Ekskluzivno otkrivamo! Plan i program sutrašnjeg velikog skupa u Beogradu (FOTO/VIDEO)
Bogat dečiji program, rekordna zastava, primeri tehnološkog napretka i koncerti najvećih domaćih muzičkih zvezda. To je samo deo onoga što će građani imati prilike da vide sutra, 27. juna, na velikom skupu ispred Skupštine Srbije.
26.06.2026
12:37
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Koja
pre 4 godine
Sta radi BIA, uhapsiti debila i necoveka MOMENTALNO !!!! Djubre jedno, pa taj nema nista od covecnosti !!!!
Ana
pre 4 godine
Nadam se da će da dođe do reakcije nadležnih organa i da će monstrum koji stoji iza ovih reči kojima preti deci biti kažnjen u skkladu sa zakonom.
M Novosel
pre 4 godine
Nadam se da će taj monsroum biti probađen i priveden licu pravde.
borac za pravdu
pre 4 godine
Koji ste vi bolesnici majku vam jebem sta vam djeca smetaju lajete na vucica ali bez i jednog jedinog dokaza stoko smtrdljiva
Romanija
pre 4 godine
Takve ljude treba što pre smestiti u neku psihijatrisku ustanovu kako im bi se pomoglo da ne pišu takve gluposti.
Danica
pre 4 godine
Ponakad zaista ne mogu da poverujem da postoje ovakvi ljudi, koji drugima zele zlo, to i nisu ljudi, to su monstrumi.
Nešo N
pre 4 godine
To nisu ljudi. Oni u glavi nemaju ni grama mozga.
Luka
pre 4 godine
Ovo je strasno, ponovo pretnje predsednikovoj porodici.
Dare
pre 4 godine
Zeleti bilo kome zlo, a pogotovo deci je strasno. Ne mogu da verujem da to neko moze da pomisli, a kamoli napise i to javno, zaista uzas.
Boki
pre 4 godine
Ovakve pretnje treba podhitno sankcionisati.
Jovan
pre 4 godine
Ovo je za zatvor! Strašno je koliko ima maloumnih ljudi!
Zoka
pre 4 godine
Zaista jezivo. Ovo normalna osoba ne moze ni da pomisli, ovaj lik je za psihijatriju.
Sumadinac
pre 4 godine
Ovo odmah hapsiti za izjavu mrznje ovako nesto se na Zapadu kaznjava i to debelo .
sombor
pre 4 godine
Pa staje ovo ljudi ovo nigde u svetu nisam cuo da neko ovake poruke salje predsedniku i njegovoj deci dno dna sta nasa policija radi ako je uopste ima za ovakve pretnje za decu uvesti kazne od 5 godina pa da vidimo kome ce paste na pamet da salje ovakve poruke
Uzas
pre 4 godine
Koliko su to opasno bolesni mozgovi....
Atlija Milorad
pre 4 godine
Dali ste Vi normalni, obracate paznju na bolesne , osobe koje nemaju znacaja. Aman ljudi zajebite te bolesnike. zalosno je da svi oko Aleksandra slabo ili nikako staju u odbranu,zalosno Pozdrav
Vesna
pre 4 godine
Da li je moguce da postoje ovakve psihopate?! Uhapsiti i osuditi bolesnika!
Dragi
pre 4 godine
Pa zar neko misli da će namačko Tužilaštvo da pokrene krivični pistupak protiv (za početak) NN lica? Pa neće. U Srbiji možete da radite, da govorite šta hoćete, možete nekažnjeno da bijete starije i nemoćne, možete da nekažnjeno upućujete monstruozne pretnje i predsedniku i njegovoj porodici...sve je dozvoljeno. Pitanje: a ko je to sve dozvolio i omogućio? Odgovor je jednostavan: Aleksandar Vučić!
Teto
pre 4 godine
Zar su ovi koji kunu decu bolji od jasenovackih ubica.?
Darko
pre 4 godine
Neki komita fasta?
Lemi
pre 4 godine
E, moj Mastife, jad i beda si ti od stvorenja (ne mog da kažem da si ljudsko biće). Ali, oprostće ti Bog, jer zna da ne znaš šta pričaš, pa ćeš i ti jednog dana imati svoju porodicu i decu. Valjda ćeš se tada stdeti svojih reči.
