Sadu dodatno ce uvecati bolnicke kapacitete i omoguciti kvalitetniju zdravstvenu zastitu stanovnistva.
Katja
pre 5 godina
Nema predaje dok virus potpuno ne nestane iz naseg drustva i iz nasih zivota.
Danijela
pre 5 godina
Sve sto nas nije ubilo, samo nas je ojacalo i snagu nam je dalo za bolje sutra.
tale
pre 5 godina
on ima beskrajno mnogo energije
tale
pre 5 godina
Vučić je čovek čijoj se energiji svi možemo diviti
tale
pre 5 godina
Novi Sad zaista zaslužuje ovakvu bolnicu
tale
pre 5 godina
iskreno se nadamo da će nam u budućnosti trebati sve manje ove bolnice
Ana
pre 5 godina
Koja bolnica po redu za ovako kratak period. Svaka čast!
Anita
pre 5 godina
Predsednik neumorno radi na unapređenju medicine, kako bi ova borba sa pandemijom korona virusa prošla dobro.
Pera
pre 5 godina
Svuda stigne i sve postigne za svoj narod. Srbija se gradi i napreduje...sve pohvale.
Jeca
pre 5 godina
Moze da prica ko sta hoce,ali zahvaljujuci Vucicu cemo pobediti koronu!
ada
pre 5 godina
Svaka nova bolnica mnogo znaci nasoj zemlji
ada
pre 5 godina
Najvaznije je da u njoj bude najsavremenija oprema za lecenje
dada
pre 5 godina
Za nekoliko meseci ova vlast je izgradila mnogo bolnica sto je za svaku pohvalu
dada
pre 5 godina
Verujem da cemo uspesno pobediti ovaj virus
Kosta
pre 5 godina
Otvaranje nove Kovid bolnice u Novom Sadu je od velikog značaja kako za Vojvodinu tako i za celu Srbiju.
kontesanera
pre 5 godina
Predsednik je zaista posvećen očuvanju zdravlja naših građana.
Ina
pre 5 godina
Jos jedna zapocrta kovid bolnica u Novom Sadu u nizu zavrsenih kovid bolnica u Srbiji.
Nikola
pre 5 godina
Ocekujem da ce se i ova kao i prethodne dve kovid bolnice izgraditi u rekordnom roku.
M Novosel
pre 5 godina
Ovo je nešto što zaslužuje svaku pohvalu.
Romanija
pre 5 godina
Čestitke Srbiji i njenom rukovodstvu što brinu o zdravlju svojih građana.
Tijana
pre 5 godina
Samo tako nastavite!!! Svakodnevno citamo vesti kako gradite i izgradjujete. Verujemo u Vas!!!
Ema
pre 5 godina
Ulaganje u zdravstvene kaapcitete je ulaganje u buducnost.
Rastko
pre 5 godina
Voleo bih kada bi ljudi bili zainteresovani ovoliko za vakcinu kao za 60 evra.
Nikola
pre 5 godina
Svaka nova bolnica je važna za lečenje naših gradjana kome je to potrebno
Mina
pre 5 godina
Dolaskom predsednika Vučića u zdravstveni sistem se ulaže više nego za proteklih 30.godina pre toga,bravo
zoltan
pre 5 godina
Divna vest za vojvodjane. Zdravlje na prvom mestu
latinka22
pre 5 godina
Ово су најлепше данашње вести.
Jovana
pre 5 godina
Лепа вест за све грађане Србије, посебно за житеље Новог Сада!Растеретиће се бројне здравствене установе, а пацијенти ће добити бољу и квалитетнију здравствену услугу!
Slobo
pre 5 godina
Još jedna covid bolnica u borbi protiv korona virusa, još lekova i još vakcina... Čak ćemo ih proizvoditi... Srbija će ući u istoriji po veštini borbe sa koronom... Naravno pobedićemo koronu kao i sve pre korone
Mina
pre 5 godina
Treća Kovid bolnica u Srbiji. Ova investicija je važna i za borbu protiv korone, ali i za čitav zdravstveni sistem.
