Hrvati povukli novi skandalozan potez: "Da li je ovo nastavak osam Plenkovićevih uslova?"
Poslanik i lider Demokratske narodne partije (DNP), Milan Knežević, tvrdi da je odbornik stranke Ranko Milić "ekspresno stavljen na hrvatsku crnu listu" jer je prošle nedelje u podgoričkom parlamentu rekao da je bio učesnik dubrovačkog ratišta.
24.06.2026
06:58
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Crna ovca
pre 4 godine
Bar I'm danas nije vrućina
Srbin
pre 4 godine
Botovi dolaze jer im je placeno 1500 din i dobiju sendvic. Ljudi bez obraza...
raca
pre 4 godine
Fale ključni elementi u sali - Kriminalci, lopovi , N1, List Danas i ostali neradnici , očito nisu smeli da dodju medju pošten svet
Deki
pre 4 godine
Navodno je zabranjen ulaz medijima, ne znam ni odakle ovi snimci
KoleM
pre 4 godine
Niko masku na nosu.
Dikosava
pre 4 godine
Браво. Заслужио је толике овације.
Jeka
pre 4 godine
Vojvodina je za Vucica
Kakva sekta
pre 4 godine
Nek je 20.000 ljudi x1500din + gorivo za autobuse i sve to iz budžeta naravno, eto gde se troši državni novac na skup botova bez mozga i kičme
Žigolo
pre 4 godine
Što si tužan, uporedi broj ljudi u Nišu juče i danas u Novom Sadu sa brojem prisutnih i odazivom Đilasovom pozivu u Valjevu pre par dana i u Negotinu - sve zajedno nije bilo dovoljno ni da se napuni jedan autobus ... Nije valjda da ozbiljno misliš i veruješ da je Vučić ovolike HILJADE ljudi silom naterao u halu Čair i Spens? Što se mene tiče, siguran sam da ti nisi baš toliko glup ali šef te je dobro platio da botuješ ... Ne vredi vam to ništa, izađite na birališta i pokažite tu snagu i podršku
Borac R SRPSKE
pre 4 godine
Kako nema voljenog mu dodika.
Vlajko77
pre 4 godine
Predsednik Vucic brine o svemu , zato ce SNS pobediti na svakim izborima ! Zivela Srbija !
Lana
pre 4 godine
Vučić je jedini političar koji može da okupi veliki broj članova, pristalica i simpatizera stranke.
Aca
pre 4 godine
Predsednik vidi politiku budućnosti i zato ima apsolutnu podršku.
Sofija
pre 4 godine
Tako se iskazuje poštovanje za odgovornu vlast koja brine o svom narodu. Zasluženo puna hala.
Jelena
pre 4 godine
Vojvodina je za Vucica?
Una
pre 4 godine
Svakom gradu je čast kada može da ugosti predsednika Republike Srbije i njegove saradnike.
Vesna3112
pre 4 godine
Prepuna sala, ovo je jedan veliki dokaz koliko je vlast odgovorna i zahvaljujuci svojom odgovornoscu postovana
Vesna3112
pre 4 godine
Sjajni sastanci a jos vredniji clanovi koji su se odazvali pozivu.
Vesna3112
pre 4 godine
Na ovakvim skupovima uvek mozemo videti veliki broj ljudi koji znaju i veruju da ce nasa buducnost biti jos bolja uz odgovornu politiku SNS-a.
Baća
pre 4 godine
Vidim ovde i ironične komentare Đilasovih botova. To je najvažnije. Hejterisanje, trolovanje i majmunisanje. Kome se ne sviđa Vučić, ima N1 i ostake satelite, a kad dođu izbori, na birališta. Ko hoće hoće, ko neće ne mora. A ko misli da će da pravi rusvaj po ulicama srpskih gradova, samo primeniti Bajdenovu formulu o "unutrašnjem terorizmu". Ili onu koju primenjuje nemačka policija. Ili francuska. To su "evropske vrednosti" koje treba i mi da sledimo. Zar ne?
sanjaj2017
pre 4 godine
pa kad su najjači, dosli da podrže predsednika i da čuju uživo sta ima da kaže.
Ans
pre 4 godine
Samo trudom I radom uspeli smo ovoliko, nadamo se da cemo nastaviti tako I da ce Srbija ostati jaka I uspesna u buducnosti
Lola
pre 4 godine
Politika koju vodi SNS svakako ima podršku građana Srbije.
Zvezdica
pre 4 godine
Možda bi i opozicija imala ovoliku podršku da se bori za bolju Srbiju
Maki
pre 4 godine
Politika uspešne Srbije će nastaviti da se vodi, svidelo se to nekima ili ne
Verica
pre 4 godine
Predsednika Vucica svuda docekuju veliki brojevi clanova SNS i ostalih gradjana..
Andjela
pre 4 godine
Prizor je velicanstven. Bravo!
Andjela
pre 4 godine
Nas predsednik Aleksandar Vucic je ovo apsolutno zasluzio. On je toliko toga uradio za nasu zemlju i nas narod.
Andjela
pre 4 godine
Najveca stranka u Srbiji, ima rezultate rada i u kampanji ce se truditi da im oni budu glavni motiv predstavljanja.
Gordan
pre 4 godine
Živeo Vučić!
TM
pre 4 godine
Opravdana podrska SNS jer rade u interesu naroda.
Petar
pre 4 godine
Ovo je samo dokaz koga narod voli, ceni i postuje.
Ivana
pre 4 godine
Aleksandra vučića voli narod, hvala predsedniče na svemu što radite za narod i državu. Srbija se cela razvija i gradi, nijedan predsednik do sada ovoliko nije radio za narod i državu.