Orban stigao u Guču i seo za sto: Ovo je prvo naručio (FOTO)
Viktor Orban, jedan od najpoznatijih evropskih političara i bivši mađarski premijer, došao je u Guču na 65. Dragačevski sabor trubača.
07.08.2026
15:50
Od ovog vikenda, pa sa vrhuncem u noći između 12. i 13. avgusta, na nebu iznad Srbije biće vidljiva spektakularna meteorska kiša Perseida.
07.08.2026
21:38
Zbog snažnih erupcija vulkana na planini Etna na Siciliji, aerodrom u Kataniji bio je zatvoren u dva navrata, ali avioni "Er Srbije" su uspeli da prevezu 120 putnika u Srbiju!
07.08.2026
21:03
Nemački ADAC zabeležio je 20 odsto više intervencija tokom letnjih vrućina, a najčešći uzrok kvarova na automobilima bio je akumulator sa čak 40 procenata.
07.08.2026
21:00
Čuveni advokat Tihomir Konstantinović, preminuo je u 86. godini, nakon duže bolesti.
07.08.2026
20:04
Požar na Žaračkoj planini i na Stolovima je lokalizovan.
07.08.2026
19:28
Prošle su 34 godine od izvršenja poslednje smrtne kazne u Srbiji, a 24 od njenog ukidanja, ali u javnosti sve češće se zbog svirepih zločina traži se da se ona ponovo uvede.
07.08.2026
21:00
Na području Beograda uhapšen je M. S. (30) u munjevitoj akciji koju su izveli specijalci Specijalne antiterorističke jedinice i UKP! Osumnjičeni je lociran u jednom objektu, posle čega je usledila operacija hapšenja.
07.08.2026
20:25
Policijski službenici Uprave kriminalističke policije, Službe za kriminalističko obaveštajni rad, UKP PU za grad Beograd, PU Valjevo, Specijalne antiterorističke jedinice, u Beogradu, uhapsili su M. S. (30) za kojim su raspisane potrage PU Valjevo i PU za grad Beograd, UKP, Odeljenje za borbu protiv droga.
07.08.2026
19:33
Turski državljanin K. E. (24), osumnjičen za ubistvo ruske državljanke Ljudmile Turkove Konstantinove (27), boravio je oko dva meseca u iznajmljenom stanu u Borči, gde je, kako se saznaje, živeo sa suprugom koja je nekoliko dana pre zločina otišla u Istanbul.
07.08.2026
17:50
Ljubisav Trifunoviću (83) iz svrljiškog sela Pirkovac, osuđen je danas na 14 godina zatvora, jer je 25. avgusta prošle godine ubio svog komšiju Jovana Mijajlovića (80).
07.08.2026
14:23
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Jelena
pre 4 godine
Nadamo se pozitivnom ishodu sastanka...
Rade R
pre 4 godine
Čemu se pozitivnom nadati uz ove nesposobne EU pregovarače! Pa Šiptari osam godina ne poštuju ništa dogovoreno zahvaljujući ovim licemeri a iz Evrope!
Mina
pre 4 godine
Sastanak od velike vaznosti.
Marko
pre 4 godine
Ovaj sastanak je veoma vazan.
Nina
pre 4 godine
Srbija je oduvek bila za dijalog.
Mare
pre 4 godine
Vazan sastanak za Srbiju.
Nenad
pre 4 godine
Nadamo se dobrim vestima nakon sastanka.
Ivan
pre 4 godine
Nadamo se uspesnom sastanku jel dijalog mora da postoji izmedju Beograda i Pristine.
Andrija
pre 4 godine
Sto pre resimo pitanje KiM to je bolje za Srbe.
Aca
pre 4 godine
Srbija je od pocetka spremna za dijalog, ali druga strana vrsi izgovor za odlaganje daljih pregovora.
Mila
pre 4 godine
Ovaj sastanak je od krucijalnog značaja za Srbiju.
Tina
pre 4 godine
Ovaj sastanak je od velike vaznosti za Srbiju i nadamo se konstruktivnom razgovoru sa pozitivnim ishodom.
Brankić
pre 4 godine
Drago nam je što dolazi, nadam se da će ovim dolaskom urazumiti Prištinu.
Brankić
pre 4 godine
Lajčak je dobar prijatelj predsednika Vučića zajedničkim snagama će rešiti pitanje na Kosovu
Brankićć
pre 4 godine
Dijalog je jedino pravo resenje po pitanju KiM,
Brankić
pre 4 godine
Ovakvi sastanci su od izuzetnog znacaja za nastavak dijaloga Beograda i Pristine !
Ksendža
pre 4 godine
Najvažnije je da se dijalog nastavi, ali da se pre toga urazumi Kurti i da prestane sa provokacijama.
Ksendža
pre 4 godine
Postavlja se pitanje kako ici u dalje pregovore kad Pristina odbija da ispuni vec dogovoreno i to javno saopstava.
Ksendža
pre 4 godine
Nadamo se pozitivnom ishodu ovoga sastanka Vucica sa Lajcakom
Ksendža
pre 4 godine
Sto pre resimo pitanje KiM to je bolje za Srbe.
Dina
pre 4 godine
Sastanak od izuzetnog značaja za Republiku Srbiju
Dule
pre 4 godine
Srbija je od pocetka za dijalog,mirno resenje,sto se ne bi moglo reci za Pristinu
Leki
pre 4 godine
Nadamo se da ce doci do pomaka u dijalogu
Mica
pre 4 godine
Dijalogom do kompromisa.Srbija je za mirno resenje
Uros
pre 4 godine
Verujem da i sam Lajčak vidi da se Srbija trudi da ostvari dijalog sa Prištinom koja čini sve samo da ga minira!
Tamara
pre 4 godine
Uspesan sastanak predsedniku. Pitanje Zapadnog Balkana je nasoj zemlji kao i okolnim jako bitno.
drasko
pre 4 godine
Ovo je sastanak od velike vaznosti za nasu zemlju. Svi treba da budu svesni da je politika Srbije mir, dijalog i stabinost.