Udarne poruke predsednika Srbije! Vučić ogolio sve blokaderske laži, dosta je terora - pobedićemo argumentima! (VIDEO)
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ekskluzivno je juče govorio za Informer TV. On se uključio u emisiju "Kolegijum", gde je govorio o gorućim pitanjima vezanim za aferu "zvučni top", kao i o sramnim napadima koji na njega ne prestaju od strane blokadera, pripadnika opozicije i tajkunskih medija.
23.06.2026
07:05 >> 08:54
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Pera
pre 5 godina
Djilas je dobio istrazivanja svoje partije i uvideo je da stoji katastofalno i zato nervoza svakim danom.
Jana
pre 5 godina
Djilas je propao. Zato je nervozan. Narod ga ne zeli.
Anamarija
pre 5 godina
Đilas je počeo da troši pokradene pare a ne može da podkrada više pa je nervozan
Nikolaj
pre 5 godina
Đilas bi na vlast da podkrada državu opet jer je sve pare koje je pokrao već portošio u lošu kampanju koju vodi
Milosav
pre 5 godina
Đilas se ne može pomiriti sa tim da ga narod neće i da nikada više neće moći da podkrada državne pare
Ana
pre 5 godina
Kako da ne bude nervozan, svakim danom je sve dalje i dalje od migućnisti da nakoti i namniži svoje miliončiće na račun građana Srbije.
Incitatus
pre 5 godina
Sta, ako je Djiki samo mamac opozicije ? Sta ako kandiduju nekog ozbiljjog , postenog i normalnog , sustu suprotnost Aleku od Jajinaca ? Tu ni bugarski vozic nece pomoci. Vec vidim egzodus pola miliona preletaca...
Maja
pre 5 godina
Điki je navikao na brzi keš i laku zaradu preko tuđih leđa. Ako je iole normalan vidi da tu šansu ponovo neće dobiti....a to stvara nervizu, deoresiju...
Mila
pre 5 godina
Kupite Draganu kapi valerijane ili čaj od majcine dušice da ne skida novac sa računa. Dodatnu nervozu će mu praviti izbor računa koji da okrnji.?
Orcus
pre 5 godina
Zamislote taj horor da narod izadje iz apatije i krene masovno da glasa protiv Aleksandra Velicanstvenog - i onda dodje neka nova, ozbiljna vlast , pa krene da istrazuje poslove SNS vlasti. Horor, zar ne ? Sta ako taj horor postane stvarnost ? Pakao, a? Sta bi bilo sa vise od pola miliona preletaca ? Gde bi oni jadni, ako ih odbiju nove vlasti?
MILE
pre 5 godina
Pustite ga ljudi , on pokazuje svoje pravo lice ,svojim postupcima i ono malo glasača udaljiće od sebe
Ivana
pre 5 godina
Kako se krug oko Nebojše stefanovića zatvara tako je Dragan Đilas sve nervorniziji jer zna šta ga čeka. Nebojša Stefanović mora da podnese ostavku.
Prvoborac
pre 5 godina
Mentol Ridji je neko ko odavno nema nikakav kredibilitet među građanima Srbije.
Prvoborac
pre 5 godina
Djiki mentol je apsolutna moralna nula je i pohvalna pošto je nula neutralan broj. Ridji bednik je minus beskonačno sa tendencijom pada u očima građana Srbije.
Dragan
pre 5 godina
Đilas je sve nervozniji jer sve više shvata da niko neće da ga glasa i na narednim izborima.
Cile
pre 5 godina
Sta li zamislja Djilas, koju li podrsku u narodu ima?! Nikakvu, pitaje da li ce cenzus da predju.