Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Biba
pre 4 godine
Djilas i mora da laze kada za Beograd i Srbiju nije nista uradio.
Mia
pre 4 godine
Oni istinite vesti i ne znaju da plasiraju.
Vuk
pre 4 godine
Ne znam da li Đilasu još uvek iko veruje... Ni Voždovac,a ni ceo Beograd nikada nije lepše izgledao nego sada i to zahvaljujući aktuelnoj vlasti.
Lena
pre 4 godine
Začudilo bi me kada bi neko iz Đilasove stranke plasirao istinu. Na njihove laži smo davno navikli.
Mijo
pre 4 godine
Опозиција је једно велико зло они се само баве лажима и обманама јавности. Они су највеће зло у овој земљи. Шта ико може очекивати од тих људи једном лопови увек лопови.
JRadmilovic
pre 4 godine
Ти људи су се увек бавили лажима шта друго ко може да очекује од лопова и преваранта какви су заправо ови људи из опозиције.
JRadmilovic
pre 4 godine
Опозиција како зине лаже. Ти људи су једно велико зло.
caca
pre 4 godine
Ništa novo od Đilasa i njegove DS,nego samo laži!
caca
pre 4 godine
Laži su,nažalost,njihov adut za sve,ali se time samo ponižavaju!!!!
caca
pre 4 godine
Svi znamo ko se u ovoj državi bavi lažima,tako da od Đilasa ništa drugo ne možemo ni da očekujemo!!!!
Ana
pre 4 godine
Naravno da su ljubomorni. Za vreme njihove vlasti nije nista uradjeno za Vozdovac.
Ana
pre 4 godine
Šta očekivati drugo od Đilasovaca... velika sramota što uopšte se i pojavljuju na ovakav način!
Ana
pre 4 godine
Ne pada iver daleko od klade! Kakav im je šef takvi su i oni.
Duka
pre 4 godine
Bože koliko su oni neizanteresovani za Srbiju, nego samo za novac.
Biljana
pre 4 godine
Kada cujete Djilasa da nesto kritikuje znajte da mu je jako krivo sto je sprecen da se licno ugradi u neli projekat.
Rade
pre 4 godine
DS I Đilas jedino šta nude su laži koje nigde ne vode i koje niko nikada nećeda podrži
Siniša
pre 4 godine
Laži koje Đilas i DS plasiraju niko nikada neće da podrži i Đilasa niko nikada neće da glasa
Mile
pre 4 godine
Đilas i lopovi iz DS-a treba da kažu kad će da vrate pokradene pare koje su pokrali od građana Srbije
Petar
pre 4 godine
Plasiranje lažnih vesti je ništa neobično za opoziciju.
Jakov
pre 4 godine
DS je pukao nacisto, srljaju u jos goru propast
Ninica
pre 4 godine
Sta povampireni dosovci jos traze, pa oni su izgubili i ono malo casti sto su imali, sto se brukaju jos gore
Jovana
pre 4 godine
Đilasova stranka samo to i zna : iznošenje neistina , vređanje , pretnje, kritika,psovke...
Ana
pre 4 godine
To i nije vest.
Dana
pre 4 godine
Lazi na dnevnom nivou su Djilasova okosnica politike.
Anka
pre 4 godine
Lazi su njihova osnovna politicka ideja.
Marina
pre 4 godine
Naravno,zbog čega bi oni pisali istinite stvari kada im ne ide u prilog?
Tanja
pre 4 godine
Đilas nikada nije ni govorio istinu.
Filip
pre 4 godine
DS ništa drugo i ne radi nego plasira neistinite priče u javnost.
Fadila
pre 4 godine
Laži i ništa drugo sem njih ne može se čuti sa njihove strane. Zato i nemaju podršku građana.
Karolina
pre 4 godine
Đilas je oduvek bio poznat po iznošenju neistinitih i neargumentovanih izjava.
