Udarno! Nezapamćen teror na Gazimestanu: Kurtijevi specijalci krenuli na Srbe (FOTO/VIDEO)
Gazimestan je i ovog Vidovdana okupio veliki broj Srba koji su došli da obeleže jedan od najvažnijih datuma u srpskoj istoriji, ali je čitav skup protekao uz pojačano prisustvo pripadnika takozvane kosovske policije i iživljavanje naoružane šiptarske bande nad srpskim stanovništvom.
28.06.2026
17:18
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
srle
pre 5 godina
Sjajno.. Sta god da uradi nas predsednik uvek ima bar 60 posto podrske. Sa Sapicem imace 61 posto.
Lazni Bot
pre 5 godina
Nista dok ne dodje do 100% i dok svaki dnevnik ne pocne sa nas dragi predsednik za sad samo 90 % dnevnika tako pocinje jer RTS se jos batrga.
Teodora
pre 5 godina
SNS je ubedljivo najjaca stranka i opozicija nema nikakve sanse.
Velibor
pre 5 godina
Strahovito veliki broj gradjana Srbije podrzava SNS i Aleksandra Vucica
Jana
pre 5 godina
Vraticemo mi opoziciju u misiju rupu da nikada vise ne izadju
Tanja
pre 5 godina
Gradjani Srbije sto posto veruju Vucicu i njihov glas ide njemu.
Tijana
pre 5 godina
Vucic ima ogromnu podrsku naroda jel je toliko dobrog uradio .
Sava
pre 5 godina
Dajte bre ljudi koja opozicija,o čemu mi pričamo? Pa zar da narod podrži lopovsku opoziciju koja je dovela Srbiju do prosjačkog štapa. Dosta je nama onih koi su punili svoje džepove dok su bili na vlasti.
Tijana
pre 5 godina
Koliko vidim opozicija ce opet bojkovati izbore jel i sami vide da glasace nemaju.
Milan63
pre 5 godina
Vučić je samo pokazao šta može da uradi ne za sebe već za Srbiju i to narod vidi i ceni. Đilas je pokazao sta sve može da uradi pre svega za sebe, a ne za Srbiju. I narod to, takođe, vidi i ceni. Prema tome, gospodo, na izbore, pa šta narod odluči i šta kome pripadne. A praznjikave priče o RTS-u, koji, inače, uređuju kadrovi DS-a su samo žvaka za ludaka. Narod ceni dela, a ne prazne priče i luda obećanja. Ili one sumanute poruke Đikijeve tviterašice Biki Lukić, a ranije Marinike Čobanu. Eto, našta je Điki spao...
Sonja
pre 5 godina
Bice dosadno ako opozicija ne predje cenzus, ali realno jaki su samo na recima.
Lile
pre 5 godina
Predsednik Vucic sigurno da ima ogromnu podrsku gradjana jer mu je vilj dobra Srbija
Sanja
pre 5 godina
Најбољи се одмах препознају, одн. СНС.
Petar
pre 5 godina
Koliko je danas Srbija uspešna zemlja nije ništa čudno što je SNS ubedljivo prvi
Popa
pre 5 godina
Nije ni cudo sto je opozicija na aparatima, jer za sve ove godine nije bila sposobna da napravi dobar i pametan politicki program. Ali, posto oni samo umeju da drpaju iz drzavne kase, a nista pametno da rade, sasvim je razumljiv ovakav rezultat.
Ivana
pre 5 godina
Gradjani su lose prosli osetivsi bedu i pustos koju su opozicionari svojevremeno ostavili od nase zemlje i u nasoj zemlji i to ne zele nikada vise.
Vesa
pre 5 godina
Narod ce uvek podrzati one koji rade za Srbe i Srbiju.
Vladimir
pre 5 godina
Opozicija je cirkus, narodu ti lopovi i secikese nikako ne trebaju vise nikada na vlasti.
Jana
pre 5 godina
Narod veruje u Vučića i njegovu politiku zato što su pokazali rezultate, unapredili ekonomiju, izgradili puteve bolnice, zaposlili narod. Konačno smo krenuli napred.
tea
pre 5 godina
Opozicija će još mnogo da radi dabi napravila i najmanji pomak.
Oko
pre 5 godina
Ovo su odlicni pokazatelji. Opozicija je dotakla dno!
Mira
pre 5 godina
SNS ubedljivo vodi, jer narod zna kome da veruje.
MILE
pre 5 godina
Opoziciji ne pomažu ni aparati ni respiratori a uskoro ni reanimacija .Pukli ko zvečka kako kaže običan narod.
Tamara
pre 5 godina
Ubedljivo je SNS stranka sa najvecim brojem pristalica ali isto tako vrlo dobro zna da ceni svakog coveka koji zivi u Srbiji i to ljudi vide i rado daju svoj glas ovoj stranci.
Vuk
pre 5 godina
SNS uziva ogromno poverenje ljudi, sto je apsolutno i opravdano.
Bora
pre 5 godina
To poverenje građeno je godinama i rezultat je velikog truda i rada.
Stasa
pre 5 godina
Naravno, oni su uvek prvi i tu ce i ostati, sada ce zajedno sa Sapicem da napreduju, da se bore za bolju Srbiju...
Milos
pre 5 godina
SNS je jaka na delima,a ne samo na rečima kao pojedine opozicione stranke. To narod prepoznaje i vrednuje.
Nikola
pre 5 godina
SNS je svojim radom i rezultatima opravdala ukazano poverenje građana Srbije.
Nikola
pre 5 godina
Nakon ovog spajanja opozicija nema nikakve šanse.
Jovica
pre 5 godina
SNS i SPAS mogu mnogo toga zajedno, a određeni deo opozicije mogu da bace u zaborav.
Ninoslav
pre 5 godina
Rezultati su fascinantni a nadam se da će biti još i bolji.
Matea
pre 5 godina
Opozicija na aparatima i sada i kada budu izbori
Matea
pre 5 godina
Tepic samo da sanja da moze dobiti u Beogradu
Anita
pre 5 godina
Opozicija nikakve sanse nema to je svima jasno
Ana
pre 5 godina
SNS ne moze da izgubi glasove niti ima ko te glasove da dobije jer opozicija je pokazala koliko narod ne treba da joj veruje
Iva
pre 5 godina
Kvalitet, trud i rad pobeđuju uvek.
Marijana
pre 5 godina
Ocigledno je da opoziciji nakon ovog istrazivanja nije dobro, ali kako posejes tako i pozanjes.
Sanja
pre 5 godina
Aparat nije opcija...kiseonik je ruzican
lana
pre 5 godina
Slični politički stavovi nagoveštavaju dobre rezultate.
Milena
pre 5 godina
Odlične vesti kako za vodeću stranku, tako i za narod Srbije. Mi znamo šta valja i vrednujemo one koji se bore za nas, a to svakako jeste SNS!
Sofija
pre 5 godina
Народа зна да цени и пођтује оног ко ради за добробит свог народа
DivnA
pre 5 godina
Očekivani i najrealniji rezultati. Narod vrednuje rad i trud svih onih koji žele da ljudima bude dobro i ugodno za život u svojoj zemlji, i uzvraća na ovaj način, svojim glasovima!
Jordan
pre 5 godina
Infrastrukturni projekti rade se posle 30 godina i jeste vazno da se privuku novi investitori i otvore fabrike.
Zvezdana
pre 5 godina
Meni se ovaj tandem dopada,imaju moj glas. Narocito su dobar spoj za Beograd
Ana
pre 5 godina
Svi znamo da SNS je vodeca partija, sto je i sasvim logicno da tako bude
Nena
pre 5 godina
I tek ce jos vise da ojacaju ujedinjenjem stranke SPAS, najvaznije da su on nasli zajednicki kompromis ko ce sta da radi
Jovana
pre 5 godina
Samo napred, i jos cemo da jacamo i da dobijamo jos vecu podrsku gradjana, kada se budu otvorile jos novih fabrika, i kada se stopa nezaposlenosti skroz svede na minimum
Nina
pre 5 godina
Idemo dalje, za nove pobede i jos vise osvojenih glasaca, jer se zna da je stranka SNS najbolji izbor za nasu drzavu Srbiju
Petra
pre 5 godina
Vidi narod sa kim ima dobru buducnost zato poverenje daje SNS-u.
Vera
pre 5 godina
To je dovoljan razlog za optimizam...
Zelja
pre 5 godina
Rezultat pokazuje koliko u Srbiji cene rad Vucica!
Crni
pre 5 godina
Narod vidi ko najbolje želi Srbiji zato i imaju toliku podršku
Ina
pre 5 godina
DS nikada vise nece da se vrati u parlamet zbog svojih losih dela za vreme rezima Borisa Tadica,kao ni SDS.ciji je sada predsednik Boris Tadic.
Tina
pre 5 godina
Opozicija nema sta da ponudi Srbiji. Nemaju nikakav plan, licni interesi su im na prvom mestu. Dosta su krali ovaj narod, ne smemo dozvoliti da se taj scenario ponovi!
Sofija
pre 5 godina
Zasluženo. Rezultati su tu i narod to prepoznaje i ukazuje poverenje.
Milica Milicic
pre 5 godina
Narod prepoznaje kvalitet i podrzava SNS.
Mina
pre 5 godina
Opozicija na aparatima...
Una
pre 5 godina
Očekivano, dela su ta koja govore sve. Rezultata ima dosta.
Jeca
pre 5 godina
Podrška ide najboljima, ono što je dobro ne treba menjati
Lovac
pre 5 godina
SNS je svojim radom i ispunjenim obecanjima stekao ogromno poverenje i podrsku gradjana sto pokazuju i ovi rezultati.
Nensi
pre 5 godina
Velika podrška naroda vlasti je realna slika Srbije, ali opozicija namerno umanjuje vrednost vlasti i nada se da će čudo da se desi i da opozicija pobedi.
Jasmina
pre 5 godina
Onaj ko radi za narod ima njegovu podršku.
Deki
pre 5 godina
Narod vidi ko se za njega bori, i ume to da nagradi.
Marija
pre 5 godina
SNS na čelu sa Vučićem ima apsolutnu podršku građana.
Maki
pre 5 godina
Predsednik se bori za bolju budućnost građana Srbije i logično je da ima podršku građana.
Marija
pre 5 godina
Onaj ko se bori za bolju budućnost građana Srbije, zaslužuje podršku građana.
Marijana
pre 5 godina
Opozicija bi trebalo da se pozdravi sa politikom posle izbora, a predsednik Vučić očekivano i zasluženo ima ovakvu podršku.
latinka22
pre 5 godina
SPAS i SNS zajedno mogu mnogo toga da postignu
Igor K
pre 5 godina
Interesantna godina je pred nama
Emina
pre 5 godina
Zna se ko je najbolji i sa najviše glasova, a što se opozicije tiče, ona će uskoro i sa aparata da ode, jer je sačinjena od skupine gladnika, koji se izjedaju međusobno.
Nevena
pre 5 godina
Sve govore njegovi odlični rezultati rada.