Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Boban
pre 5 godina
Gospođa ima hroničnu verbalnu dijareju!
Danka 123
pre 5 godina
Prava dijagnoza
milunka
pre 5 godina
Pa neke prica o vama usred BG-a kada nemate herca....
Atlija Milorad
pre 5 godina
Tacno
svetlislav
pre 5 godina
mene stvarno cudi , svako sa zapadnim parama osniva nekakve fondove i humanitarne organizacije o ljudskim pravima , a postoje deca i gradjani Jugoslavije i Srbije na koje je u osamdesetim godinama izvrsen napad u Dubrovniku u Jugsolaviji , i postoje gradjani Jugoslavije i Srbije na koje je u devedestim izvrsen teroristicki napad u Sarajevu . Pitanje je kako to da ne postoji pokrenut zakonski mehanizam da deca i gradjani Jugoslavije i Srbije kao zrtve napada ne mogu zakonski da pokrenu i organiziraju podnosenje tuzbe protiv Evropske Unije i Nemacke koje su pomagale teroriste.
Nenad
pre 5 godina
Zista neznam sta ta osoba trazi na teritoriji Srbije... Natasa Kandic se ne bori za humanitarno pravo gradjana Srbije vec radi sve ostalo sto nije njen fah?
deda Raša
pre 5 godina
Aj ti nato, blago meni idi kod svojih mentora. Sramota je uzimati od Srbije a stalno kukati na nju. Pa gde ti je ljudsko dostojanstvo? Za tvoju bolest u Srbiji nema leka, mislim da nema ni u svetu. Dugo si pod tuđim pritiscima i radu po tuđim direktivama da ti je i mozak četvrtast. Ostavi Srbiju na miru, baš onako kako je i tebe Srbija.
Vasa
pre 5 godina
Jos jedna bruka i sramota za Srbiju je upravo Natasa Kandic
Nena
pre 5 godina
Natasa Kandic i Djilas zajedno da se uhvate pod ruku i da odu daleko odavde iz Srbije, takvi nam ne trebaju
ena
pre 5 godina
Nije ni cudo sto su nas svi mrzeli kada su nas ovakvi ljudi vodili, koji su mrzeli nas, a kamoli druge koji se nalaze van zemlje
Miodrag
pre 5 godina
Svaki narod treba da misli na svoje žrtve, a Kandička prvo neka obnovi SFRJ i onda zbog bratstva i jedinstva neka taji žrtve. Videli smo kako smo prošli 90tih što smo zarad Bratsva i jedinstva krili Jasenovac.
Smederevac
pre 5 godina
Sramota sta prica ovo ljudsko bice !
Milan63
pre 5 godina
Ova žena, pod plaštom nekakve NVO, finansirane iz inostranstva, konstantno širi mržnju prema srpskom narodu. Nju je odlikovao i Haradinaj za nemerljive zasluge u širenju te mržnje, a u korist njihove stvari. Dakle, Nataša bi da Vučič moli za nekakav oproštaj jer je Srbija pomagala vojsku RS, koja je za nju, jel'te, zločinačka. Ma nije nego. Haški tribunal je antisrpski politički sud osnovan, pre svega da opravda zapadnu agresiju na SRJ i zločine secesionista koji su rasturili nekadašnju zemlju.
MILE
pre 5 godina
Ona je plaćenada svojim izjavama provocira i ako može izazove incidident ali će lupiti sama glavom o zid kad-tad
Voja
pre 5 godina
Dali će je neko procesuirani.
Milutin Vranjski
pre 5 godina
Шта, зар је ова још ту?
Baki
pre 5 godina
Nisu Srbi radili genocide nego ustaše i hrvatu . Za vreme drugog sv. rata Lika , Banija i Kordun su puni zabetoniranih jama u brdima sa srpskim leševima . Zbog tih jama da se ne pronađu Srbi su iseljavani po naredbi najvećeg srbomrzca Tita u Vojvodinu .
Jovana
pre 5 godina
Gospođa Kandić osporava predsedniku Vučiću, što neguje kulturu sećanja na pale žrtve , da ne misli da ih trebamo zaboraviti!
Bezimeni
pre 5 godina
Ovoj osobi ne treba više pridavati publicitet! Dokle više slušati i čitati njene izjave!
di
pre 5 godina
Kandicka da se stidi svojih reci!!!
Ivana
pre 5 godina
Natasi ocigledno nije dobro.
zarije bulatovic
pre 5 godina
aman ljudi, mora i ona od nečega da živi, ko bi joj normalan dao posao, samo je ignorišite
Olja
pre 5 godina
Veličajući tuže žrtve na uštrb srpskih koje konstantno ponižava, Nataša Kandić samu sebe diskredituje i vidi se da njen posao nema veze sa humanošću...
Kosta
pre 5 godina
Ono što Vučić misli o Jasenovcu i srpskim žrtvama misli i sav srpski rod. Ono što Zapad plasira o Srebrenici nema veze sa istinom, ali Kandićka voli da nas mrzi. Kad smo po njoj tako loš narod, šta traži u Srbiji?
Dragan D
pre 5 godina
Gospođo nikada nećemo zaboraviti nastradale u jasenovcu i gradini , logoru koji je pripadao jasenovačkom ! Svoju Ćerku sam učio da su u Jasenovcu ubijali Srbe samo zato što su SRBI i PRAVOSLAVCI , naravno ubijani su i Romi i Jevreji ali je tadašnjoj nazionalističko-fašističkoj vlasti j Hrvatskoj prevashodno bio cilj istrebiti i /ili proterari SRBE IZ njihove NDH !
Mina
pre 5 godina
Natasa Kandic je poznata po tome da uvek prica protiv srpskog naroda.
Nina
pre 5 godina
Sta drugo ocekivati od zene koja bi uvek pljuvala po srpskom narodu.
Jovan
pre 5 godina
Hospitalizujte ovu zenu ili je blokirajte za pojavljivanje u medijima
Goran
pre 5 godina
Svi koji šire mržnju i pokusavaju da sputavaju svaki korak države su isti oni koji zastupaju lične interese i gaze svoj narod zbog toga.
maks
pre 5 godina
Žena samo govori ISTINU. Ono što su činjenice. Ono što zna čitava planeta i zbog čega je srbija JEDINA zemlja koju je bombardirao NATO i koja ima ukupno preko 1000 godina robije za ratne zločine. SAMO ISTINA.Ali srbija ima problem sa istinom. I uvijek je imala. Neka kažu ŠTA je to što je rekla NETOČNO ???
Milutin Vranjski
pre 5 godina
Макс, да ниси можда Лубурић...
Dejan
pre 5 godina
"Ne sećamo se i ne obeležavamo da bismo se svetili niti vraćali, ne pamtimo da bismo unižavali i optuživali druge, sećamo se radi sebe da ne zaboravimo, ali da oprostimo i da ne dozvolimo da nam se ovakvo zlo ponovi."
Maja
pre 5 godina
Vučić se bori za srpsku kulturu, istoriju, ne želi da se zaborave žrtve i njihovo stradanje. Bori se za istinu i pravdu.
Jovana
pre 5 godina
Srbija ne sme i ne može zaboraviti pale žrtve!
Nera
pre 5 godina
Bolje bi joj nilo da ona pazi sta govori.
Nera
pre 5 godina
Ova gospodja ne zna sta prica.
Nera
pre 5 godina
Uvek cemo ih se secati.
Danica
pre 5 godina
Kad Nataša Kandić, nekoga napadne, znam da je taj neko na prvom putu! Samo da ona ne priča o srpskim žrtvama i ukazuje na negovanje kulture sećanja na njih, najmanje je ona na to pozvana!
Natalija
pre 5 godina
Tužno sećanje na nevino stradale žrtve u logoru Jasenovac uvek će se obeležavati i ove žrtve nikad neće zaboraviti.
Natalija
pre 5 godina
Za nas je Jasenovac najveće stradanje srpskog naroda i stravičan zločin koji ne bledi i koji se ne zaboravlja, niti se sme zaboraviti. Moramo da čuvamo sećanje na Jasenovac i nevino stradale žrtve od ustaškog terora. Jasenovac i stradale žrtve nikada nećemo zaboraviti.
Ina
pre 5 godina
Natasa Kandic lupa gluposti kao prazna kanta.
Igor
pre 5 godina
Nije mi jasno zašto joj neko uopšte daje prostor u medijima. Ona je antičovek.
Fedja
pre 5 godina
Trebalo bi za sva vremena prestati davati bilo kakav medijski prostor nekome ko celo vreme radi na stetu svoje drzave.
Milica 77
pre 5 godina
Secanje na zrtve se mora cuvati
Rale
pre 5 godina
Ova da je nazovem žena nataša kandić nema ni stida ni srama!
Aleksa
pre 5 godina
Bez obraza i bez ljudskog dostojanstva.To je opis lika i dela Nataše Kandić.
Maria
pre 5 godina
Kandic bolje kandilo da zapali
Ana
pre 5 godina
Dajte zenu na lecenje.
lana
pre 5 godina
Sve žrtve treba da ostanu upamćene.
Nina
pre 5 godina
Svaki predsednik je uz svoj narod, tako i naš.Toliko svakodnevnih optužbi za sve i svašta je malo previše
Danka
pre 5 godina
Mlatara ova žena ko i sve do sada.
Ana
pre 5 godina
Pa naravno da ce da insistira, zrtve ne smemo zaboraviti, jadna ova zena o cemu ona prica.
Oko
pre 5 godina
Ova zena je sramota za Srbiju!
Ana
pre 5 godina
Sta ona drugo zna sem da napada i pljuje po svom narodu? Bruka za jednu zenu.
Sanja
pre 5 godina
Bolesne li i pokvarene zene!
Nikola
pre 5 godina
Sramota je šta ova žena radi i priča, da li je ona svesna svojih reči
Maki
pre 5 godina
Da se dotična pita niko ne bi trebao ni da spominje žrtve Jasenovca.
Marija
pre 5 godina
Žrtve će se pamtiti, a dotična neka priča u prazno.
Ana
pre 5 godina
Jasenovačke žrtve za svakog normalnog čoveka trebaju biti upamćene. Dotičnoj gospođi nije dobro.
Marija
pre 5 godina
Dotična gospođa sve radi kako bi prikazala Srbiju kao negativca.
Petar
pre 5 godina
Jao sta bi ovi ljudi da nema tvitera, ne bi imali gde da sire mrznju.
Miloš
pre 5 godina
Šta očekivati od žene koja kaže da Srbi treba da slave Oluju.
Toni
pre 5 godina
Ma ovu treba optužiti za veleizdaju.I na doživotnu robiju.
vesna
pre 5 godina
dokle cemo da trpimo uvrede od ove bolesne osobe i njeni mentora.
Taca
pre 5 godina
Ako gospođa Kandić ne zna za stid, onda neko treba da joj kaže da su njene reči bruka i sramota za profesiju kojom se bavi.
Bojan Ivkovic
pre 5 godina
Jasenovacke zrtve nikada ne smemo zaboraviti. Zlocini nad nasim narodom moraju ostati upamceni, kako se nikada ne bi ponovili. A Natasa Kandic bi trebalo da se stidi svojih izjava.
Tara
pre 5 godina
Zemljo, otvori se, zna li ova žena šta govori?
Jovana
pre 5 godina
Ovu zenu vise niko ne uzima za ozbiljno. Jos jedna smesna izjava sa njenim potpisom.
Sanja
pre 5 godina
Ova žena, očigledno, mrzi i samu sebe kad može da širi toliku mržnju. Ljudi poput nje ne zaslužuju da se bave tim poslom.
Sanja
pre 5 godina
Ako još jednom budem pročitala šta je ova žena napisala, dobiću dijareju.
Sandra
pre 5 godina
Ova Kandicka nije normalna. Stvarno se cudim zasto je neko ne tuzi za takve izjave.
Ema
pre 5 godina
Bolesno ljubomorna je ova gospodja.
