Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
ziki
pre 5 godina
Sinisa Kovacevicu, JADO , prodao si se Jeremicu za SAKU DOLARA.
MilosObilic
pre 5 godina
ZAŠTO BOSNA I HERCEGOVINA NE MOGU BITI VIŠE UNITARNA MULTIETNIČKA ZAJEDNICA…? BiH je bila multietnička zajednica u Jugoslaviji – dok je koheziona snaga zajedništva proizilazila iz samoupravne radničke ( klasne…!) svesti, koja je bila: iznad svake verske i nacionalne svesti. U takvim okolnostima : gde je dominantan oblik bila društvena svojina na sredstvima za proizvodnju, a glavni produkcioni odnos: SAMOUPRAVLJANJE, lako je bilo izgrađivati multietničke odnose I multikulturalnost : koja se ogledala u filmu, sportu a posebno u muzici, gde se najviše ispoljavala…! Uvođenjem kapitalističkih odnosa i privatne svojine kao dominantnog oblika u privredi, gde je PROFIT glavni pokretač svega a ne zadovoljavanje POTREBA GRAĐANA, iz korena se menjaju I politički odnosi gde se zakonito raspada multietnička i multikulturalna zajednica, jer je ona sada zasnovana na: VIŠESTRANAČKOM POLITIČKOM SISTEMU, gde zakonito svaka etnička grupa – pravi za sebe svoju političku stranku… Jer vise ih ne veže KLASNA SVEST I pripadnost, već isključivo NACIONALNA ( kako u politici, tako i u kulturi, privredi, bezbednosti i sportu…) Svaki pokušaj u ovakvim ( buržoaskim…) okolnostima , uspostavljanje nekakve UNITARNE ZAJEDNICE, neminovno vodi u dominaciju jedne nacije a samim tim i do sukoba unutar takve veštačke ( prisilne…) zajednice, i na kraju do … - RATA…!
nemanjicbgd
pre 5 godina
Muslimani mogu samo da duvaju Mladicu. Besni su, jer su Srbi, zahvaljujuci Mladicu i vojsci dobili pola Bosne, a oni su ostali kratkih rukava. Kada i Hrvati uzmu svoje, mujage ce zavrsiti u getu, a tamo im je i mesto. Mada mogu i da odu u Tursku, ali da povedu sve muslimane, poturice, i iz BiH i iz Srbije. Sikter bre.
MilosObilic
pre 5 godina
Dokazaću vam vrlo jednostavnim pitanjem, da su muslimani iz Bosne u SUŠTINI izazivači rata u BiH...! "Ako bi SUTRA SVI SRBI iz Republike Srpske, kolektivno prešli iz Pravoslavlja u Islam, da li biste - pucali na njih"....? Odgovorite mi....? Ako imate "herca"...? Ako kažete: da ne biste tada pucali na Srbe, ako kolektivno pređu na islam: TO ZNAČI - DA VAMA nije odgovarala multietnička i multikulturalna Bosna kakva je bila u SFRJ i da ste: 100% odgovorni za izbijanje rata u Bosni...! Ako mi kažete: Da biste i onda pucali na Srbe... - to samo znači da ste FAŠISTIČKO društvo i fašistička TOTALITARNA zajednica, koja ne ume da organizuje privredno ekonomski život u BiH na načelima demokratskih principa te Vam je zato POTREBNA PLJAČKA drugih naroda i njihovih privrednih i finansijskih resursa. Dakle...? Jeste li izazivači rata u BiH...? Odgovor je: DA...Muslimani su izazivači rata u BiH...!
mile
pre 5 godina
A gde su Srbi da malo štrajkuju i mašu zastavama ?
MilosObilic
pre 5 godina
ZAŠTO BOSNA I HERCEGOVINA NE MOGU BITI VIŠE UNITARNA MULTIETNIČKA ZAJEDNICA…? BiH je bila multietnička zajednica u Jugoslaviji – dok je koheziona snaga zajedništva proizilazila iz samoupravne radničke ( klasne…!) svesti, koja je bila: iznad svake verske i nacionalne svesti. U takvim okolnostima : gde je dominantan oblik bila društvena svojina na sredstvima za proizvodnju, a glavni produkcioni odnos: SAMOUPRAVLJANJE, lako je bilo izgrađivati multietničke odnose I multikulturalnost : koja se ogledala u filmu, sportu a posebno u muzici, gde se najviše ispoljavala…! Uvođenjem kapitalističkih odnosa i privatne svojine kao dominantnog oblika u privredi, gde je PROFIT glavni pokretač svega a ne zadovoljavanje POTREBA GRAĐANA, iz korena se menjaju I politički odnosi gde se zakonito raspada multietnička i multikulturalna zajednica, jer je ona sada zasnovana na: VIŠESTRANAČKOM POLITIČKOM SISTEMU, gde zakonito svaka etnička grupa – pravi za sebe svoju političku stranku… Jer vise ih ne veže KLASNA SVEST I pripadnost, već isključivo NACIONALNA ( kako u politici, tako i u kulturi, privredi, bezbednosti i sportu…) Svaki pokušaj u ovakvim ( buržoaskim…) okolnostima , uspostavljanje nekakve UNITARNE ZAJEDNICE, neminovno vodi u dominaciju jedne nacije a samim tim i do sukoba unutar takve veštačke ( prisilne…) zajednice, i na kraju do … - RATA…!
Aleksandar
pre 5 godina
Muslimani malo vas je
ratko
pre 5 godina
sad treba razvaliti one koji su predali Srbe usranom Hagu,gde su sad Tadici Djilasi da bog da vi doziveli sve to sto su Srbi u hagu,sda su nastavili da ruse i dalje Srbiju,DOKLE
Joyce
pre 5 godina
Ne vidim da li je stigao u Hag i Milo i njegove komite, da zajedno sa bračom muslimanima pljuju po Mladiću i Srbiji. Možda dođe kasnije...
Dino
pre 5 godina
Nadam se da ce ovaj ratni zlocinac jos dugo da zivi i da truhne u zatvoru do kraja svog kadnog i bijednog zivota
Smederevac
pre 5 godina
Gde ste vajni Srbi sto zive u Hagu i okolini -dozvilili ste da ona muslimanska budala gura jednog starijeg Srbina i preti mu ?????
MilosObilic
pre 5 godina
ZAŠTO BOSNA I HERCEGOVINA NE MOGU BITI VIŠE UNITARNA MULTIETNIČKA ZAJEDNICA…? BiH je bila multietnička zajednica u Jugoslaviji – dok je koheziona snaga zajedništva proizilazila iz samoupravne radničke ( klasne…!) svesti, koja je bila: iznad svake verske i nacionalne svesti. U takvim okolnostima : gde je dominantan oblik bila društvena svojina na sredstvima za proizvodnju, a glavni produkcioni odnos: SAMOUPRAVLJANJE, lako je bilo izgrađivati multietničke odnose I multikulturalnost : koja se ogledala u filmu, sportu a posebno u muzici, gde se najviše ispoljavala…! Uvođenjem kapitalističkih odnosa i privatne svojine kao dominantnog oblika u privredi, gde je PROFIT glavni pokretač svega a ne zadovoljavanje POTREBA GRAĐANA, iz korena se menjaju I politički odnosi gde se zakonito raspada multietnička i multikulturalna zajednica, jer je ona sada zasnovana na: VIŠESTRANAČKOM POLITIČKOM SISTEMU, gde zakonito svaka etnička grupa – pravi za sebe svoju političku stranku… Jer vise ih ne veže KLASNA SVEST I pripadnost, već isključivo NACIONALNA ( kako u politici, tako i u kulturi, privredi, bezbednosti i sportu…) Svaki pokušaj u ovakvim ( buržoaskim…) okolnostima , uspostavljanje nekakve UNITARNE ZAJEDNICE, neminovno vodi u dominaciju jedne nacije a samim tim i do sukoba unutar takve veštačke ( prisilne…) zajednice, i na kraju do … - RATA…! Dokazaću vam vrlo jednostavnim pitanjem, da su muslimani iz Bosne u SUŠTINI izazivači rata u BiH...! "Ako bi SUTRA SVI SRBI iz Republike Srpske, kolektivno prešli iz Pravoslavlja u Islam, da li biste - pucali na njih"....? Odgovorite mi....? Ako imate "herca"...? Ako kažete: da ne biste tada pucali na Srbe, ako kolektivno pređu na islam: TO ZNAČI - DA VAMA nije odgovarala multietnička i multikulturalna Bosna kakva je bila u SFRJ i da ste: 100% odgovorni za izbijanje rata u Bosni...! Ako mi kažete: Da biste i onda pucali na Srbe... - to samo znači da ste FAŠISTIČKO društvo i fašistička TOTALITARNA zajednica, koja ne ume da organizuje privredno ekonomski život u BiH na načelima demokratskih principa te Vam je zato POTREBNA PLJAČKA drugih naroda i njihovih privrednih i finansijskih resursa. Dakle...? Jeste li izazivači rata u BiH...? Odgovor je: DA...Muslimani su izazivači rata u BiH...!