• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

08.09.2021

18:02

/FOTO/VIDEO/NEKI LJUDI TEŠKO PODNOSE SVOJ POLITIČKI PORAZ, GUBE NERVE! Pošto slušam te bajke, neka mi Viola fon Kramon kaže kada sam ja imao partnerstvo sa Đukanovićem u bilo čemu?

Printscreen

Vesti

/FOTO/VIDEO/NEKI LJUDI TEŠKO PODNOSE SVOJ POLITIČKI PORAZ, GUBE NERVE! Pošto slušam te bajke, neka mi Viola fon Kramon kaže kada sam ja imao partnerstvo sa Đukanovićem u bilo čemu?

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Nebojsa iz Beograda

pre 4 godine

Sta je sad ulje i benzin idu preko 200 din

Dr

pre 4 godine

Ko da je pevac pa nam prica gde ide na turneju,ima Gordana Uzelac da se navoza.

VLADO

pre 4 godine

STA JE CETO ZOVES JE DA ISCES JOS PARA, MALO MACKU GEVEDJA GLAVUSA. A LAJES NA SVE STRANE PROTIV EU.ENO TI PUTKA PA OD NJEGA TRAZI PARE JEBO TE ON. FUKARA KAO I TI I TVOJ JADNI NAROD ZAJEDNO SA TOBOM.

Dušan

pre 4 godine

Mnogo sastanaka čeka nas u ovom mesecu, počev od kancelarke Merkel, pa do Ursule fon der Lajen. Razgovaraće se o aktuelnoj situaciju, dijalogu sa Prištinom ali i o daljem razvoju Srbije.

Sini

pre 4 godine

Ursula il USRALAAA, to nas bas nesto i nezanima. -voda i kanalizacija -dokumenta bez cekanja -bezbesnost na ulici i oko skole nase dece -besplatni udzbenici za sve. -skolske sale vratiti deci a ne izdavati kojekakvim glavonjama. -zastititi nase radnike a ne okupirati sve sa indijcima, turcima, pakistancima... -ulagati u nas novac a ne u tamo neke engleze i njihove lige. -mnogo mi tog imamo vaznijeg i preceg od obracanja o gospodi Usraleee.... -plate od 35000 po svim marketima i radnjama a frljamo se platama od 900€...daleko smo mi od tog

Ivana

pre 4 godine

Milo đukanović se nije obratio građanima već 3 dana više od 72 sata predsedniče Aleksandre Vučića. DPS je dokazao da su potpuno bespomoćni. Aleksandar vučić je jedini koji poziva na dijalog ali nema sa kim da razgovara, to su ljudi koji lopovi i vole da kradu od običnih građana.

PITANJE

pre 4 godine

Ima li neki novinar da ga pita stiže li hrvatski BDP o čemu laže narod zadnje 2 godine, a iako je to duplo manja država već 30g IMA VEĆI?

Net

pre 4 godine

MATEMATIKA JE NEUMOLJIVA Aleksandar Vučić tvrdi da će Srbija prestići Hrvatsku po BDP-u. Možda i hoće krajem ovog stoljeća, ako mi ne budemo radili ništa.

Vera

pre 4 godine

Ovo ustoličenje, sa helikopterom i pod pancirnim čebadima i puškama, samo je pokazalo Crnogorskom narodu kakvo je SPC četničko i satanističko zlo i sramota za celo pravoslavlje, a koje i u Rusiji i u Srbiji pokazuje svoje prokleto i huškačko lice. Nacionalizacija crkvene imovine i potpuna autokefalnost u svim državama Balkana i proglašenje personama non grata svih iz SPC je jedino rešenje. Reče Isus, Petru: Petre ti si stena na kojoj ću izgraditi Crkvu svoju da je ni vrata paklena neće nadvladati… Zato su Vizantiju koja je podelila Isusovu crkvu u 11veku, Osmanlije ne samo nadvladale, nego i izbrisale sa lica zemlje koju pretvoriše u Tursku. A napravili su grešku i dozvolili da to vizantijsko zlo, podele i mržnje, ostane posle njih u SPC...samo su muslimani spas od tog vizantijskog i harlotskog i krivoslavnog zla jer mira je ionako na Balaknu bilo samo tih 500g dok su oni to zlo držali u ropstvu da miruje a posle njih pokrenu sve Balkanske i Svetske ratove i genocide…Neki katolički fratri su još u 16veku, dok je cela južna-pravoslavna Evropa bila u ropstvu, pisali da su Osmanlije samo "Mač Božji" koji je očistio "Bizantsko zlo" sa ovoga sveta.

Perica Savic

pre 4 godine

Vucic nikakve veze nema sa Milom niti je ikad imao,da ima kakvu bliskost nebi se desavalo ovo na Cetinju.

Bojan

pre 4 godine

Viola fon Kramon bi morala prvo da gleda u svoje dvorište, pa onda priča o drugima.

Danica

pre 4 godine

Nemačka je jedna od veoma jakih zemalja. Održavanje politickih i prijateljskim odnosa sa njom stice se mogućnost za ekonomski razvoj i napredak mase zemlje.

Miodrag

pre 4 godine

Niko iz Srbije nema veze sa skandalom prilikom ustolicenja Mitropolita na Cetinju. Narod srpski i crnogorski u dobrim su odnosima i tako treba i da ostane.

Vera

pre 4 godine

Ovo ustoličenje, sa helikopterom i pod pancirnim čebadima i puškama, samo je pokazalo Crnogorskom narodu kakvo je SPC četničko i satanističko zlo i sramota za celo pravoslavlje, a koje i u Rusiji i u Srbiji pokazuje svoje prokleto i huškačko lice. Nacionalizacija crkvene imovine i potpuna autokefalnost u svim državama Balkana i proglašenje personama non grata svih iz SPC je jedino rešenje. Reče Isus, Petru: Petre ti si stena na kojoj ću izgraditi Crkvu svoju da je ni vrata paklena neće nadvladati… Zato su Vizantiju koja je podelila Isusovu crkvu u 11veku, Osmanlije ne samo nadvladale, nego i izbrisale sa lica zemlje koju pretvoriše u Tursku. A napravili su grešku i dozvolili da to vizantijsko zlo, podele i mržnje, ostane posle njih u SPC...samo su muslimani spas od tog vizantijskog i harlotskog i krivoslavnog zla jer mira je ionako na Balaknu bilo samo tih 500g dok su oni to zlo držali u ropstvu da miruje a posle njih pokrenu sve Balkanske i Svetske ratove i genocide…Neki katolički fratri su još u 16veku dok je cela južna-pravoslavna Evropa bila u ropstvu pisali da su Osmanlije samo "Mač Božji" koji je očistio "Bizantsko zlo" sa ovoga sveta.

marko

pre 4 godine

Sta ti nalupa, nisi svestan svoje nesvesti. Videces uskoro ko su krivoslavci a ko sejtani i idolopoklonici. Polako, ne docni sud bozji, samo smo mi nestrpljivi. Da smo mi zlo, nebi ceo satanisticki svet bio protiv nas. Ovo je vreme kad se lud ruga mudrom.

Mileusnic

pre 4 godine

Vucicu najjaci si ne opterecuj se hejterima

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika