"Teodora, možete li vi to?": Vučić zastao kada je video ko upravlja moćnim raketnim sistemom - Ovo ga je oduševilo (VIDEO)
Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću danas je na vojnom aerodromu u Batajnici prikazano moćno oružje kojim raspolaže Vojska Srbije, a posebnu pažnju mu je u jednom trenutku privuklo to što moćnim raketnim sistemom kratkog dometa "Mistral" upravlja jedna devojka.
28.06.2026
15:30
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Lena
pre 4 godine
Ovaj sajam naoružanja i opreme već poprima karakter tradicionalnog. Nije mala stvar što se održava već deseti put.
Kosta
pre 4 godine
Svaki susret sa zvaničnicima drugih država, pa i na jednom ovakvom sajmu, treba iskoristiti za poboljšanje međusobnih odnosa.
Dragan
pre 4 godine
Danas ce svi da gledaju Srbiju!
bilja
pre 4 godine
Manifestacija za sve ljubitelje najsavremenijeg naoruzanja i vojne opreme. Prilika da predstavimo ono sa cim Srbija raspolaze, ali i da vidimo sta je novo u svetu iz te oblasti.
Nina
pre 4 godine
Srbija je poslednjih godina ojacala svoju vojsku, obezbedila novo naoruzanje. Vredi prikazati cime raspolazemo da se gradani osete sigurnijim.
Julija
pre 4 godine
Ovo i jeste dogadjaj koji predsednik treba da poseti i da svoj doprinos.
Ljubica
pre 4 godine
Ovo je naša prilika da predstavimo najnovije tehnike i naoružanje naše namenske vojne industrije
Nena
pre 4 godine
Zahvaljujuci predsedniku Vučiću srpska vojska nikada nije bila opremljenija.Sajam vojne opreme i naoružanja "Partner 2021"ce se održati danas i pokazati kakvim naoružanjem možemo da se pohvalimo!Vojska nase drzave ce nastaviti da jača i u budućnosti
Toma
pre 4 godine
Sjajan trenutak da prikažemo naše oružje državama širom Sveta koje su trenutno na Samitu nesvrstanih, imamo čime i da se pohvalimo, vojna industrija je ponos Srbije
Vojkan
pre 4 godine
Srbija danas dosta ulaze u svoju vojsku i savremenu municiju. Kad imamo dobru vojsku onda su svi bezbedni i sigurni
Fifa
pre 4 godine
Uz ovakvo savremeno naoružanje Srbija ima mogućnost da adekvatno odgovori svakom potencijalnom agresoru na našu zemlju. Srbija nikada nije imala jaču i opremljeniju vojsku nego danas, zato je lider u regionu
Koja
pre 4 godine
Garant mira i stabilnosti je upravo jaka vojska. Ulaganje u vojsku, njeno stalno usavrsavanje i modernizacija jeste ulaganje u mir i bezbednost Srbije a ujedno je to i ulaganje u bolji zivot i standard svih njenih gradjana.
Nena
pre 4 godine
Srbija je uvek mogla da se ponosi svojim vojnim naoruzanjem, kao i obucenosti svojih vojnika. Sajam vojne opreme"Partner 2021" najbolje to pokazuje,bas imamo šta da pokažemo i cime da se pohvalimo!
Nena
pre 4 godine
Srbija je uvek mogla da se ponosi svojim vojnim naoruzanjem, kao i obucenosti svojih vojnika. Sajam vojne opreme"Partner 2021" najbolje to pokazuje, imamo dosta toga da pokažemo i cime da se pohvalimo!Lep gest za pokojnog Lazanskog,zaslužio je to!
Pele
pre 4 godine
Odlicno da se sanjam naoruzanja odrzava u isto vreme sa pokretom nesvrstanih. Sigurno ce to biti dobra reklama za srbiju i puno posetilaca iz pokreta nesvrstanih. Pravi pogodak!
Ivan
pre 4 godine
Srbija ima zaista čime da se pohvali kada je reč o vojnoj opremi!
Nenad
pre 4 godine
Dosta je ulozeno u vojsku poslednjih godina i nas narod se oseca siguranije.
Andrija
pre 4 godine
Sjajan trenutak da prikažemo naše oružje državama širom Sveta.
Sofia
pre 4 godine
Moderna oklopna vozila su deo naše armije, imamo ih sve više, proizvodimo ih sve više. Mnogo toga se menja, a Srbija ide u korak sa svetom jer samo tako može biti i sigurna i zaštićena.
Ivana
pre 4 godine
VS treba da vrati tamo gde je nekada bila, hvala našem predsedniku Vučiću a svemu što čini za interese naroda i države. nijedan predsednik do sada ovoliko nije radio za našu državu i njene građane.Neophodna je vojna saradnja sa svim državama članica nesvrstanih.
Jelena
pre 4 godine
Velika stvar za nasu zemlju.Mozemo da budemo ponosni
Ksenci
pre 4 godine
Konacno se ne stidimo vec sa ponosom pokazujemo sta sve imamo
Ksenci
pre 4 godine
Poslednjih godina Srbija se trudi da ima što više prijatelja u svetu a potpuno je normalno da čuvamo prijateljstva koja datiraju još iz perioda kada je SFRJ bila osnivač Pokreta Nesvrstanih.
Ksenci
pre 4 godine
Danas sa ponosom možemo na sajmu da predstavimo vojnu opremu koja je savremena i moderna kakvu ima jaka i stabilna Srbija
Ksenci
pre 4 godine
Danas smo ponosni na svoju vojsku i na svoju opremu
Maja
pre 4 godine
Snažna poruka poslata iz Srbije. Snažna vojska znači snažna država. Naša vojna industrija ponovo staje na noge zahvaljujući predsedniku
aca
pre 4 godine
Sajam posluzio da se vidi s cime Srbija raspolaze od arsenala oruzja, i to da je nasa vojska danas nesto cime se dicimo
milos
pre 4 godine
Jaku drzavu karaterise jaka vojska i svaremeno i moderno naoruzanje a na ovom sajmu se videlo da Srbiju krasi i jedno i drugo
darko
pre 4 godine
Srbija je pokazala svoj potencija i to da danas ima jaku vojsku, pregrst naoruzanja sto u ranijem periodu nije bio slucaj