Uroš
pre 4 godine
Pa to je njima kao dobar dan, čim nemaju argumenata za nešto ili su ljuti, odmah nova laž. Tako su postavili tudju fotografiju kod Aušvica i napisali da pozira Nevena Djurić, a iu aviona se vidi da nije ona. Njima je laž nešto sasvim normalno, u suprotnom bi bili na vlasti.
Melina
pre 4 godine
Lazne nego sta, nemaju sta pametno da kazu pa moraju samo da napadaju, malo malo pa napadaju nekog
Marija
pre 4 godine
Opoziciji sve smeta. Kad su bili na vlasti ništa nisu uradili. A sada se setili i najlakše da se laže
Mitrofan Fuštić Morija iz Kara
pre 4 godine
Непријатељи.
Nina
pre 4 godine
A šta znaju oni sem da lažu i obmanjuju narod? Više nismo ni očekivali, prozreli smo ih odavno.
Miki
pre 4 godine
Oduvek se DS u javnosti ističe lažima o aktuelnoj vlasti, jer nemaju o čemu da pričaju čak ni kada sazovu konferenciju za novinare.
Milica
pre 4 godine
To im je posao da lazu i izmisljaju.
Milica
pre 4 godine
Jadni , koje ulice da znaju kad nam jasno stavljaju da znanja da ih nista ne zanima sem da vredjaju Predsednika i njegovu porodicu.
Ivana
pre 4 godine
A jesmo li ocekivali da pricajuistinu?
Mina
pre 4 godine
Sta bi tek radio Gavrilovic da je morao da navede jednu ulicu u nekom drugom gradu?
Gaga
pre 4 godine
Neka,neka se sluze lazima,ionako im vise niko nista ne veruje.
Maja
pre 4 godine
Od opozicije smo navikli da laže i izmišlja.
Nikola
pre 4 godine
Navikli su oni tako. 12 godina je nas DS lagao.
Marija
pre 4 godine
Svaka Djilasova rec se sastoji iz milion lazi, od njega nista sto vec ne znamo.
Iva
pre 4 godine
Oni se samo i lažima služe!
Marija
pre 4 godine
Covek se sluzi i hrani lazima. Svaku istinu koji nekada bude rekao, narod nece verovati u to.
Marija
pre 4 godine
Djilas-laz. Njegovo prepoznatljivo ime
Radovan
pre 4 godine
Đilasovi žuti lažovi, manipulatori i lopovi.
Sanjalica 0309
pre 4 godine
Djilas je uvek gledao samo, svoj dzep nikad ga nije interesovalo da se nesto radi, gradi unapredjuje..
Buckili4321
pre 4 godine
Djilas je bio i ostace lopov...
Rusimovic311
pre 4 godine
Đilas je kriminalac, lopov i lažov.
Malena1988
pre 4 godine
Kome se oslade pare kao Djilasu taj granica vise nema
Radovan
pre 4 godine
DS stranka manipulatora i lopova.
Slavica
pre 4 godine
Od Đilasa i njegovih satrapa očekuju se samo laži. Oni su naviknuti na to da tzv vesti izmišljaju i plasiraju onako kako na najgori mogući način mogu prikazati SNS.
Sara
pre 4 godine
Odlaskom Đilasa sa čela glavnog grada,grad je počeo da napreduje, razvija,postao je lepši, moderniji.Ulaže se u izgled grada.U Đilasovo vreme grad je propadao,a danas komentatiše metro, u njegovo vreme građani su mogli samo da sanjaju o izgradnji metroa.
Stefan
pre 4 godine
On je deff izgubio pojam gde se nalazi i šta radi...
Jasmina
pre 4 godine
Od Đilasa smo navikli da narodu plasira laži.
Deki
pre 4 godine
Za vlast Đilas bi sve uradio, on razmišlja kako će se samo dočepati vlasti.
Milan
pre 4 godine
Beograd je zahvalan trenutnom predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću za sve što je uradio za Beograd.
tamara
pre 4 godine
DS je organizovala skup gde SNS svake subote oidržavaju standove sa građanima.
zaga
pre 4 godine
DS pokušava na sve načine da privuže pažnju
Sofija
pre 4 godine
Navikli smo da Đilas i njegovi lažu konstantno.
jaca
pre 4 godine
DS nastavlja sa lažima nedostatku programa i bilo kakve političke ideje plasiraju lažne vesti kako bi privukli medijsku pažnju
Ana
pre 4 godine
Kao i obicno Djilasovci samo plasiraju lazi, drugo nista i ne znaju.
Maja
pre 4 godine
Đilasovi su uvek plasirali laži.
Maja
pre 4 godine
Oni sem laži drugo ništa ni ne znaju.
Marko
pre 4 godine
Oni samo sebe zakopavaju sa svim njihovim lažima.
Dragan
pre 4 godine
Politika opozicije se zasniva na uvredama, pretnjama i pljuvanja vlasti.
Dragan
pre 4 godine
Opozicija je nemoćna i bez ikakve ideje i programa, lutaju kao guske u magli i ne znaju gde biju.
Dragan
pre 4 godine
Ovakvo ponasanje djilasovaca je ispod svakog nivoa.
Pavle
pre 4 godine
Nista novo, njihove lazi su svakodnevna pojava.
Merima
pre 4 godine
Problem Đilasa i DS je što ne mogu nikako da zaustave napredak Voždovca kao i čitave Srbije.
Andrija
pre 4 godine
A bogme i Djilas... Jedino sto mu u zivotu ide to je izmisljanje.
Dunja
pre 4 godine
Djilas jedino za sta moze da se zalaze to je za jeftine lazi.
Milica
pre 4 godine
Prosto je neshvatljivo da neko poveruje da su aktivisti SNS ometali skup šačice demokrata kao da nemaju šta pametno da rade.
Daliborka
pre 4 godine
To što Đilasovci svakodnevno bez ikakvih validnih činjenica i dokaza napadaju SNS samo govori o njima. Jer Srpska napredna stranka, predvođena Aleksandrom Vučićem, za Voždovac je uradila mnogo i zato građani pružaju podršku marljivoj i posvećenoj politici Aleksandra Vučića, a ne politici mržnje, laži i nasilja koje nudi Đilasov DS.
Toksi
pre 4 godine
Nista novo od njih!
Deki
pre 4 godine
Nista novo. Nagledali smo se i naslusali uvreda od strane DS ali nesto dobro za Srbiju da su ucinili to se nije videlo
Željko
pre 4 godine
Nedostatak političkih ideja đilasovci pokušavaju da nadoknade kontinuiranim plasiranjem laži. Nikako da shvate da im se takva taktika obija o glavu i da sa svakom novom izmišljotinom sve dublje tonu.
Željko
pre 4 godine
Đilasovcima je problem da shvate da su na tako niske grane spali upravo zbog toga što koriste taktiku laži i podmetačina. Građani su ih odavno prozreli i svakodnevno im uskraćuju podršku.
Lazar
pre 4 godine
Umesto brige za građane, đilasovci od samog početka iskazuju brigu za svoje džepove. A kada je situacija takva, laži su im jedino čime još mogu da se služe.
Romanija
pre 4 godine
Pa nije to jedina laž Đilasa i njegove Marinike. Oni svakodnevno lansiraju poneku laž.
Nešo N
pre 4 godine
Građane više niko ne može da prevari. Oni najbolje znaju ko vodi politiku u njihovu korist i tome daju svoje poverenje.
Nena
pre 4 godine
Naravno da moraju lažima da obmanjuju narod kad nemaju čime da se pohvale. Niko ne zna pa ni oni sami sta subto dobro uradili za Srbiju sem što su krali ,zatvarali fabrike j ostavljali narod na ulici.
pravedna istina
pre 4 godine
sta drugo ocekivati od propale stranke kao sto je demokratska stranka od nje ostalo slovo s na kraju samo oni se hrane lazima i izmisljotima zreli su za jednu veliku ludnicu
Nikola
pre 4 godine
DS ne može da opstaje nikako drugačije nego jedino pomoću laži.
