Vidovdan uoči Vidovdana: Istorijski skup u Beogradu - većinska Srbija svirala kraj blokaderima (FOTO/VIDEO)
U Beogradu je nešto posle 19 časova završen glavni program skupa "Srbija jedna porodica", kojem je, prema podacima MUP-a, prisustvovalo 207.000 ljudi.
27.06.2026
07:30 >> 19:38
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Smrad
pre 4 godine
a gde je porše?
Zekan
pre 4 godine
Zabrinjavajuce je sto obican covjek ne razumije ove spinove i namjere, nedavo sam cuo pricu jednog recepcionera iz hotela u Bg, covjek se nada promjenama a ne zna da sa svih strana vrebaju hijene koje ce da takve promjene iskoriste... Ova je lobista tamne strane i peca jadne i unesrecene ljude kao za neke promjene, promjena nema.
Milanka
pre 4 godine
Marinika Tepić niti ima stida i srama, kada ovako nešto izjavi pritiv države u kojoj živi. Zar misli da je narod toliko glup da ne vidi kako ona živi kada stoji pored svog bmv. Pa sve su uništili i opljačkali, narod vam to nije zaboravio.
Svetlana
pre 4 godine
Marinika menja automobile kao carape…CCC Dotakla je dno, dokazujuci da je spremna na sve zarad sopstvenog interesa
Aleksandar 016
pre 4 godine
Opozicija nema šanse sa ovom ženom kao kandidatom za predsednika. Vučić će je oduvati 1000 posto.
Sneža
pre 4 godine
Marinika nema obraza. Prodaje maglu kako bi opravdala platu u multikom grupi.
Lidija
pre 4 godine
Po nacinu zivota koji Marinika vodi, reklo bi se da odlicno zivi! Ne znam odakle joj uopste savesti da izjavi ovako nesto?! Pa dok je njen prijatelj Djilas bio na vlasti ljudi nisu imali od cega da zive jer su sve fabrike bile prodate a onda stavljen i katanac.
Kris Kloi
pre 4 godine
Da,sada se tesko zivi,tj. neki tesko zive a neki voze skupocene automobile, a ako,kojim slucajem, oni opet budu na vlasti,podelice s nama,obicnim smrtnicima, taj posteno zaradjen,u znoju cela svog, novac.Pa cemo i mi moci da sanjamo da se vozimo u BMW-u, i na sav glas placemo od muke,ne znajuci sta nas je snaslo.
Vazi
pre 4 godine
Lep i istinit tekst. Bili su njeni istomišljenici i nalogodavci već na jugu i ostavili pustoš. Treba da je sramota da spomene jug, a kamo li da dolazi ovde.
dunja
pre 4 godine
Gradjani Vranja imali su priliku da se uvere koliko Marinika "tesko" zivi! A ona je imala priliku da vidi jedan grad koji je mukotrpnim radom stao na noge posle visegodisnjeg unistavanja od strane zutih!
MARIJAT
pre 4 godine
Gospodja govori da se u Srbiji tesko zivi, da a vozi najskuplje automobile, malo je kontradiktorna. Odavno su svoje rekli, bolje im je da cute.
Kalina
pre 4 godine
Po njoj se vidi da baš loše živi čim vozi takav auto. Onda bi prvo ona trebalo da dokaže poreklo imovine, pa tek onda da priča o drugima koji su Srbiju stavili na noge.
Aleksandra Tasic
pre 4 godine
Kad bi Marinika i Djilas dosli na vlast, ne bi bilo slobode a kamoli pravde. Ne veruje narod u sarene laze nego samo u rad i rezultate i zato ce Djilas i doziveti debakl na izborima i to uskoro.
Milan N
pre 4 godine
Kad bi njima neko verovao... Pa jasno su se pokazali ko su i šta su, gomila lopova koja je jedino dok je bila na vlasti gledala kako da napuni svoje džepove...