Ur Nino sar Serbule
pre 4 godine
Шта рећи него право лице Ђиласових следбеника, да вређају, пуни мржње и зла, баш као и цео њихов политички програм који је сведен само на једно, нападати породицу председника Србије. Јер план и програм немају !!!
Cvetanka
pre 4 godine
Ovakve gadosti mogu samo da govore umno poremećni, koji su zreli da idu kod nadležnih lekara. To normalan čovek ne može ni da pomisli a kamoli da izgovori.
zoran
pre 4 godine
Neljudski, primitivno...takve treba pronaći i na prisilni rad u rudnik.
Sofija
pre 4 godine
Ове су претње за сваку осуду .
Penzionerj
pre 4 godine
Jadniče, imas li ti dece ili bilo koga zivog. Čemu li se nadas, jadnice. Narano bices debelo kaznjen kao i ostali imamo "idealne i pravične sudije".
Ana
pre 4 godine
Ovo je stvarno vrhunac zlobe, nečovečnosti i poremećenosti.
DrAgoljub
pre 4 godine
Šta god pomislili deci predsednika Vučića, da se isto desi deci onih koji im izjavljuju želje. Što poželite njegovoj deci neka se vrati Vašoj, višestruko
Ćira
pre 4 godine
Verovatno bes govori iz ove osobe ali to nije opravdanje. Užasno je nekome želeti zlo
Kica
pre 4 godine
Nije na nama ljudima da sudimo, ima neko mnogo viši iznad nas koji se time bavi
Dragana
pre 4 godine
Tacno je da ne sudimo ali ne razumes sta to znaci. Ne donosis zakljucke. Ali ZAKON SE MORA POSTOVATI, i ovo je prestupanje svakog zakona i zdravog razuma i MORA se sankcionisati. Tako covek sam sebe sudi. Zna taj da tako ne treba nrgo racuna na nasu slabost, nedostatak zakona, maloverje i konacno glupost.
Seka
pre 4 godine
Sramno je ovako pisati za bilo koga.
Jana
pre 4 godine
Svoje komplekse lečiti na psihijatri, a ne na društvenim mrežama
Mile
pre 4 godine
Za najstroziju osudu i sankcije su pretnje Predsedniku. To ne sme da bude vezano za politiku.
Mina
pre 4 godine
Ovakve pretnje su zaista za svaku osudu
Ivana
pre 4 godine
Pretnje predsednikovoj deci su nedopustive
Mina
pre 4 godine
I te kako osudjujem pretnje deci
Sandra
pre 4 godine
Pretnje su uzasne pogotovo kada se radi o neduznoj deci
Sofija
pre 4 godine
Ovo je zaista strašno i nedopustivo i za svaku moguću osudu!!!
Marcco
pre 4 godine
Odakle tolika mržnja prema SNS-u, AV i vladi generalno? Možda bi pomoglo da malo stiša svoje "privrednike"... ne mora baš da se pokazuju pare, bahatost i automobili od 150.000 evra koji se menjau dva puta godišnje, a ceo komšiluk zna da pre 10 godina nisu imali ni za Infostan bez reprogramiranja duga...
Goran
pre 4 godine
Mastif je rasan pas, ti si bre neka džukela.
Marina
pre 4 godine
Bože mili poremećenih umova
Aca
pre 4 godine
Ko preti deci predsednika Republike Srbije da mu se vrati duplo
Liki
pre 4 godine
Onaj ko preti nije čovek već je zlo
Milaa
pre 4 godine
Ljudi koji izgovaraju ovakve reci trebaju biti kaznjeni, ovo je zaista bolesno.
Milaan
pre 4 godine
Ne mogu da verujem da neki ljudi i dalje uzimaju u usta Vucicevu decu i tako prete. Ovo je nedopustivo.
Ana
pre 4 godine
Zaista mi nije jasno kako ovoliko bolesni ljudi mogu postojati.. Ovakve kletve su za svaku osudu..
