"Strašna raketa!": Ljudi, evo šta Srbija ima - Vučić u Batajnici pokazao moćno kinesko oružje (FOTO)
Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću je danas na aerodromu u Batajnici prikazano moćno oružje kojim raspolaže Vojska Srbije, a među kojim je i strašna kineska raketa CM-400.
28.06.2026
10:58
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Liber
pre 4 godine
Canak ima pravo da kaze svoje misljenje ne vidim koga to moze da ugrozi. Vas je nekoliko miliona nacionalista a on je jedan,nije valjda da vas toliko plasi?
Dule
pre 4 godine
Niko Čanka ne osuđuje zbog mišljenja nego zbog njegovih (ne)dela. Šta će on u Crnoj Gori? . Otišla stara komunjara da napada SPC i njene velikodostojnike jer to tamo može da radi nekažnjeno a ovde bi dobio po prknu.
Zaharova
pre 4 godine
Kad popovi pocnu da drve o politici narodu se ne pise dobro.
Penzioner
pre 4 godine
Duboko sam razočaran u državu koja ima različitu primenu zakona za obične gradjane i za plaćenike raznih ambasada!
Đurđa
pre 4 godine
Obratite pažnju na Čankove reči sa početka razgovora: "Već trideset godina delimo zajedničke vrednosti" (sa Milom Đukanovićrm i DPS-om). Zamislite šta su sve podelili. Prema tome, neka budala bi pomislila da ima Čankovog udela i u granatiranju Dubrovnika. Možda bi i srpsko tužilaštvo moglo da se zainteresuje za ove "zajedničke vrednosti".
dr
pre 4 godine
Čanka kao drzavnu opoziciju poslao Vucic da ima o cemu da se palamudi i skrenu teme sa Belivula poskupljenja Nebojse iz Beograda....
Znalac
pre 4 godine
pregovori u briselu,runda energetika ;)
milankukic
pre 4 godine
ja sam da se toj protuvi zabrani gostovanje na svakoj televiziji sa nacionalnom frekvencijom ali dajem za pravo Filipu a i svakom ko ga pozove i kaže mu u lice ko je i štaje obićna ljubska nakaza
zoran
pre 4 godine
... uh, kakva nepismenost.
milankukic
pre 4 godine
@zoran auuu koja budalla se javila da komentariše
laza lazarevic
pre 4 godine
Čanak-Čeda-Šešelj sveto trojstvo Vučićeve opozicije.
Marcco
pre 4 godine
Ono što bih voleo da znam, a mediji se naravno time ne bave, je kako se desilo da raspop koji je osnovao tu neku Crnogorsku "pravoslavnu" crkvu, bukvalno do razvoda sa suprugom i time povezanom zabranom bogosluženja, gradi sebi pozamašnu karijeru u Srpskog pravoslavnoj crkvi. Pa taj Miraš Dedeić je prošao sve moguće funkcije u Srpskoj pravoslavnoj crkvi od suplementa u manastiru Ostrog, preko (deviznog) sveštenika u Beču i paroha u Rimu. Tada je oslovljavo svoje sledbenike sa „decom Svetoga Save i potomcima kneza Lazara", držao ostrašćene nacionalističke propovedi da ga je i Mitropolit stišavao i redovno držao pomene Draži Mihailovići i gomili drugih četnika za koje normalan čovek nikada nije ni čuo. Zar se promenio za 180 stepeni preko noći?
SPC i Canak su kolege
pre 4 godine
SPC i Canak su kolege iz BIA. Od '45 SPC se okuplja oko sluzbe, ali ne Hristu. Ovo je obican performans, udbas Canak glumi demokratu, udbasi iz SPC glume Crkvu, udbas Vucic glumi Predsednika... A nama zivot prolazi...
joma
pre 4 godine
čanka razvaljen, čukanivić ga vratio na fabrička podešavanja, ali ne vredi, čanak tiltuje eror 404! saučešće autonomašima : )
istinoljubac
pre 4 godine
antihrist canak klanja se svom vrhovnom antihristu,sta je tu cudno.meni licno je cudno koliko se vremena daje u medijama.a on masno laze.a sto se tice njegovog misljenja ono je postalo izlizano.svaki gradjanin ove zemlje kome je stalo do mira i prosperiteta vise ga i ne slusa.on je kazao svoje kada je hteo da vesa na terazijama.ali interesantan je on covek sve privilegije imao je u socijalizmu kao i njegovi roditelji i obilno koristio kako je postao separatista.
Pera
pre 4 godine
Odlična izjava gospodina arhimandrita.