Udarne poruke predsednika Srbije! Vučić ogolio sve blokaderske laži, dosta je terora - pobedićemo argumentima! (VIDEO)
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ekskluzivno je juče govorio za Informer TV. On se uključio u emisiju "Kolegijum", gde je govorio o gorućim pitanjima vezanim za aferu "zvučni top", kao i o sramnim napadima koji na njega ne prestaju od strane blokadera, pripadnika opozicije i tajkunskih medija.
23.06.2026
07:05 >> 08:54
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Iva
pre 5 godina
Zlo koje je Đilas naneo celoj državi dok je bio na vlasti više niko ne želi. Punio je svoje džepove i džepove svojih saradnika na lopovluku
Tijana
pre 5 godina
619 miliona pokradenih od naroda. Bolje bi mu bilo da se sakrije u misju rupu i da ćuti.
Tijana
pre 5 godina
Lopov, lažov, kriminalac Đilas. Sve ove reči mu stoje savršeno. Nikada više njegove firme i njegovi džepovi neće da prihoduju od naroda ove države. Đilas je politička prošlost!
Ivana
pre 5 godina
Dragan Đilas mora u zatvor i zaista to mislim, dosta je manipulisao narodom. Dragan Đilas je pobegao u inostranstvu i sve druge okrivljuje za pokušaj ubistva Vučića samo da bi prikrio svoj trag.
Ana
pre 5 godina
Snovi Dragana Djilasa nisu sigurno snovi gradjana Srbije. On sanja nove milione i beskrajno bogacenje, ali uz moc koju mu samo vlast moze doneti. Jer, sta je novac bez moci, posebno politicke.
sumatra
pre 5 godina
Apsolutno se slazem sa Jovanovim, narod mu se smeje kao da gleda tragikomediju sa Djilasom.
Duki
pre 5 godina
Upravo tako.
Romanija
pre 5 godina
Bivša vlast nije bila loša, ona je bila katastrofalna i zbog toga je i smenjena.
Nešo N
pre 5 godina
Ma kakav Đilas kakvi bakrači. Daleko mu bila lepa kuća.
Milja R
pre 5 godina
Mi smo jedva dočekali da Đilasu vidimo leđa, pa nećemo valjda dovoditi ponove one da nas nastave da pljačkaju.
Dragoljub
pre 5 godina
Niko u Srbiji neće Đilasa niti lošu vlast i prošlost tokom njegove vlasti
Anastasija
pre 5 godina
Đilas je na veoma neodgovoran način vodio državu i podkradao građne i sad se opet bori za to isto ali neće mu uspeti
Danilo
pre 5 godina
Žutaćka vlast tj. prethodna vlast sa Đilasom je bila najgora za Srbiju od svih i to svi znaju i to niko neće više da glasa sve su pokrali i uništili
Sonja
pre 5 godina
Djilas samo zeli da ponovo ima pristup, kako bi pravio firme uz pomoc kojih ce iznova da skuplja harac od naroda. A mi da se pravimo blesavi i da ne znamo za to.
Lena1
pre 5 godina
Djilas, kralj malicioznosti, lazi, pokradenih miliona i pokretac propasti nase zemlje!
Sofija
pre 5 godina
Ђилас је одвано прочитана књига коју народ не жели да поново чита
Milena
pre 5 godina
To je definitivno jedna jedina istina koju je izgovorio, a sve ostalo sve same lazi.
Jelena
pre 5 godina
Naravno da se nikada nije izvinuo narodu. Ne znam kako bi to izvinjenje i zvučalo... Mozda " Izvinite ljudi sto sam vam pokrao vas novac, da bi sebi obezbedio bolju i sigurnu budućnost, čim mi se pruži prilika, opet ću".
Ana
pre 5 godina
Djilasovi snovi se nikad ostvariti nece, narod odlicno zna da takvom coveku ne moze da se veruje.
Bogdana
pre 5 godina
Не дао Бог да Ђилас икад буде више на власти. Не би ваљало то никако.
Vlajko77
pre 5 godina
Naravno , nikada nece opozicija , tj Djilas, da dodje ponovo na vlast ni u Beogradu ni u Srbiji !
Mica
pre 5 godina
Naravno da su izgubili zbog loseg rada, to smo svi znali.
Luka
pre 5 godina
Cela nacija zna za (ne)dela Dragana Djilasa. Dzabe laže ovaj narod.
sabrina
pre 5 godina
Ne zelimo reprizu, niti da se vracamo u proslost, neka hvala, dosta je bilo tada i ne ponovilo se
Nena
pre 5 godina
Neka, neka Djilasa u proslost, tamo i treba da ostane, ne treba nam ta lopovcina na vlasti, taman smo zivnuli i Srbija normalno funkcionise
ena
pre 5 godina
Sad bi bio jos gori kada bi Djilas (ne daj Boze) dosao ponovo na vlasti, repriza nam ne treba, ponovo bi sve zatvorio, i unistio, a on bi postao milijarder
Oko
pre 5 godina
Đilasovo vreme se vise nikada nece ponoviti!