Živka
pre 5 godina
Mene je sramota što je ova iz Kragujevca, bruka nam grad.
vesna
pre 5 godina
Natasa Kandic je sramota za ovu drzavu
Rade
pre 5 godina
Dođi ženo da se lečiš u gradu đe si rođena,u Kragujevac, dom Male Pčelice za mentalno bolesne ljude, aman.
vesna
pre 5 godina
Kad Natasa Kandic lupi pa ostane ziva
Ana
pre 5 godina
Sramota me njene sramote!
vesna
pre 5 godina
Nista pametnije i nije moglo da se ocekuje od nje. Ona je stvarno sramota za Srbiju
Dragan
pre 5 godina
Zašto je bre više trpe? Neka joj nađo neko delo i zatvore jer Srbija skoro većeg izdajnika od ove žene nije videla.
Dragan
pre 5 godina
U životu ne videh nit ružnije žene nit većeg izdajnika. Ovo prvi put pišem za pripadnicu ženksog roda ali ova nakaza i nije ljudski rod, ili bar srpki nije.
Dragan
pre 5 godina
Kandićka je oduvek bila zlo za srpski narod.
Jovica
pre 5 godina
Kandić je uvek bila protiv svog naroda to nije ništa novo.
Nikola
pre 5 godina
Ovoj ženi ništa nije sveto pa čak i naši rodoljubi koji su stradali. Sramota srpskog naroda koja žena.
Dragan
pre 5 godina
Ovu ženu zvanu Nataša Kandić koja je bruka za srpski rod treba proterati iz zemlje.
Tasa
pre 5 godina
Kandićeva ne ostavlja na miru ni Srpske žrtve ni predsednika Vučića i ona je sramota za državu u kojoj živi. Šta i kome ovakvim ponašanjem i komentarima dokazuje godinama narod je i prozreo prezreo i obeležio
Maja
pre 5 godina
Mi poštujemo tude žrtve ali ne zaborvljamo ni naše. Nataša Kandić je uvek bila poznata samo po incidentima i lošim rečima za svoj narod.
Slavka
pre 5 godina
Nevine zrtve ne smeju biti zaboravljene.
34f3
pre 5 godina
Nijedna srpska zrtva ne sme da bude zaboravljena , kao ni logori smrti jasenovac jadovno nova gradiska
23d
pre 5 godina
Ovu zenu treba proterati iz srbije i zabraniti jos bilo kakav ulazk u srbiju
Dule
pre 5 godina
Količina mržnje ove žene prema Srbima je nemerljiva. Sram je bilo što uopšte žrtve Jasenovca uzima u usta. A , namešteni procesi i izmanipulisani podaci od strane Zapada, čiji je ona verni sluga u čemu se vidi njena ograničenost, nisu istina niti dokaz.
Oki
pre 5 godina
Gospođa Kandić, sama opovrgava prethodno izrečeno!
Toma
pre 5 godina
Nataša Kandić ovim napadima pokazuje svu svoju mržnju prema Srpskom narodu i to je jedna velika sramota sa njene strane i niko je neće podržati u ovom
Slađana
pre 5 godina
Sve su ovo planirani pritisci i napadi koji se sorovode na državu i Vučića ali koji nikada neće da uspeju narod ovo ne podržava i svi vide svu mržnju koju Nataša Kandić izjavljuje
marina
pre 5 godina
Natasa ocigledno ne voli svoj narod i ne razume stradanje naseg naroda u Jasenovicu cim napada da te zrtve ne ostane upamcenje.
Goran
pre 5 godina
Ovu bi trebalo proterati iz Srbije, pošto je uvek na strani naših neprijatelja.
Zvezdana
pre 5 godina
Zena je tezak srbomrzac i njene izjave su oduvek bile skandqlozne po meni,pa mi nije jasno zasto je uopste udostojite medijskog prostora
Micika
pre 5 godina
Ovu zenu ne treba shvatati ozbiljno,ne zna ona sta govori jos odavno
marko
pre 5 godina
Ova zena je bruka za Srbiju!
Marina
pre 5 godina
Ovakvim personama poput Nataše Kandić ne treba pridavati značaj.
Miloš
pre 5 godina
Ova žena treba da traži oproštaj za svo zlo koje je učinila svojoj zemlji!
Mauser
pre 5 godina
Čim se kaže istina, diže se kuka i motika... istina boli.
Olja
pre 5 godina
Bolesnica...