Milaa
pre 5 godina
Izgradnja novih kovid bolnica i sto brza imunizacija gradjana je pririotet sada kako bi se sto pre izborili sa covidom-19.
Milaana
pre 5 godina
Drzava pokazuje odgovornost izgradnjom novih covid bolnica koje ce zarazenima od korone pruziti svu neophodno negu
Milaan
pre 5 godina
Ulaganje u zdravstvo je uvek potrebno. Izgradnja novih covid bolnica znacajno ce rasteretiti zdravstveni sistem
qas
pre 5 godina
Srbija sem 4 vakcine ima i dva leka za lecenje kovida.Sada se gradi i treca kovid bolnica.Srbija ima dobar zdravstveni sistem.
qas
pre 5 godina
Srbija sem 4 vakcine ima i dva leka za lecenje kovida.Sada se gradi i treca kovid bolnica.Srbija ima dobar zdravstveni sistem.
Pera Savic
pre 5 godina
Sjajne vesti,bolnica je bila potrebna.
Anita
pre 5 godina
izuzetno smo ponosni na predsednika koji nam je ovo omogucio,kao i veoma zahvalni
Anita
pre 5 godina
Jasno je sto smo lideri u Evropi,ovo samo kod nas ima. Hvala predsednice
Natasa
pre 5 godina
Super, ja odmah pomislim na nova radna mesta gde ce ljudi ziveti od svog rada
Milica
pre 5 godina
Ja ne znam da li je iko u nasem okruzenju uspeo da sagradi 3 nove bolnice
sabrina
pre 5 godina
Obecano ispunjeno, Vucic je rekao da ce se bolnica izgraditi u Novovm Sadu, i sada je to i obelodanio, jer je danas postavljen kamen temeljac
ena
pre 5 godina
I danas je postavljen kamen temeljac, za novu buducu kovid bolnicu u Novom Sadu
Jovana
pre 5 godina
Bice to svetski opremljena i izgradjena bolnica za kovid pacijente
Ana
pre 5 godina
Odgovorno i profesionalno se pristupa borbi protiv korona virusa.. Ulaganja u zdravstvo su ogromna.
Nena
pre 5 godina
Svi smo ponosni građani ove zemlje, nikada se nije toliko gradilo, bar mnoge generacije to do sad nisu videle
Ksenci
pre 5 godina
Nema predaje dok virus potpuno ne nestane iz našeg društva.
Ksenci
pre 5 godina
Vrlo je važno da se povećavaju zdravstveni kapaciteti jer će nove i savremene bolnice biti potrebne i posle kovida
Ksenci
pre 5 godina
Ulaganje u zdravstvo je ono što nam je prioritet u ovako teškom periodu.
Ksenci
pre 5 godina
Izgradnja još jedne kovid bolnice znači snažna borba sa ciljem napretka Srbije
s_donetov
pre 5 godina
To je treca kovid bolnica, pa putevi i autoputevi, pruge i fabrike i onda i dalje neki govore o propasti ove drzave.
Bojan
pre 5 godina
Vrlo bitan projekat,koji ce doprineti spasavanju velikog broja zivota.A i kaad se vratimo u normalu moramo imati centre za korona obolele.
Jovana
pre 5 godina
Камен по камен-Србија се и уз корону гради и изграђује. Неимари граде, а Србија је све лепша, пружајући притом боље услуге својим грађанима
Marijana
pre 5 godina
Nove bolnice ce dosta pomoci!
Maki89
pre 5 godina
Moze da prica ko sta hoce,ali zahvaljujuci Vucicu cemo pobediti koronu!
Sasa
pre 5 godina
Srbija se nikad ne predaje i pored ovako ozbiljne svetske krize, ona je nasla nacin da gradi, kovid bolnice, kao sto je i ova u Novom Sadu.
Iva
pre 5 godina
Izgradnja nove kovid bolnice ce pored postojecih kapaciteta znaciti za hospitalizaciju kovid pacijenata. Pored toga, mnogi ce dobiti popsao, sto je takodje lepa vest!