Jelena
pre 5 godina
Taj deo prošlosti nikada nećemo zaboraviti, ali se unazad nikada nećemo ni vratiti. Idemo dalje u još bolju budućnost sa ljudima koji su pokazali kako se bori za svoju zemlju
Vasa
pre 5 godina
Prošlo je vreme kad je neometano Đilas mogao da preti policajcu i da mu je sve dozvoljeno! To nejga muči, zato i želi političku moć!
Radule
pre 5 godina
Njegovo je prošlo, jer sigurno nije u interesu građanima da u 21 veku imamo cenzuru koju kreira Đilas i njegovi sledbenici!
Mladen
pre 5 godina
Evo ako prizna da je krao i pljačkao glasaću za njega ;)
Jeka
pre 5 godina
Pamtimo vladavinu žutih i iskreno ne ponovilo se
Filip
pre 5 godina
Narod ne želi Đilasa jer jednom lopov uvek lopov. Bilje mu je da se povuče iz politike,
Cile
pre 5 godina
Đilas gleda samo lične interese, a to je i pokazao dok je bio kradonačelnik.
Vidak
pre 5 godina
Đials je velika lopina. Pokrao je sve što mogao dok je bio gradonačelnik. To se ne oprašta.
mare
pre 5 godina
Djilas je za gradjane daleka i ruzna proslost kao i svi iz bivse vlasti .
Tijana
pre 5 godina
Pu pu daleko bilo. Ne daj Bože da Đilas ikad više na vlasti.
Aca
pre 5 godina
Kakva je tad vlast bila, takva je i danas opozicija.
Maja
pre 5 godina
Još da Đilas prizna da je danas opozicija loša, zbog politike laži, nasilja, huliganstva, fašizma, obmanjivanja građana Srbije neistinama, samim tim bi potvrdio da bi izgubio i naredne izbore.
Goran
pre 5 godina
Priznao, ne priznao, isto mu se hvata. Barem je jednom rekao istinu do sada u svom životu.
Pesa
pre 5 godina
Đilas je sam rekao da je bivši režim 2012. godine izgubio izbore, jer je ta vlast bila loša. Apsolutno tacno.
Masa
pre 5 godina
Đilas je izgleda zaboravio da je baš on bio jedan od najvažnijih činilaca te vlasti, kao i da se nikada nije izvinio građanima za sve loše što je ta vlast uradila.
Sava
pre 5 godina
Đilas bi da se po svaku cenu vrati na vlast i da nastavi tamo gde je stao 2012. godine i da ponovo njegove firme prihoduju 619 miliona evra i da se ponovo novac građana Srbije sakriva po tajnim računima na Mauricijusu i sličnim destinacijama.
Ana
pre 5 godina
Djilas zeli da postane deo vlasti kako ne bi morao da odgovara odakle mu milioni.
Merima
pre 5 godina
Đilas misli da se na vlast dolazi nasiljem i ulicom pa bi neko morao da mu objasni da se vlast osvaja na izborima i podrškom građana koju on nikada više neće imati.
MILE
pre 5 godina
Kako je bilo do pre 9 godina znamo odlično ,ali bukvalno sve rasprodato na tenderima za po 2 eura ,ljudi udaljeni sa posla na silu uz neku siću koju su morali da uzmu a Đilas i kompanija uzeše sve i rasporediš po egzotičnim krajevima sveta misleći da neće biti provaljeni.Lopov,šta drugo reći.
Dino
pre 5 godina
Tadasnja vlast je unistila sve i kasno je za izvinjenja.
Caca
pre 5 godina
Njihova izvinjenja i opravdanja niko vise ne zeli da slusa.
Olja
pre 5 godina
Djilasovi snovi neka ostanu samo njegovi snovi..
Lola
pre 5 godina
Građani nemaju amneziju i ne može ih prevariti.
Marija
pre 5 godina
Đilas sve što radi, radi za vlastiti interes.
Rajko
pre 5 godina
Daleko mu lepa kuca, dosta smo propatili i jos vise opljackani od strane Dragana Djilasa
Pera Savic
pre 5 godina
Gradjani Boga mole da se Djilas nikad vise ne vrati na vlast.
Stefan
pre 5 godina
Nakrao se on za života i kupio je novinare svoje koji samo pišu laži..
Tanja
pre 5 godina
Nije on budala, mi smo. Što ne izađemo i pobunimo se da nam vrati naše pare!
Ana
pre 5 godina
On je još na slobodi?
Dragan
pre 5 godina
Đilas smatra da je narod srbije nepismen, glup i zaboravan. Pamtimo sva zla koje su nam on i Demokrate naneli.
Dani
pre 5 godina
Da je prosla vlast bila dobro niko je nebi smenio!