• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Tanjug

10.06.2021

09:55

LUDILO MOZGA! Šiptarska NVO traži od Amerike da Vučića proglasi "personom non grata"?!?

Vesti

LUDILO MOZGA! Šiptarska NVO traži od Amerike da Vučića proglasi "personom non grata"?!?

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Iva

pre 5 godina

Ovo je apsolutno dno dna, toliko mržnje niko nije video. Sram ih bilo!

Jana

pre 5 godina

Ovo je neverovatno, do kojih bolesnih granica idu pojedinci!

MILE

pre 5 godina

upravo ono što svi znamo,na sve načine pokušavaju izbeći dijalog

lana

pre 5 godina

Predsednik je odgovorio na jedan dostojanstven način.

Jana

pre 5 godina

Šiptari su beskrupulozni u svojim odnosima sa srpskom stranom. To su banditi koji su samo privremeno okupirali našu zemlju!

Pera Savic

pre 5 godina

Od siptarije nismo mogli nista drugo ni ocekivati.

Vladan

pre 5 godina

Neka traze oni,uskoro ce im Amerika i Evropa okrenuti ledja.

MILE

pre 5 godina

не смеју Вучића да погледају у очи ,зато и траже његово изузеће

Gaga

pre 5 godina

Možemo i mi da tražimo da Bajden ne bude predsednik pa nam ne bi išlo to.

lol

pre 5 godina

a sta cete onda ako se mi okrenemo 100% ka kini i rusiji i rusi i kinezi naprave baze po srbiji... tek cete onda da nadjrljate jednoga dana... nije vam to u interesu...

Hana

pre 5 godina

Siptarima bi najvise odgovaralo da nema srpskih politicara koji ce braniti sopstvenu teritoriju i boriti se za interese srpskog naroda.

Sumadinac

pre 5 godina

Mislim da se Siptari igraju vatrom oni nisu ni svesni šta može da ih snaće i ako su Ameri na Kosovu.

Milan63

pre 5 godina

Pa, može im se. Amerikanci su im podigli repinu. Ne vredi više da seirimo nad nepravdom zapadnih sila prema srpskom narodu. To je gubljenje vremena. Naše je da se osiguramo strateškim ugovorom sa RF, ako budemo izloženi napadu, a da nastavimo ekonomsku saradnju sa zapadnim i svim drugim firmama. Ako hoće, hoće, ako neće, neka ulažu na Kosovu. Isplatiće im se. Možda.

Jeca

pre 5 godina

Taman kad pomislim da siptari ne mogu da me iznenade, oni ponovo predju granicu gluposti.

Lena

pre 5 godina

Bez stida i srama, toliko negativnih i loših misli koje nikome neće doneti dobro

Marijana

pre 5 godina

Na svaki način bi šiptari da nam naude i izbegnu dijalog, ali im neće poći za rukom!

Helena

pre 5 godina

Sa kojim pravom traze oni? Pa oni zvanično i ne postoje bre....

Jovan

pre 5 godina

Sanoprozvana drzava trazi nesto od nekoga... a pa da. Oni traze to od njihovih ortaka amera....

Nikola

pre 5 godina

Prosto je nevorovarno do kojih granica su bezobrazni i umislili da su imalo bitni

Pavle

pre 5 godina

Ovakve gluposti ne treba ni komentarisali niti reagovati

Pavle

pre 5 godina

Koliko bolesnih mozgova postoji, ja sam zgranut!

Ana

pre 5 godina

Imaju li imalo mozga i ljiludskog osecanja. Smeta im predsednik jer se bori sa nas narod.

Jovana

pre 5 godina

Шиптарски захтев и молба неоснована!

Vesna3112

pre 5 godina

Kolika je ovo samo, mrznja, pa stvarno ne znam cime smo jje zasluzili

Vesna3112

pre 5 godina

Ovo je stvarno dno dna do koje su, granice spremni pojedinci da idu

Vesna3112

pre 5 godina

Ovoliko mrznje stvarno nismo zasluzili, pa prvenstveno bi nasa zemlja trebala ovako da se ponasa koliko su joj je stete naneli ali mi nismo narod koji zivi od mrznje nego od prastanja

Kaća

pre 5 godina

Kakve gluposti im padaju na pamet, ne znaju više šta će sa sobom

Perica

pre 5 godina

Mogu samo da traze i nista vise,glupost totalna.

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika