Vučić najavio lepu vest za penzionere! Stiže novac, manje cene lekova, spomenuo i 27. jun (VIDEO)
Predsednik Aleksandar Vučić obratio se danas na izbornoj skupštini Partije ujedinjenih penzionera, poljoprivrednika i proletera Srbije.
08.06.2026
11:15 >> 12:30
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
zoran
pre 4 godine
Srbija je frustrirana jer je Hrvatska jaka i pravna država...ovo sve liči na kupleraj.
Helena
pre 4 godine
Ovi nesrećnici su zapravo patetičari koji u svakom gestu vide poziv na rat i tako zadojeni mržnjom huškaju svoj narod protiv Srba, Srbije i srpstva. A šta to koga ugrožavaju naša nacionalna obeležja i praznici? Kako to negativno utiče na nekog iz HR, Madjarske ili Libije? Svako može da bude patriota u sovjoj zemlji, samo Srbin usred Srbije ne može! Ma pazi bogati!
Baća
pre 4 godine
Hrvati ko Hrvati. Nista novo. Sad zamislimo kakva bi se halabuka u lijepoj njihovoj digla kada bi neko u Srbiji svojatao Hrvate koji ovde žive i nazvao ih "srpskim Hrvatima". Ne ide to, dečki. Nema hrvatskih i bosanskih Srba. Postoje samo Srbi.
Jovana
pre 4 godine
Hrvatima sve što dolazi iz Srbije smeta!Ništa novo, navikli smo!
Ana
pre 4 godine
Hrvati ne mogu podneti da Srbija ima svoje ljude i u Hrvatskoj, Crnoj Gori... A to im je problem, sto istina boli!
Tomas gustafsson
pre 4 godine
Заболела их?!? А МЕНЕ ЗАБОЛЕ ЗА ГОВНА УСТАШКА!!!
Index
pre 4 godine
Tako i mene zabole za vas, govna četnićka
Patriota
pre 4 godine
Podrska predsedniku Vucicu. Srecan nam praznik! Ne svidja mi se to sto se mnogo komentarise ko je sta rekao od nasih neprijatelja iz regiona ,da li se nekom svidja ovo ili ono. Mislim da je to nepotrebno i nebitno. Mi moramo da nastavimo da radimo ,da jacamo u svakom smislu ,da se uredjujemo ,izgradjujemo kao drzava a to ko sta kaze iz regiona ili ovi domaci izdajnici treba ih ignorisati i ne davati im na znacaju! Sloga bice poraz vragu!
Romanija
pre 4 godine
To se od Hrvatske i očekivalo.