Udarne poruke predsednika Srbije! Vučić ogolio sve blokaderske laži, dosta je terora - pobedićemo argumentima! (VIDEO)
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ekskluzivno je juče govorio za Informer TV. On se uključio u emisiju "Kolegijum", gde je govorio o gorućim pitanjima vezanim za aferu "zvučni top", kao i o sramnim napadima koji na njega ne prestaju od strane blokadera, pripadnika opozicije i tajkunskih medija.
23.06.2026
07:05 >> 08:54
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Rade R
pre 4 godine
Šta li zamišlja ovaj retardirani šiptarčić, misli da je mnogo važan!
AS
pre 4 godine
MNOGO STE NAS NASEKIRALI VAŠIM REZOLUCIJAMA. SVI VI STE NAPRAVILI TOLIKO ZLOČINA NAD NAMA DA SVAKI DAN MOŽEMO DA DONOSIMO PO JEDNU REZOLUCIJU.
Profesor
pre 4 godine
Slabo je on džaran u KPZ Niš!!! Oslobodiše ga žuti sa njegovim saborcima za žutu banku!
Jovan
pre 4 godine
Za sada a i u buduće , svi možete da dobijete K U R A C .
Pera
pre 4 godine
Albanci su pod komandom jevreja i učestvovali su u terorističkim napadima na ameriku Španija Britanija...dakle bolje bi im bilo da čuvaju Albanija a na kim da zaborave!
Milan63
pre 4 godine
Kao i svaka američka podguzna muva, ovaj tipus koji glumi nekakvog "premijera" nekakve "države" kevće i laje protiv Srbije jer misli da je došlo njegovih pet minuta, pa će on da vrši pritisak na Srbiju koja je izdržala 78 dana pod bombama NATO pakta. Ja mislim da on ne bi izdržao ni 24 časa kada se ne bi, kao i svaka kukavica, krio iza NATO trupa na Kosmetu. Po meni, Srbija greši što uopšte pregovara sa ovim tipusom i tu farsu treba da prekine. Nista od potpisanog Šiptari i EU nisu realizovali, pa ne znam šta sa njima uopšte dalje pregovaramo. To je cena tzv. evropskih integracija gde gubimo veliki deo svog suvereniteta u korist onih koji nam komadaju državu . Što se tiče Srbije, mislim da ona srozava svoj kredibilitet baveći se Kurtijem, Vjosom, Čitaku i ostalom separatističkom bandom. Moja poruka je - 1912. I to će se desiti, pre ili kasnije.
Smederevac
pre 4 godine
Crna rupa Evrope sa laznim vodjom ,lazna zemlja a veliko zlo .Dobice ono a zna se sta na kraju .....
Miki
pre 4 godine
Ocigledno je da se radi o neozbiljnom politicaru koji ne shvata Realnost!
Komsija
pre 4 godine
Juce nacisti protiv Jevreja, danas tzv. atlantske nacije protiv Srba!
Komsija
pre 4 godine
Prvo Srbi da priznaju zlocin, pa ce im staviti zute trake, onda opet pravac Ausvic, Jasenovac i, najnovija lokacija, Bondstil. Vasington i Berlin huskaju protiv Srba gore nego nacisti protiv Jevreja.
zozonbg
pre 4 godine
Podguzna amero-evropska muva.
Bane
pre 4 godine
Neko treba da obradi Norvežanku, jer je ovaj degenerik nesposoban!!!
Rade R
pre 4 godine
Mister bin!
Nenad
pre 4 godine
Mislim da je Novak na Vimbldonu odgovorio za nas D.....e ga
Kosovojesrpsko
pre 4 godine
Uz tvrdnju da je Srebrenica "najveći masakr, koji se dogodio na evropskom kontinentu nakon Drugog svetskog rata", Kurti je rekao i da su saradnici nekadašnjeg predsednika Srbije Slobodana Miloševića "slobodni i da ima onih koji su na vlasti" i da donose odluke. - A sta je sa masakriranim Srbima od Holmeca do Kosara? Ili Kurti i crnogorci misle da smo mi trecerazredni narod, pascad (kako nas nazivase toboznje srebrenicke majke i Tudjman), pa je Srbe dozvoljeno ubijati, bacati u jame, vesati, klati, obezglavljivati i igrati nogomet njihovim glavama ( 10 godina trazim ali ne nadjoh nigde da su to cinili Srbi drugim narodima). U Srebrenici je ubijeno vise Srba nego muslimana pa neznam kako i cime mislite opravdati pusta srpaka sela. Bog neka vam po delima sudi.
Zagor
pre 4 godine
Djavo uvijek dodje po svoje!!!Ne brini Kurti.
Realno
pre 4 godine
I ovi iz vlasti u Srbiji i oni iz vlasti sa Kosova* treba ekspresno da idu u Hag da odgovaraju za ratne zlocine! Oko svega treba da se dogovaraju ljudi iz Srbije i Kosova*, ali, koji imaju ciste ruke, i ciste biografije - a ne krimalci, falsifikatori, zatvorenici, ratni komadanti i ostali neljudi sa obe strane. Mozda su imali casne namere u ratu, ali je to zavrseno vrlo sramno. Realno, Vucic, Taci, Dacic, Kurti i Murti se ne mogu dogovoriti ni oko cega, osim otpocinjanja novog rata.
Realno
pre 4 godine
I ovi iz vlasti u Srbiji i oni iz vlasti sa Kosova* treba ekspresno da idu u Hag da odgovaraju za ratne zlocine! Oko svega treba da se dogovaraju ljudi iz Srbije i Kosova*, ali, koji imaju ciste ruke, i ciste biografije - a ne krimalci, falsifikatori, zatvorenici, ratni komadanti i ostali neljudi sa obe strane. Mozda su imali casne namere u ratu, ali je to zavrseno vrlo sramno. Realno, Vucic, Taci, Dacic, Kurti i Murti se ne mogu dogovoriti ni oko cega, osim otpocinjanja novog rata.
ratko
pre 4 godine
i Ti i Ti koje vrse pritisak znas sta mogu da nam urade
Milan63
pre 4 godine
Pa, što ne objavite moj komentar od pre nekoliko sati, gospodine moderatore, jer je to jedini komentar koji zasluzuje ovaj drčni šiptarski separatista i šovinista nego se slepo držite svohih pravila. Da, nazvao sam ga američkom podguznom muvom, što i jeste, a vi samo eliminišite komentare poput mog. Zato nas i pljuje ko stigne. O nama govore sve najgore, a mi u komentarima moramo da budemo politički korektni. Dokle?
Milan63
pre 4 godine
Redovno sam komentarisao vaše objave. Ali, s obzirom na vaš kukavičluk da objavite moj komentar o Kurtiju kao američkoj podguznoj muvi, vidim o čemu se radi. Žao mi je što nemate hrabrosti da objavite ono što većina Srba misli o šiptarskim teroristima i separatistima koji redovno, gotovo svakog dana, pljuju po Srbiji. Držite se vi vaših pravila o komentarisanju, ali ste izgubili jednog iskrenog čitaoca i podržavaoca vaše uređivačke politike. Želim vam sve najbolje.
Zoran
pre 4 godine
Što je babi milo, to joj se i snilo. Nema više da produaju semenke pred utakmicu, pa su se pogubili.