Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Aca
pre 5 godina
Hvala na svemu generale ! Za nas uvek heroj bio i bices. Nakaradni zapad pokusava na druge baciti genocidnu mantru. Zapadni svet je najvece zlo na planeti posle hitlera! Braniti danas svoju drzavu ne vredi . Izdali su veterane izdali su sve...
Milutinovic Milos
pre 5 godina
Drgi Srbi svuda u Svetu: Srbi trebaju biti ponosni na svje Vojskovodje, jer u nasoj Historiji,se Radjao Vodja Srba, i Radjacese.Ali nama treba to ostati uAmane,cuvati i gajitii nikad,nikada se njih nesmemo odreci kao Nomeklaturi. To su nasi Brnitelji jer svoje zrtvovanje ostavljaju svojim Pokolenjima. Ziveo, Nepokorivi Srbski Narod.........
Realno
pre 5 godina
Srbi ne govore "historija", zasto Hrvati imaju potrebu da nas dodatno sramote? Imate svoje ratne kriminalce i zlocince, pa im klicite...Vec imamo dovoljno izroda da velicaju nase zlocince, Vi ste nam suvisni, zaista...
kiza
pre 5 godina
Drži se GENERALE, sve ostalo je FARSA nato-otan-a i LGBT, pederske populacije. Nikad u EU i NATO, TO JE NAJVEĆE ZLO OVOG SVETA.
Sumadinac
pre 5 godina
Srbijo sram vas bilo pocevsi od Djincica, Koštunica, Tadica, Jeremica pa danas do ove vlasti svi ratni zločinci Hrvacke Bosne i Kosova su na slobodi samo nasem narodu se sudi. Sramota Srbija je zemnja lopova na vlasti gledaju svoje interese prodaju Srbski narod i vlastitu teritoriju. Kako su Zapad i Amerika nastavili dobićemo mi zvanje zlikovca kao Nemačka.
zoran
pre 5 godina
On je general..radio se svoj zanat profesionalno..ne može biti kriv, njemu su naređivali drugi.
Teos
pre 5 godina
Naravno da je osudjen jer ako ne osude generala morali bi Englezi da sude sami sebi za zločin u Srebrenici jer to je njihov pečat a što se samog generala tiče da li je kazna što 70/Srba u kući ima sliku general Mladića i poštuje njegovo delo lik i doprinos očuvanju Srpskog korpusa u BiH?Podneo je najveću žrtvu za očuvanje svoga naroda u svetu sile a ne pravde,sutra kada istorija se bude pisala činjenično ne znam ko će belosvetskim bitangama da sudi što osudiše generala bez ijednog dokaza...ŽIVEO GENERAL RATKO MLADIĆ
petar
pre 5 godina
Poštovani Generale, hvala, i drži se. Neka su prokleti, sudije, NATO, Amerika i ovo naši zlotvori koji su ga predali. I ovi prokleti idioti koji se sada radiju.Bog će im svima suditi.
Zemun Beograd
pre 5 godina
Božija zapovest :" Ne ubij", važi za svakoga, bez obzira na veru, nacionalnost, boju kože i ostale razlike!