Udarno! Nezapamćen teror na Gazimestanu: Kurtijevi specijalci krenuli na Srbe (FOTO/VIDEO)
Gazimestan je i ovog Vidovdana okupio veliki broj Srba koji su došli da obeleže jedan od najvažnijih datuma u srpskoj istoriji, ali je čitav skup protekao uz pojačano prisustvo pripadnika takozvane kosovske policije i iživljavanje naoružane šiptarske bande nad srpskim stanovništvom.
28.06.2026
17:18
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
miki
pre 4 godine
Opet ce da jede govna
vucicevic picka
pre 4 godine
koga ce veceras debil da izaziva na tucu?
Olja
pre 4 godine
Po čemu je ova televizija prestižna ???
Trajan
pre 4 godine
Dobro je da i predsednik malo probije ovaj đilaševski medijski mrak u koji su nas gurnuli dosmanlijski demoni i da kaže koju, da narod razume.
Tanja
pre 4 godine
Njemu nije problem gostovanje na bilo kojoj televiziji jer uvek prica istinu i na svako njihovo pitanje ima odgovor.
Zoran
pre 4 godine
Браћо Срби, Александра Вучића да чувамо, неће Србија дуго да има Председника као што ја Аца..ако оде он, све што смо направили до сада, подигли Србију, подигли Армију, може да оде у пропаст. Живео председник Србије, живела Србија...
Jelena
pre 4 godine
Bravo! Predsednik će imati šta da kaže i pokaže.
Oki
pre 4 godine
Pravi čovek na pravom mestu - imaće šta da se čuje.
kosovar
pre 4 godine
Hahaha,bas smesno kad slusam ovako nesto.Ljudi zaboravljaju proslost prebrzo,pa i ovaj politicar koji je jednom prilikom rekao,citiram"ama ljudi sta vam je?Ne padami na pamet da se kandidujem za predsednika" Hajde pogodite ko je to rekao.I sta se desilo.pa to citamo,gledamo i slusamo svaaaaaki dan.
Avram
pre 4 godine
Mislim da to pokazuje koliko vredi naš predsednik. Svaka čast za ovo postignuće.
deda Raša
pre 4 godine
Nikad ne reci nikad. Vučiću podržavam vas beskrajno i podržavaću vas dok god budete vodili bitke za dobrobit Srbije, ipak mislim da ovo nije trebalo reći, evo iz kog razloga: Oni su u stanju izigrati ova pravila i napisati nova kako bi ih uvukli u UN. Pa UN su u stvari amerika i NATO. Srbiju bombardovaše bez saglasnosti SB UN i šta je bilo? Tako će rešiti i pitanje članstva u UN.
Nena
pre 4 godine
Srbija je već mnogo puta pokazala da je otvorena za kompromis i saradnju sa svima, isto očekuje za uzvrat. Svako će štititi svoje interese, tako i mi moramo naše jer zemlja nema vremena za gubljenje
Rade R
pre 4 godine
A joj, kakvo licemerje! Još jedna u nizu antisrpska televizija!!! Oni više "vole" naše reke, naš vazduh, našu prirodu pa i "vole" više nas nego što mi volimo sami sebe i našu decu! Odvratno! Verovatno ni oni, zbog tolike ljubavi prema nama neće plaćati porez u Srbiji, kao i N1!
lela
pre 4 godine
Samo kompromis Kosovo spasava!
Nina
pre 4 godine
Nadamo se da će doći do nekog kompromisnog rešenja i da će i druga strana popustiti, a sve u interesu naroda na Kosovu i Metohiji.
hag
pre 4 godine
Hajde što lažeš narod ali nemoj da lažeš sebe ;) Ako je takozvano....zašto ne odeš u Republiku Kosovo?
Petar
pre 4 godine
Pratili smo danasnje obracanje predsednika Vucica.
Petar
pre 4 godine
Pratili smo danasnje obracanje predsednika Vucica.
Ana
pre 4 godine
KiM je uvek bilo i bice Srbija.
Ivana
pre 4 godine
Srbija želi da KiM ostane kao južna autonomna pokrajna, a Kurti neka nastavi svoju priču vezano o separatizmu. Srbija se danas cela razvija i gradi.
Vesna3112
pre 4 godine
Boricemo se za Kosovo svim srcem
Vesna3112
pre 4 godine
Necemo nikad odustati od Kosova
Vesna3112
pre 4 godine
Nikada nećemo priznati nezavisnost uprkos mnogobrojnim pritiscima
Milica
pre 4 godine
Jasno je stavljeno do znanja da cemo se boriti za Srbiju i KiM.
Mila
pre 4 godine
Kompromis mora da postoji, jer bez toga može da izbije u sukob između Srba i Albanaca.
Crna Leptirica
pre 4 godine
Bice to nezampamcen spektakl!
Maja
pre 4 godine
Ne damo nase kosovo