Milan
pre 4 godine
Њој је баш тешко, ха,ха, хааа
Arfi
pre 4 godine
Da se u Srbiji lose zivi doticna gospodja ne bi vozila BMW X6 nego bi dosla u jugicu. U Srbiji danas samo neradnik moze lose da zivi. Gde god da se okrenete tu su fabrike, sadasnja vlast je ovom mucenom narodu omogucila da ponovo radi i zaradjuje za zivot.
Marija
pre 4 godine
Bahato ponašanje Marinike i neosnovani napadi, dolaze na skupove u skupocenim automobilima, nemaju podršku naroda jer za njega nisu ništa ni učinili.
Violeta
pre 4 godine
Marinika izgleda racuna da Vranjanci imaju amneziju? Da se ne secaju ugasenih fabrika i razorene ekonomije dok su njeni ortaci trpali pare na racunima?!
Elena Stevic
pre 4 godine
Opozicija dok je bila na vlasti ulagala samo u sopstveni dzep, a Vranje ih nije zanimalo
Maja
pre 4 godine
Pa ovo je cirkus, sta ova opozicija radi! Pitam se samo kako ih nije sramota da iz kritikuju nekog? Sta su oni uradili dok su bili na vlasti? Unistili su i unazadili celu drzavu. A ova Đilasova narikača Marinika je đon ne viđeni.
Zora
pre 4 godine
Kakva žena licemer! Đilas i njegovi puleni koji su opustošili ovu zemlju doveli do ruba propasti, ostavili ljude bez radnih mesta i plata. Ostavili zemlju u dugovima a svoje đžepove napunili sad pričate kako se loše živi. Koja sloboda i mozak može da se pojavi među ljudima sa takvom pričom u taj grad u kome se pojavila ostavili ljude u bedi.
Jancicka
pre 4 godine
Zuti su unistili i Simpo i Jumko firme koje su odlicno radile, toliko o njihovoj brizi za Vranjance i njihovu egzistenciju
Sanela Đorđević
pre 4 godine
Baš me zanima koliko košta auto koji vozi dotična? Toliko joj je stalo do građana Vranja da ih se sada setila. Podržava čoveka koji je zavio Srbiju u crno , a sada kad smo stabilna država želi opet da laže narod zarad lične koristi. Sramota!
Danijela Jovanović
pre 4 godine
Nije mi jasno kako ima obraza da se pojavi pred istim građanima koje su njen gazda Đilas i njegova stranka oštetili, izneverili. Da li se uopšte pita Marinika ko će im verovati?
DraganaV
pre 4 godine
Jalova bivša vlast pokušava da se vrati na pozicije vlasti i da neiskrenim obećanjima zavara glasače. Sažaljevaju narod, nude jeftina obećanja, a pri tom su došli u skupim automobilima.
Prof
pre 4 godine
Iako gospdja misli da ovu zemlju vodi mafijaška organizacija i da je po njenom mišljenju Srbi žive nepodnošljivo, a da će pobediti na izborima, grdno se vara. Uzalud je obilaziti gradove po Srbiji na terenu se vidi koliki podršku imaju. Zna li ova žena uopšte zašto mrzi predsednika , a zašto podržava gospodina Djilasa? Ubedila je sebe da joj ljudi veruju i da je neko sluša.
Jelena M
pre 4 godine
Imali ste i vremena i prilike da omogućite da ovaj narod živi bolje, ali niste. Zato ne trošite reči uzalud.
Veka
pre 4 godine
Gospodja Marinka se vozi u skupim kolima i brine o narodu kako loše živi! Kakve ironije!
Tanja
pre 4 godine
Imali su prilike nista nisu uradili, znamo odlicno kako se zivelo za vreme njihove vlasti. Ljudi na ulicama a firme zatvorene.
Nika
pre 4 godine
Marinka kritikuje sadašnju vlast da se obogatila. O čemu ona priča pa oni su uzeli sve što je moglo a vidi se da nije bilo ni malo malo jer se još uvek troši i voze skupocena kola.
Aleksandar Gregović
pre 4 godine
Žuta Marinika došla X6com jer nema predstavu kako se oseća narod kad to vidi. Ona misli da to i nije tako skup auto i tim autom je pokušala da "ne bode oči". Đilasovi pokradeni milioni se ne mogu sakriti, ma koliko se oni "trudili"
Zveki
pre 4 godine
Do Vranja za vreme njihove vlasti nije se moglo doći. Sada kada je autoput izgradjen i Srbija povezana celom dužinom došli da se rugaju narodu u skupim automobilima i kritikuju iste one koji su zemlju podigli iz pepela.
Milan Godzy
pre 4 godine
Marinika ima podršku sa Mauricijusa. Kontradiktorno je tako skupo živeti a narodu govoriti o pravima i demokratiji. Zato podrška naorda Srbije izostaje.
Ana Pavlović
pre 4 godine
Bezuspešan pokušaj čelnika bivše vlasti da se ponovo vrati na vlast i nastavi sa pljačkom i uništavanjem svega čega se dotaknu.Zaboravili su koju su pustoš ostavli za sobom.
MARIJAT
pre 4 godine
Ko ce njima da veruje, unistili su sve sto su mogli. Govori o teskom zivotu a vozi x6, sramno.
Šarena lala
pre 4 godine
SRBIJA krupnim koracima grabi napred zahvaljujuci odgovornoj politici Vučića. Tepićeve neistine su nadaleko poznate u našoj Srbiji.
Jasmina
pre 4 godine
Uzas, kako je nije sramota da prica neistine narodu i odakle joj pare za ovaj automobil
Miljana
pre 4 godine
Odakle gospodji skupocen automobil? Prvo od nje da se krene sa istragom o poreklu imovine!
Snezana Pesic
pre 4 godine
Ljudi koji su ovu drzavu ostavili u dugovima do guse sada obecavaju bolju buducnost. Ponizavaju narod ovakvim postupcima.
MMM
pre 4 godine
Kako je nije sramota da se uopste pojavljuje? Odakle joj ta smelost da uopste dolazi? Opljackali narod pa ce se vizikaju skupocenim automobilima, i to autoputem koji nisu umeli da naprave, vec samo davali lazna obecanja i punili sopsteve dzepove zatvaranjem firmi.
Danijela Stanković
pre 4 godine
Pošteno gospođo Tepić! Baš saosećate sa narodom pa mu nudite pomoć; došetali ste u Vranje sa kakvim BMW-om i još se razmećete novcem koji je Đilas tako saosećajno otimao od naroda.Verujem da je vožnja bila bezbedna i udobna naročito oko Grdelicke klisure koju je rešio upravo SNS, a sigurno ste imali grižu savesti kada ste videli da rade "Simpo", "Jumko" i "Zavarivač" na koje ste vi u svoje vreme "saosećajno" stavili katanac.
Saška
pre 4 godine
Marinika će očigledno posetama gradova Srbije, radi promocije boljeg života građana Srbije, moći da vidi i bolje se informiše, da priča koju nude njeni nalogodavci, ne vredi. Srbija nije stala od kada su oni prestali da vrše svoju pljačkašku vlast. Naprotiv, Srbija je otvorila, obnovila i izgradila fabrike koji su oni ostavili sa katancima. Građani su zahvalni ovoj vlasti na prilici da mogu dobiti posao i da od svojih primanja žive. Srbijom se putuje modernim putevima, što je imala priliku da vidi vozeći se skupim automobilom. Narodu ne treba politika političara koji su protiv svoje zemlje!
Miki
pre 4 godine
Znamo kako je bilo kada su oni bili na vlasti!Ne ponovilo se!
Tea
pre 4 godine
Strašno kako gospođa nema srama ni stida, sve su uništili i rasprodali a sad priča bajke.
Luna
pre 4 godine
Ko je razumeo shvatiće
Ljubica
pre 4 godine
Kako vas nije sramota da bilo sta komentarisete, posebno to koliko se neko obogatio, sakrite se usima i cutite, u svom skupocenom autu.
Marija Markovic
pre 4 godine
Zena koja ne zna sta govori, nudi prazna obećanja i vec propale kampanje bivse vlasti. Ljudi su shvatili kakvi su, a ona samo provocira skupocenim automobilima obilazeci gradove po Srbiji.
PEDJA
pre 4 godine
Oni su unazadili Srbiju!Sada njihove reci nemaju nikakvu tezinu!
Miloš
pre 4 godine
Pa šta ako vozi BMW X6, ona nije rekla da ona teško živi. A nije ni rekla odakle BMW X6. Ali nebitno je go sve, znamo kakvu su Srbiju ostavili kada su "sišli" s vlasti.
Jelena Markovic
pre 4 godine
Da li iko može da veruje ovoj ženi nakon toliko neistina koje je iznela u javnosti ili da je ozbiljno shvati kao političara? Svojim stavovima nikada neće dobiti poverenje naroda.
Vera
pre 4 godine
Zena koja samo na sebe misli, anonimus dok nije pocela da biva poltron svojim nalogodavcima. Jug se izborio, prodisao.Posetam, svoje i onako minorno bitisanje svodi na totalno posrnuce i beznadje.
Djole
pre 4 godine
Jadna li je opozicija koja svoju snagu za politicko delovanje crpe iz Marinikinih lazi i jalovih izjava o losem zivotu gradjana i bogacenju vlasti. Vrati se Marinika u svoj bmw i nazad u bg, pa prosipaj glupave izjave svom sefu Djilasu.
Black swan
pre 4 godine
Treba da je sramota da se uopste pojavi a kamoli da bilo sta kaze. Sve su unistili sto se da unistiti. Jug je tek sad progledao sa uradjenim autoputem i otvorenim fabrikama.
Dragana Mihajlovic
pre 4 godine
To koliko se tesko zivi vidi se po tome sta vozi doticna. Ali ni ne cudi to, s obzirom na to pod cijim patronatom ona radi, sve sami puni bankovni racuni.
Sale
pre 4 godine
Sramota je uopste nazvati ovakve ljude opozicijom , koji razmišljaju samo za svoj interes.
Suzana
pre 4 godine
Zena stoji ispred svog BMW-a ispriča o teškom zivotu. Sramotno. Verovatno se priseća vremena kada su ona i Djilas harali Srbijom i pustošili je.
Luka Kostić
pre 4 godine
Moramo shvatiti da svi rade za pare kod nekog poslodavaca pa tako i Marinika Tepić radi za svog poslodavca koji je izgleda dobro plaća i obezbeđuje druge benefite za luksuzan život i rad. Sramota je samo što se između ostalog taj rad obavlja protiv svoje zemlje i naroda i to samo iz lične koristi Đilasa
Tasa
pre 4 godine
Bilo je njihovo vreme pokazali su nam sta su imali i kako su nas vodili nismo vise ni malo naivni.
DEKI
pre 4 godine
Pa naravno da se tesko zivi u Srbiji, kada su oni sve opljackali i prodali, kupili sebi dobra kola pa sad glume ludilo. A narod ostavili bez posla i fabrika. A sad bi da opet dodju na vlast pa da kupe sebi jos bolja kola, e pa malo sutra narod vise ne veruje u njihove lazi i prazna obecanja.
Suzana
pre 4 godine
Još jedno sramno i jadno izlaganje pomenute gospodje. Sve same gluposti i neistine.
Milan Godzy
pre 4 godine
Žena koja je sa Mauricijusa dobila milione priča narodu Srbije kako valja sprovoditi demokratiju. Krajnje nedemokratski i kontradiktorno s njene strane
Rialda
pre 4 godine
Nama nije poznato ko i koji procenat nosi u ukupnom privatnom kapitalu u Srbiji danas. Medjutim, poznato nam je da je veliki broj tih nosilaca kapitala svoje bogatstvo upravo stekao u vreme privatizacije tokom rethodne vlasti, a cija su obelezja zakljucavane fabrike, njihov kapital je nestajao a radnici ostajali bez posla. Danas je Srbija silovito krenula napred u nove investicione poduhvate, jacanjem budzeta i podizanjem standarda gradjana.