Ivana
pre 4 godine
Ovo je izizetno strašno koliko su nas uništili, Srbija se danas cela razvija i gradi, hvala predsedniku Vučiću na svemu. Srbija se danas cela razvija i gradi, hvala našem predsedniku Vučiću na svemu.
milankukic
pre 4 godine
tu netreba komentar jer ti koji rade dobiju par meseci uslovne zato treba debela robija pa da vidim dali ce neko opet slati
Suncica
pre 4 godine
Bez ikakvog argumenta napadaju Aleksandra Vucica i njegovu porodicu, nemaju nista pametno da kazu osim kleveta i lazi koje plasiraju preko medija ciji vlasnici uspeh Srbije ne oprastaju.
Neda
pre 4 godine
Ovo je zaista strašno i jezivo, tome se mora stati na put. Nenormalno je govoriti o bilo čijoj deci ovakve stvari, pa valjda smo ljudi
Rade R
pre 4 godine
To će se sve njima vratiti! Mržnja ubija onog koji mrzi!
Ivana
pre 4 godine
Ja ne znam više šta radi BIA i da li država bilo kakve veze komunikacije i kako se to kaže oficire za vezu, i šta uopšte rade., i da li imamo takvu službu.Znam samo da kriminalci preko tranzistora traže bilo koju radio liniju koja je prikačena za provajder sistem da bi mogli da ostavarju međusobnu komunikaciju, i to očito niko ne može da spreči, kao ni pretnje Vučiću koji večiti slušamo na stadonu kada igra Partizan.
Maja
pre 4 godine
Jedno ljudsko biće nikada sebi ne bi dozvolilo da ovako nešto napiše, svi smo mi nečija deca
Ana
pre 4 godine
Ovo ne pisu ljudi, vec umobolnici. I zato ne treba pridavati znacaj tim bednim ljudskim dusama.
Dana
pre 4 godine
Nazalost ima bolesnih, ali bas bolesnih umova.
Mara
pre 4 godine
Karma je cudo i zato ne treba drugima zeleti zlo.
Merima
pre 4 godine
Pitam se kakav je to monstrum od čoveka kada može ovakve kletve i da pomisli a kamo li uputi nedužnoj deci.
Milica
pre 4 godine
Deca s nešto najsvetije i zato mislim da ovako nešto može da napiše samo mentalno oboleo čovek.
ZAvram
pre 4 godine
Под хитно открити овог монструма и крволока у људском облику, и бацити га у букагије! Шта им сметају деца, ако због своје очигледне немоћи, исказују толику мржњу према Председнику? Овакав гнусни напис спада у говор мржње. Уз то, животи невине деце су угрожени. Председник као институција, али и Александар Вучић, као носилац најважније функције. До те мере су завидни и бесни због Његових успеха, због напретка, који све очигледније Србију подиже на пиједестал водеће државе у региону, да би и саме себе појели, само када би имали храбрости! Но, они су сиње кукавице! Вучићи, волимо вас! Државо, огласи се!
Vesna3112
pre 4 godine
Ne dirajte nam decu bolesnoumnici
Malena1988
pre 4 godine
Deca nisu ni zasta kriva, koji bolestan mozak, mozes biti da ovako, nesto napises
Sanjalica 0309
pre 4 godine
Bog ce te kazniti bolesnice
Rade
pre 4 godine
Je l ovo slika i prilika nase opozicije u Srbiji? Mislim da treba da se stide
Milena
pre 4 godine
Kakvi sve odvratni ljudi hodaju zemljom.
Milisav
pre 4 godine
Pretiti bilo čijoj deci je nedopustivo. Deca su naša budućnost. Možemo da se ne slažemo oko političkih stavova, ali spominjanje dece je odraz bezobrazluka.
Ana
pre 4 godine
Kakvo je ovo zlo ušlo u ljude? Botovi opozicije su dotakli dno.
nekonebitan
pre 4 godine
Oni koji kunu decu predsednika Srbije neka znaju, kad se kletva ostvari na njihovoj deci, da su sami krivi. Bog uvek okrene zlocine zlocincima na glavu i rod. Nikad onaj koji je kleo druge nije srecno ziveo. Kletva je najvece zlo a nasi ljudi olako kunu i anatemisu pa se cudimo sto nestajemo. Bezdusni covekoliki demoni, NE KUNITE NICIJE DETE JER SE TAKVE KLEVE VRATE VASEM DETETU, ako volite svoju decu onda se zapitajte, zasto ih unapred osudjujete na paklene muke.
Branislav
pre 4 godine
Bednici ne znaju da se kletva okreće protiv onog koji kune. Živi bili pa videli.
Mirjana
pre 4 godine
Prvo i osnovno da naglasim : ja nisam niciji bot … ! Sama svoja ! Zbunjena dogadjajima u zemlji svog porekla …. Osjećam potrebu kao roditelj da se zapitam. Kako je moguce da Ovakve stvari prolaze nekažnjeno. Bruka i sramota. Kako je moguće moguce da sve novine , tviteri televizije ove gadosti objave a Pravosudni organi ne reaguju? Ljudi ,za mene koja sam 33 god u inostranstvu . Ovo je neshvatljivo! Verujte da ovo ne postoji ni u jednoj drzava nemackog govornog podrucja. Uvijek je neko pozicija a neko opozicija, nažalost ja moram reći ,ovo što sada vidim i doživljavam u Srbiji nije opozicija nego olos.. Lopovi , kriminalci … zdrava opozicija je uvijek dobrodošla u svakoj demokratskoj državi. Poziciju neću komentarisati jer mi sad nije tema to. Ja jedino u cijeloj stvari ne razumijem Vučića. Kako može da dozvoli da se tako priča o njegovoj porodici. To su poremećeni ljudi bre sve pohapsiti i predati organima. .. Te bolesne izjave brate , nikad u životu nisam čula a imam 57 godina. Strasno ! Dakle , Vucicu dejstvuj u zakonima okvira i zastiti svoju porodicu! Ako nisi u stanju da zaštitiš svoju porodicu kako ćeš sutra mene i moju? Želim vam dobro zdravlje kao roditelju naravno i vašoj cijeloj porodici. Ne mogu da ne kažem, Kod mene još uvijek imaš kredit i kao predsednik ali ja zaista očekujem da taj ološ u svojoj stranci pod hitno ocistis ! U suprotnom U mojim očima ništa nećeš biti bolji nego taj ološ koji se usunjao u redove SNS .
miki
pre 4 godine
Ovo što je napisano jeste odvratno ali to nisu ni u kom slučaju pretnje, tako da ako ste zaista objektivne novine, nazivajte "stvari" pravim imenom !
Dragan
pre 4 godine
Zlo se vraća onome koji ga je uputio kao bumerang.
Dragan
pre 4 godine
Sve to treba pohapisti i eventualno lečiti jer nisu normalni.
Dragan
pre 4 godine
Ova budala što ovako piše za Vučićevu decu treba da se leči pod hitno.
Kale
pre 4 godine
Sramota je to da se desava porodici predsednika. Institucije je bi trebalo da reaguju.
Mili
pre 4 godine
Monstruozne pretnje.Šta su vam deca kriva.Pohapsiti sve koji ovako nešto mogu da napišu.
nenad
pre 4 godine
Šta su vam deca kriva??Ostavite decu na miru.Ti, što ovako nešto mogu da napišu su bolesnici i monstrumi.
zora
pre 4 godine
Ogranicen tip. Dao Bog se koristi samo sa dobrom namerom. Nikada Bog nece dati da se nekome dogodi nesto lose. Takve molitve ne postoje. Moze samo da postigne da se sve okrene protiv njega kada Bog vidi koliko je on los coveki zeli lose drugima. Sve sto ce stici od Boga za Vucica i njegovu decu je ZASTITA PROTIV ZLA,sreca i ljubav.
Aco
pre 4 godine
Covjek ne zna da sa ovakvim kletvama sam sebi nanosi prokletstvo. Ziv ti nama bio Predsednice 100 godina kao i tvoja porodica.
Perica
pre 4 godine
Ovo je neverovatno,pod hitno pohapsiti ovakve ljude koji prete.
milutin
pre 4 godine
To su ljudi koji mnogo mrze ili su bolesni, nemam reci...
milica
pre 4 godine
Ove pretnje neduznoj deci su za svaku osudu.
Deki
pre 4 godine
Ne mogu da verujem da to neko moze da pomisli, a kamoli napise i to javno.
