• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

27.08.2021

22:00

PODSETNIK JAVNOSTI I ONIMA KOJI UDARAJU NA VULINA: Dragan Đilas, Marinika Tepić i Vuk Jeremić IMAJU FOTOGRAFIJE SA OKORELIM DILERIMA I KRIMINALCIMA - Pogledajte ih!

Pokret Socijalista

Vesti

PODSETNIK JAVNOSTI I ONIMA KOJI UDARAJU NA VULINA: Dragan Đilas, Marinika Tepić i Vuk Jeremić IMAJU FOTOGRAFIJE SA OKORELIM DILERIMA I KRIMINALCIMA - Pogledajte ih!

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
sns

pre 4 godine

Znači, ako se Đilas fotografiše sa kriminalcem, onda je i on kriminalac, a kad se vulin fotografiše sa kriminalcem, onda je to slučajnost i pristojnost!!! Glupost je neuništiva

MoreuzGibraltar

pre 4 godine

Čekajte, i sad to što oni imaju fotografije sa kriminalcima znači da je Vulin nedužan!? Au ljudi, koji ste vi "likovi i legende", na svet vas nema. :-D

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika