"Strašna raketa!": Ljudi, evo šta Srbija ima - Vučić u Batajnici pokazao moćno kinesko oružje (FOTO)
Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću je danas na aerodromu u Batajnici prikazano moćno oružje kojim raspolaže Vojska Srbije, a među kojim je i strašna kineska raketa CM-400.
28.06.2026
10:58
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Snežana Krstović
pre 4 godine
Šta god Vučić uradio, kvazi elita se trudi to da poništi. Međutim badava im trud. Građani Srbije vide ko se bori za njih, za njihove interese, ko je uvek među narodom. To je Vučić.
Lazni Bot
pre 4 godine
Bori se on za svoj dzep kao i Djilas samo mu ovde Pink šminka stvarnost.
Mina
pre 4 godine
Pa naravno da ce Vucica uvek da doceka puno ljudi za razliku od Djilasa, kojeg ne bi sacekala ni sopstvema familija jer je lazov i prevarant.
Nenad
pre 4 godine
Ko vredi njega narod svuda lepo dočeka!
Bane
pre 4 godine
Vučić će uvek imati podršku gradjana jer je svojim radom i trudom to u potpunosti zaslužio.
Rade
pre 4 godine
Narod je taj koji na kraju donosi konačni sud a Đilas i ostali opozicionari mogu da zaborave na podršku naroda jer ono što oni propagiraju niko normalan ne bi podržao.
Bojan
pre 4 godine
Ne treba obraćati pažnju na glupe komentare nebitnih ljudi poput Đilasa kojima samo jezik nije lenj.
Bogi
pre 4 godine
Čestitke rudarima povodom obeležavanja 6. avgusta Dana rudara Srbije. Srbija se ne odriče svojih kapaciteta uglja, svojih rudnika. Hvala ovim hrabrim ljudima na svemu što čine za svoju zemlju.
Petar
pre 4 godine
Pa da za njih su lenje one osobe koje rade svaki dan. A provakacija od N1, nista cudno...
Aca
pre 4 godine
Građani Srbije vide ko se bori za njih, za njihove interese, ko je uvek među narodom. To je Vučić.
dera
pre 4 godine
Prava opozicija koristi mozak , ceka naj povoljniji momenat i tada izlazi sa jakim - istinitim argumentima , a ovi sadasnji se ponasaju ko kucici na baterije, laju po vas dan i trce oko bandere ujedajuci se za rep , i tako stigose da pojedu sopstveno dupe . Pored ovakve opozicije bilo ko da je na vlasti ostao bi tu dozivotno . Ko ih finansira bacio pare .
Jelena
pre 4 godine
Vučiću mogu samo da zavide na njegovoj snazi, volji, borbi, energiji i svemu što radi i uradio je za ovu zemlju
Adriana
pre 4 godine
Nijedan predsednik do sada nije bio toliko sa svojim narodom kao Vučić. Naravno da opoziciji i to smeta i da će pokušavati da nipodaštavaju svaki njegov korak. Džaba im je, narod je svakako uz predsednika!
Jelisaveta
pre 4 godine
Ма Н1 само нешто бзвз избацују у етар. Ми сви знамо колико се наш председник труди и ради.
Drago
pre 4 godine
Dođi predsedniče u zaboravljeno istorijsko selo Obražda opština Bojnik pa proveri to što si rekao. Garantujem da će i posle tvog odlaska ostati jad, beda i čemar. Dođi kod nas helikopterom jer će rupe na putu da odvale bubrege, a obavezno ponesite baterijsku lampu jer jedan dan imamo struju a dva nemamo. Ne plašite se dobri smo i krotki ljudi, sigurnost Vam je zagarantovana.
Narod
pre 4 godine
Iza predsednika stoji narod a iza opozicije tabloidi. To je jasno kao dan!
Laza
pre 4 godine
N1 je "medij" koji ni nee zaslužuje da mu se ime spomene.... Toliko od mene. Oni će nekoga da provociraju.... Bednici Đilasovi.
MILA
pre 4 godine
Al im je Vucic Lopo odgovorio... pa vala bas, dosadni su, naravno da ce obici sve i sve uraditi jer se uporno trudi da svima ugodi i da svi pdjednako napreduju
VUCICESKU
pre 4 godine
Rumunija 1989... Srbija 2022.
Marko
pre 4 godine
Predsednik Vucic je veoma mudar covek i zna kako da odgovori na svaku provokaciju
Marko
pre 4 godine
Dzaba provokacija kada je predsednik Vucic spreman da na sve odgovori
Tijana
pre 4 godine
Predsednik Vucic uvek govori istinu
Sandra
pre 4 godine
Predsednik Vucic ima veliku podrsku gradjana
du
pre 4 godine
Koliku podrsku imaju Djilas,Jeremic i ostala bagra videce se na izborima pod uslovom da izadju na iste!
dunja
pre 4 godine
Maliciozna pitanja i komentare treba ignorisati!
nikola
pre 4 godine
Razumem ja ove novinare sa N1 mora da zarade platu tako sto ce postavljati glupa i provokativna pitanja!
Milan
pre 4 godine
Pa naravno da ce tebe docekati vise ljudi jer oni mogu posao izgubiti ako ne budu na skupu koji ti organizujes.a ovi pre vas nisu na vlasti vec skoro 10g. Objasni isto ljudima koliki je dug Srbije otkad ste vi na vlasti, jer Mali kaze da vi jos vracate kredite koji su uzeli ovi pre vas, .a ovi pre vas nisu na vlasti vec skoro 10g. Pa dosada koliko ste "kredita vratili" vec bismo trebali da se otarasimo dugova, a ne da su dugovi prema poveriocima duplirani otkad ste vi na vlasti. Milan
Elena
pre 4 godine
Podršku građana koju ima Vučić, opozicija ne može imati ni u nekom drugom životu. Opozicioni kvazi novinari uzalud pokušavaju da isprovociraju Vučića, kratko i jasno im je odgovorio i postavio ih tamo gde im je i mesto.
Aca
pre 4 godine
N1 samo provocira građane i predsednika
Biba
pre 4 godine
Da su oni koji ga pljuju bar upola ucinili za ovaj narod, ali ne vredi.
Ivana
pre 4 godine
Srećan dan rudara hvala našem predsedniku Vučiću na svemu što činite za našu državu i njene građane. Srbija se danas cela razvija i gradi, hvala predsedniku Vučiću na svemu što činite sve za našu državu. Nijedan predsednik do sada ovoliko nije ispoštovao radnike.
Zet
pre 4 godine
Srbija ima Predsednika kog je izabrala.. Sta se kome ne svidja neka menja ako moze na sledecim izborima
Danica
pre 4 godine
Oni se bave provociranjem I aktivnom prljavom kampanjom protiv Vucica ,narodu je sve ocigledno
Romanija
pre 4 godine
Za razliku od bivše vlasti, Vučić je više puta posetio u Kolubari,Majdanpeku i Boru i razgovarao sa zaposlenima.. Da nam je ostala bivša vlast, danas bi u RTB Bor gajili pečurke.
Nešo N
pre 4 godine
Novinari N1 uvek pokušavaju da postavljaju provokativna pitanja, ali na svako njihovo pitanje dobiju pravi odgovor.
Vesna3112
pre 4 godine
Lepo ste im objasnili presednice, svaka cast
Pufkica0707
pre 4 godine
Koliko ste postovani vidi se uvek gde god da dodjete