Aca
pre 4 godine
Ovo sve treba uhapsiti,ovo su otvorene pretnje!
Petar Golemi
pre 4 godine
vlasnika TWITTER naloga odvesti u ma koju cekaonicu oknologije......Valjda ce to stvorenje nesto da nauci i da se samokazni. Inace TWITTER je mreza za poremecene , isfrustrirane osobe koje nemaju gde da se iskazu ili nemaju sta da pokazu ( Instagram ) pa divljaju.......Moramo nauciti da postoji odgovornost za ono sto ,,tvitujemo''......
MILE
pre 4 godine
to mogu da rade samo debili i moroni koji su neostvareni u životu - SRAMOTA
prava istina
pre 4 godine
ovo samo moze da izgovori umno poremecena osoba ovaj je zreo za lazu lazarevica definitivno i to da se zatvori u tu ustanovu ceo zivot sram ga bilo sta su mu deca kriva svacija porodica treba da bude najsvetija
Ema
pre 4 godine
To može da izjavi samo ljudsko čudovište.
Jana
pre 4 godine
Ko god upućuje pretnje putem društvenih mreža,treba da zna da čini krivično delo i da odgvara u skladu sa zakonima naše zemlje.
Aca
pre 4 godine
Decu nikada ne treba mesati, kamoli pretiti im!
Ana
pre 4 godine
Deca nisu kriva ni duzna, obracuni u svakom poslu pa i u politi postoje, ali decu ne treba mesati.
Cica
pre 4 godine
Kakvi su to ljudi, decu treba stititi, bilo cija da su, nisko je ovo!
Nina
pre 4 godine
Ljudi koji su u stanju da bilo kome pomisle ovako nešto i upute ove jezive kletve su za svaku osudu i žaljenje jer su, očigledno, puni besa i mržnje...
Bole
pre 4 godine
Serem vam se u usta.
Nevena
pre 4 godine
Ovo samo poremećena osoba može da napiše. Nikome ne treba želeti zlo.
Vladimir
pre 4 godine
Bolesnici jedni. Na ovako ozbiljne pretnje niko ne sme ostati imun.
Jeka
pre 4 godine
Deca su nedužna bića i ne treba njih mešati u politiku. Ovi bolesnici moraju biti pronadjeni i da odgovaraju za ovakve pretnje.
Nikola
pre 4 godine
Koliko moras da budes bolestan da pises ovakve stvari o necijoj deci!? Za svaku osudu!
Zuki
pre 4 godine
Vucicu daj Boze da tvojoj deci bude dobro i da im Bog da ono sto i ti cinis za srpsku decu. Da sve ono sto si izgradio njima Bog da tvojoj deci. Svi putevi, igralista, skole, vrtici koje gradis su samo pokazatelj da mislis na svu decu ove Srbije.
Zare7
pre 4 godine
Ovakvo nesto moze samo da napise bolesna osoba
Zarko8
pre 4 godine
Ne mogu da verujem koliko bolestan moras biti pa da napises ovakvo nesto
Jeti Shumadinac
pre 4 godine
ovo nije pretnja, ovo je kletva, da li iko razlikuje ?
Laza
pre 4 godine
Stara izreka Kaze : Nemoj drugom zeleti zlo ako ne zelis da se to isto desi tebi. Monstrumi koji stoje iza ovakvih pretnji ce ispastati. pohapsiti bitange
Marija
pre 4 godine
Ovo je strasno! Ovakve pretnje ne zasluzuje apsolutno niko ali ni njagori zlocinac a kamoli neduzna deca!!!!!!
Sanja
pre 4 godine
Ja ovo citam i ne verujem! Ne verujem da postoje ovakvi ljudi, ljudi pune zlobe, pakosti i mrynje! Koliko neko mora da bude jadan da ovako nesto pomisli a kamoli napise ili izgovori????
Maja
pre 4 godine
Kakav neko mora da bude bolesnik da bi ovako nesto nnapisao?? Ovo je strasno! Za ovo nemam reci, ostala sam bez teksta! Kome su sta kriva deca?????
Mara
pre 4 godine
Sram vas bilo! Kome su i sta kriva deca??? Bolesnici jedni! Da li vi imate decu kada ovako pisete????