Blokaderi prevršili svaku meru: Pogledajte šta su uradili u memorijalnom kompleksu u Kruševcu (VIDEO)
Grupa blokadera, koju je činilo svega desetak okupljenih, uprkos pozivima koje su upućivali putem svojih grupa, pojavila se danas u memorijalnom kompleksu Slobodište u Kruševcu, tokom posete ministarke za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milice Đurđević-Stamenkovski.
09.06.2026
16:28
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
VOJIN
pre 4 godine
на вука повика а лисице месо једу !!!
Pavle
pre 4 godine
Koliko se ja razumem u matematiku, ova Gospodja stvarno treba da ostavi mak i nuz proizvode, a nas Predsednik da poruci Gospodi iz EU- Ili ih smirite ili mi uvodimo u NASE Kosovo 1000 vojnika po rezoluciji 1244. Sve je prosto, ali i su i jako odgovorni momenti. Ali ovo nije kraj, videcemo bojim se ne za dugo, kako kazu ekonomisti, mora se napraviti zavrsni obracun, to nas ceka pa ceka. Zivela Srbija!
milankukic
pre 4 godine
trla baba lan taako i ova Osmanijeva lupa li lupa ali svaka sila za vreme kad vam puknu kentori videcete ko ste i šta ste da ima kod vas neko pametan vratili bi se pod krov Srbije jer Kosovo i Metohija su uvek bili i bice Srpski i turci su ga držali 500 godina pa su otišla a vi cete vrlo brzo
djiki
pre 4 godine
Pre će biti da ima zakržljali mozak
Penzionerj
pre 4 godine
Ova klinka lupeta kao otvoren prozor. Nezna ona ni gde je busna. Kosovo i Metohija je Srpsko i vecito ce bit Srpsko po svaku cenu. Treba pozvati bracu Ruse da se vrate na Kosovo i Metohiju.