Desa
pre 4 godine
Kako se u Srbiji živi loše kada Marinika menja automobile kao čarape?
maza
pre 4 godine
Samo neka ona ne vodi brigu o narodu u kome nema ama baš nikakvu podršku i koji ne želi da sluša njene besmislene priče. Neuspeli pokušaj skretanja pažnje.
Boža
pre 4 godine
Preletačica vozi automobil od 100K a u Srbiji se loše živi?
Ivana
pre 4 godine
Dosla je skupocenim automobilom a kaze da se lose zivi u Srbiji, ponovo neistine koje su nam jako poznate i lazna obecanja.
Žarko
pre 4 godine
Svojim ponašanjem ona je pokazala kako žive ljudi koji su se obogatili od pljačke i privatizacije. Prethodna vlast je samo zatvarala fabrike. Sada smo svedoci da se jug Srbije gradi i razvija, otvaraju se fabrike grade putevi.
Anastasija
pre 4 godine
Od kog novca je Điki kupio Mariniki novu igračku? Onog do koga je stekao pranjem prozora?
Sandra
pre 4 godine
Marinika se vozika skupocenim džipom kupljen od para građana Srbije koje je njen šef Đilas oteo i sada zamajavaju pošten i vredan narod koji svojim radom zarađuje za život.
SAMANTA
pre 4 godine
Marinika se vozika skupocenim džipom kupljen od para građana Srbije koje je njen šef Đilas oteo i sada zamajavaju pošten i vredan narod koji svojim radom zarađuje za život.
AMELA
pre 4 godine
Govoriti o lošem stanju i uslovima a voziti se u skupom automobilu u najmanju ruku je dvolično!
Ana L
pre 4 godine
Kakva ironija gospođe. Ljudi su razočarani vođenjem njihove politike, zatvorene su mnoge fabrike, ljudi su ostali bez posla.
Milan Savic
pre 4 godine
Gospoda je imala svoje vreme, koje je protracila u upropastila sto sta, sto se moze i videti. Trenutno su na vlasti adekvatni i posteni ljudi koji i treba tu da ostanu. Ovakva klijentela nam nije potrebna.
JelenaTasic
pre 4 godine
Pa ko o cemu, lopov o pljacki
D IVANOVIĆ
pre 4 godine
Dosta je Đilas pokazao za vreme svoje vladavine! Imali ste prilike da pomognete svom narodu, Srbiji, ali niste! Punili ste svoje džepove i otvarali silne račune po inostranstvu! Zato vam narod ne veruje ni malo da ćete možda u budućnosti hteti da postupate drugačije! Vozite skupocene automobile koji su za običan narod čitavo jedno bogatstvo koji se ne mogu zaraditi normalnim platama! Sramota ste za naš narod!
Olivera
pre 4 godine
Marinika nema nimalo stida, očigledno je da joj nije stalo do naroda nego do ličnih interesa.
Ivana
pre 4 godine
Marinika zna kako se teško živi? Pa sto ne pomogne ako zna? Jel samo iz fotelje možete pomoći svom narodu? Vi ste imali svoju priliku i pokazali ste koliko ste spremni da pomognete narodu puneci svoje džepove!
Viktor
pre 4 godine
Marinika bi trebalo već jednom da se pogleda u ogledalo.
Ana
pre 4 godine
Marinika "zena" bez ideja.
Boban Tasić
pre 4 godine
Ako ćemo iskreno Marinika laže i sebe i građane! Govori o lošem životu građana dok sa druge strane vozi skupocen auto... a da ne govorimo o drugim stvarima... Meni nije jasno kako ona ne vidi razliku da su ljudi u njihovoj vlasti imali 0 a sada minimalac preko 35.000din.a plate u većini firmi veće i veće i veća mogućnost o promeni firmi s obzirom na veći procenat otvorenih radnih mesta!