Marko
pre 4 godine
DS tvrdi da su ih napali aktivisti SNS_a a to opšte nije tačno
Dejan
pre 4 godine
Laži se plasiraju iz dana u dan s njihove strane, ništa novo
Sima
pre 4 godine
To je svima jasno vec duze vreme!
Sofija
pre 4 godine
За своје неуспехе увек криве друге
Maja
pre 4 godine
Ovo govori kakav je Djilas covek - a nasi gradjani to prepoznaju. On se oduvek i bavio lazima,nikada nije bio sposoban da uradi nesto sto je rekao i obecao.... SRAMOTA I ZA DJILASA I ZA LJUDE KOJI GA PODRZAVAJU.
Sinisa78
pre 4 godine
Budimo realni, od njih nista sem lazi i spletki ne moze da se ocekuje
Anja
pre 4 godine
Pa njihova politika se svodi samo na napade neistomisljenika i plasiranje bljutavih lazi
Ivana
pre 4 godine
To je tako u njihovom maniru. Lazi djilasovaca, medjutim, padaju u vodu cim bivaju izgovorene, jer rezultati rada vlasti koji su ocigledni pobijaju svaku njihovu izmisljotinu.
Maja
pre 4 godine
Kao da je DS bitan faktor, pa da ima potrebe da se ometa njihov skup. Hahaha... Ta stranka pretvorila se u otpad i bledu senku nekadasnjeg DS-a, u sluskinju Dragana Djilasa.
Kosta
pre 4 godine
Dok DS, perjanica Dragana Djilasa, daje sebi na znacaju izmisljajuci gluposti i privlaci medijsku paznju na taj nacin, SNS radi i izgradjuje ovu Srbiju. Posle se pitaju otkud tolika podrska Aleksandru Vucicu. Opozicija koju čine sama se pobrinula za to da izgubi poverenje naroda dok je bila na vlasti, nisko su pali, a kako su krenuli, nikada to poverenje vrstoti neće.
Dušan
pre 4 godine
Bolje i ne može da se očekuje od te preostale šake jada DS.
Dušan
pre 4 godine
Na podeli informatora SNS-a ima više prisutnih nego što njih ima na protestu...
Dušan
pre 4 godine
Apsolutno su irelavantini i njih niko više ne uzima za ozbiljno pa čak ni ne sluša šta govore.
Sima
pre 4 godine
Kada drugo nista i ne znaju...
Iva
pre 4 godine
Bez političkog programa i ideja, navikli da vređaju i omalovažavaju istinu, rad i zalaganje.
Aaa
pre 4 godine
Šta drugo čuti od Đilasa i ekipe. Bili i ostali lažovi!!!
Filip
pre 4 godine
Demokrate pokušavaju da se na sve moguće načine dodovore gazdi Đilasu.
Cile
pre 4 godine
Đialsovci ne prestaju da šire gnusne laži, ali na taj način neće doći do jeftinih političkih poena.
Vidak
pre 4 godine
Ništa neobično za Đilasovce. Ne prestaju sa lažima.
Ana
pre 4 godine
Šta Đilas može da ponudi drugo osim laži i obmane
Una
pre 4 godine
To se i ocekuje od SSP, jer jedino se time i bave, plasiranjem lazi, to vec svi odlicno znamo
damjan
pre 4 godine
Sve je vec vidjeno, ponavljaju se mali Djilasovci
djordje
pre 4 godine
Mali Djilasovci nemaju sta drugo i da kazu, sem da plasiraju lazi
Anna
pre 4 godine
Djilasovci su ivek i oduvek sve radeli i radece na kvarno!
Anna
pre 4 godine
Ništa me to više nr iznenadjuje sa njihove strane
Anna
pre 4 godine
Navikli ljudi samo na lose! Tako će i ostati. Ne znaju niti će znati nikad nešto dobro i u korist naroda da rade dobro