"Blokaderi, spavate li mirno?": Osvanula fotografija Nadžije Mavrić koja je pokušala da se ubije i jeziva poruka (FOTO)
Društvene mreže gore nakon što je Informer juče ujutru prvi objavio informaciju da je blokaderka iz Novog Pazara Nadžija Mavrić pokušala da izvrši samoubistvo, a ljudi ne prestaju da komentarišu kako je ona "direktna žrtva blokaderskog ludila i ideologije "pumpanja", koju šire tajkunski hejterski mediji".
24.06.2026
07:55
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
SNS
pre 4 godine
Oni neka napadaju, ne treba se uopšte osvrtati na njih i baviti se njima. Ljudi bez ideje i plana i programa ne mogu da vode državu. A to svi znamo jako dobro ko su.... Napred Srbijo, napred PREDSEDNIČE!
Iva
pre 4 godine
Sa Hrvatima će teško ikada biti normalnih odnosa. Eno juče, brat Zura osvojio bronzu, čovek Gruzijac koji se takmiči za Srbiju, Hrvat jedva i rukku pružio posle borbe. To su oni.... No, svako za sebe
Mila
pre 4 godine
Mi i nemamo čega da se stidimo
Ivan
pre 4 godine
Necemo nikada zaboraviti zrtve Oluje.
Marija
pre 4 godine
Naravno da se ne stidimo svojih zrtava, ali imamo nameru da budemo u dobrim odnosima sa Hrvatskom, jer postujemo svoje susedne drzave i sa svima smo u dobrim odnosima.
Ivan
pre 4 godine
Predsednik Srbije se zalaze za mir i stabilnost i uvek ce biti uz svoj narod.
Ivana
pre 4 godine
Sramota jedna da se ovoliko vređa Srbija i sramota da se predsednik ovoliko vređa. Srbija je na pravom putu razvoja i napretka. Nijedan predsednik do sada ovoliko nije radio za našu državu koliko predsednik Vučić.
Tara
pre 4 godine
Hrvatska ima stalnu potrebu za nipodastavanjem Srbije! Ne priznaju da je Oluja zlocin nad srpskim narodom, vec proslavljaju! Sta slave! Oluja je poraz covecanstva!
Goga
pre 4 godine
Ne smemo da zaboravimo proslost, bez nje nema ni nas, a nema ni buducnosti! Mozemo da pokusamo da oprostimo i da nastavimo da vodimo politiku mira prema svima!
Ceca
pre 4 godine
Nece nas niko uciti kako da se ponasamo prema nasim zrtvama! Niti cemo zaboraviti Jasenovac, Bljesak i Oluju! Pamtimo, moramo da pamtimo, ali zelimo da nastavimo dalje radi novih generacija!
Snežana Krstović
pre 4 godine
Svi parametri pokazuju da se Srbija razvija. Uprkos Covidu-19, beleži se privredni rast. Jalovu politiku su vodile kvazi demokrate, punih 12 godina.
Petar
pre 4 godine
Tako je. Srbija ce uvek teziti miru sa svima, ali Oluju i sve ostale zlocine nad Srbima nikada necemo zaboraviti.
Solo
pre 4 godine
Vucicu prestani da se ulizujes Hrvatima i da im konstantno ponavljas jednu istu pesmu da hoces sa njima da se druzis i da imas najbolje odnose ali si zaboravio da su to katolici a ti pravoslavac. Klali su i tvoje i nase i opet su nas klali 90 sa osmehom na licu a vi ste sve to gledali i niste nista preduzeli da to sprecite. Prosto me je sram da te slusam kako se ulizujes Hrvatima kao da sve od njih zavisi na ovoj zalosnoj zemlji koja se zove Balkan. Gledaj svoja posla i odjebi hrvate a nas opremi sa mocnim oruzijem pa bar da se branimo ako neses da napadamo..Mozda sto kaze pokojni "Veliki Lazanski" rodi ce se neki drugi Srbi mnogo ratoborniji nego ovi danas sa mozda drugim vremenima gde ekonomija nije prioritet. Mozda ne u moje vreme...ali se nikad nezna odakle ce iskra da sevne...sevnula je u prvom pa moze i u trecem ako za to bude potebno..Niko nepobedjuje slozan narod...niko. Kretaor nam je dao slobodu da zivimo u miru i slozi ali katolice hoce da vladaju celom planetom a sa tim i kolonizaciju,novcem,bombama i na kraju virusima..
Ana
pre 4 godine
Uvek smo za svaki vid saradnje u koliko je u druga strana takva.
Maja
pre 4 godine
Kome više smeta jaka i stabilna Srbija? Želimo dobre odnose sa susedima ali zločine koji su se desili ne možemo i nećemo da zaboravimo bez obzira da li se to nekom svidja ili ne.
Romanija
pre 4 godine
Očigledno je da rukovodstvo Hrvatske ne može da oprosti naš ekonomski napredak i zbog toga se tako i ponašaju.
Petrosijan
pre 4 godine
Srbija zeli najbolje moguce odnose u regionu ali druge zemlje ne misle tako.