SENDI
pre 4 godine
Ostavila porse u servis nizak je za juzne puteve. Treba joj nesto visoko i vece kao BMW.
Boban Tasić
pre 4 godine
Kad neko kaže za Srbe da je genocidan narod onda je svima jasno koliko Marinika i njen mentor Djilas misle o tim istim građanima od kojih očekuju podršku!
Kristina
pre 4 godine
O kakvom "danu posle" priča dotična? Pa imali smo priliku ili bolje reći nepriliku da živimo u vreme kada je ona zajedno sa svojim gazdom opustošila Srbiju, što je narod na svojoj koži osetio, tako da posle njih je Srbija u svakom pogledu rasla i razvijala se. Neka dotična menja svoje skupocene automobile i time pokopava sebe još više, a narod se ne da tako lako prevariti izmišljenim njenim pričama.
Miša
pre 4 godine
Kakvo licemerje! Ona da prica o danasnjoj vlasti a ovi njeni sto opet hoce na vlast ojadili drzavu i ostavili je u dugovima i bez mnogih preduzeća koja su privatizovali u bezvredje, zarad svojih dzepova i dzipova.
Jelena Markovic
pre 4 godine
Kako je nije sramota da se pojavi i priča o boljem životu građana i to u gradu u kojem su zatvorili nekoliko fabrika i ostavili ljude na rubu egzistencije, zar stvarno misli da smo zaboravili vreme njihove vladavine. Imali su svoje vreme, bilo ne ponovilo se.
Ana
pre 4 godine
Znamo odlično kako se živelo za vreme njihove vlasti. Unistili su i unazadili celu drzavu. Zaboravili su koju su pustoš ostavli za sobom.
Andrijana
pre 4 godine
Stide li se nekad što besramno lažu i pokušavaju da još jednom prevare ovaj narod?
Jelena Markovic
pre 4 godine
Marinika nikako da shvati da je njihovo vreme prošlo, bilo ne ponovilo se. Nikada više nećete imati poverenje naroda jer ste svojim delima pokazali ko ste i šta ste.
vanja
pre 4 godine
Samo ona da ne prica o slobodi i pravdi. Bolje da je dosla nekom drugim automobilom a ne da iritira narod.
Aleksandra
pre 4 godine
Marinika se opet bahati skupocenim automobilom. Koliko vidim, lepo se zarađuje "poštenim radom" kod gazda Đikija.
Brana
pre 4 godine
Sve što je napisano ke potkrepljeno činjenicama i me treba trositi reči oko ovakvih mediokriteta.Mariniku treba pozvati na idgovornost kaobi svakog gradanina Srbije i ako je rumunska nacionalna manjina autonomaski opredeljena i suditi joj za prevarw i malverzacije kojima se bavila do je bila pokrajinski sekretar za omladinu i sport.Mislim da je tada bila u LSV kod Čanka i nije ocekivala poraz i dolazak SNS na vlast pa je u napred arcila pare iz pokrajinskog budzeta ne znajući da će izgubiti funkciju pa je brzopleto preusmerila pare na tetetane lokalnih kriminalaca u Pancevu a kad je to otkriveno jednog od tih lokalnih krimosa je angazivala da protera novinara tv Panceva jer je o tome pravio emisiju.To je ta Marinika Čobanu Tepić,sloboda i PRAVDA!
Sandra
pre 4 godine
Marinika se vozika skupocenim džipom kupljen od para građana Srbije koje je njen šef Đilas oteo i sada zamajavaju pošten i vredan narod koji svojim radom zarađuje za život.
Aleksandra
pre 4 godine
Malo je degutantno govoriti o siromaštvu dok se vozite BMW - om i poršeom. Izgleda kao da se rugate ljudima od kojih tražite podršku.
Ceca
pre 4 godine
Marinika stalno obmanjuje narod niko joj ne veruje.Svi dobro znamo ko je placa da iznosi lazi u javnost.
Žana
pre 4 godine
Posle toliko izgovorenih lazi ko jos slusa ovo kokodakanje
Neda
pre 4 godine
Svako u skladu sa svojim mogućnostima, pardon, primanjima, koja se mere zaslugama i hijerarhijom u Multikom stranci. Sudeći po vrednosti Marinikinog voznog parka, istakla se prilično kod gazda Đikija.
Gagi
pre 4 godine
Odužiće se narod Mariniki na izborima i pokazati joj da joj nije mesto u parlamentu.
Lena
pre 4 godine
U Valjevo Marinika došla je sa Poršeom, a eto sada na jug Srbije sa besnim Audijem. Ne voli narod bogate kriminalce i kazniće to na izborima.
Mina
pre 4 godine
Ona i slični, Čanak, Đilas i ostale Demokrate su sramota Srpskog naroda.
Aleksandra
pre 4 godine
Marinika je zena koja uopste nema pojma kako se u Srbiji i u Vranju zivi. Njen nalogodavac i ona zatvorili su sve fabrike i ostavili ljude bez mogucnosti da zarade za zivot svojih porodica, a Vucic je taj koji je doveo inostrane fabrike i nase zatvorene fabrike pokrenuo j omogucio ljudima da zive.
Rusija
pre 4 godine
Za vreme vlasti doveli ste zemlju do bankrota.Vi ste samo ružna prošlost Srbije.
Siki
pre 4 godine
Bas je muka, tesko se u Srbiji zivi i to prica Marinika koja se vozi u dzipu koji kosta ko zna koliko i kako takva osoba moze da razume obican svet! Od kojeg je novca to, kako je zaradjeno, gde je to ona radila?! Naravno kod Multikom grupe oni placaju samo ako lazes za njih.
Jelena
pre 4 godine
Marinika, narod nije zaboravio kako je živeo za vrrme tvog gazda Djike!!! A samo se pitam nije li te sramota da procas kako se u Srbiji tesko živi a dosla si tim BMW??
Jelena Markovic
pre 4 godine
Da li neko moze da veruje ovoj ženi nakon toliko neistina iznetih u javnosti? Kako je nije sramota da govori građanima o boljem životu i to u gradu u kome su uništili nekoliko fabrika za vreme njihove vladavine.
Dana
pre 4 godine
Vidi se da zena bas lose zivi, stvarno greota.
jelena83
pre 4 godine
Kakva je ovo zena!!! Licemer! Opozicija dok je bila na vlasti, mislila je samo o sebi, a ne o drzavi!
Kaca
pre 4 godine
Dosla u skupom automobilu da skuplja politicke poene u jednom od gradova koji je pretrpeo ogromne materijalne gubitke za vreme kada su njeni politicki istomisljenici bili na vlasti, i to iznosenjem neistine na racun onih koji su tu stetu popravili. Narod zna ko su oni i sta znaju i nece dozvoliti da im se ponovi isti scenario kao sa prethodnim rezimom.
Crni
pre 4 godine
Zeno memoj da nas podsecas kako mi zivimo, vaznobda je limuzina tu da nas poseti da je tebi vrlo udobno, dok nama prodajes sarenu lazu.
Jelena S
pre 4 godine
Otisla u Vranje koje su unistili, poput Jumke, Simpo kompanije zdravstvenog centra a sve to zahvaljujuci sadasnjoj vlasti opet funkcionise.
Mala
pre 4 godine
Ne zna ona sta su stid i sram, Marinika i njen sef znaju samo da lazu i uzivaju u tudjim parama.
Jelena
pre 4 godine
Kada se pomene ime ove žene odmah znam da je reč o nečemu nebitnom, nečemu što nema nikakvog smisla, žena koja kao i njen vlasnik Dragan Đilas proganjaju i lazu narod.