Odjekuje poruka Parandilovićevog dede! Stigao na skup u Beograd da podrži Vučića, pa se obratio unuku - Pozivam ga... (VIDEO)
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, krenuo je danas iz Priboja kako bi prisustvovao veličanstvenom skupu u srcu Beograda i pružio podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
27.06.2026
10:05
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Rajko
pre 4 godine
Ma šta ste vi napravili od Srbije ili za Srbiju. Ništa vam ne valja sem pare koje primate od te Srbije. POSLANIČKE PLATE a bacate i drvlje i kamenje.
nenad62
pre 4 godine
Bolje je biti ruska kolonija nego eu i nato prostitutka...
wolf30
pre 4 godine
EEEE, moraju se dogovoriti, a sta bi sa kineskom kolonijom. Najbolje da podele misljenja. Nije nego, pa njih dvojica bi nas stavili u albansku koloniju, a ne u neku drugu kao bolju. Posle izboora treba bojkotovati lose teme takvih. Narod bi mirno spavao i bio odmoran za poslove koji cekaju naciju.
Olja
pre 4 godine
Vas dvojica ucenjenih Jajara bolje da ćutite.
Marko
pre 4 godine
Srbija i Rusija su dve prijateljske zemlje koje će uvek raditi u interesu svog naroda. Što se tiče cene gasa svi su uvereni da će predsednici ove dve države naći najbolje rešenje.
Nikola
pre 4 godine
Vučic je uvek spreman da radi za Srbiju koja odlično napreduje!
zora
pre 4 godine
Ova dva "velika" coveka bi morali da se obaveste detaljnije sta znaci izraz KOLONIJA. Sigurna sam da bi im Indusi,Australijanci,Kanadjani i mnogi drugi rado pomogli u razumevanju. Pogotovo Aboridzini i indogeni narodi Kanade nad kojima su Britanci izvrsili genocid. Prestanite vise da koristite"VELIKE" reci.
Kosta
pre 4 godine
Ljubomora koja se oseća kod Jeremića prema Vučiću!
Filip
pre 4 godine
Jeremić je jedan običan lažov koji sve što dotkne upropasti!
Dejan
pre 4 godine
Ujedini se oni koji ne žele napredak Srbiji već je žele da se vrati i nazad .
Sandra
pre 4 godine
Otkako je Vučić na čelu Srbije ona napreduje, a dok je Jeremić bio na funkciji i saradjivao sa pojedinima Srbija je došla do propasti. Narod to pamti !
Igor
pre 4 godine
Od Čanka mi nije dobro. Kada vidim koliko samo pljuje po Srbiji nije mi dobro. On je debelo plaćen od strane zapadnih sila, koje ne vole ni Srbiju, ni Rusiju.
Kristina
pre 4 godine
Jeremić je odavno provaljen u narodu, zbog toga mi nije jasno kako može da izadje pred isti taj narod i da ih laže.
Dejana
pre 4 godine
To su veliki protivnici Srbije sve sto se dobro radi njima ne odgovara!
Mila
pre 4 godine
Rusi su prijatelji srpskog naroda, a to što pojedincima to ne odgovara je lični problem
marko
pre 4 godine
Srbija i Rusija imaju odličnu saradnju, a protivnicima i to smeta!
Baća
pre 4 godine
Razgalamile se američke sluge u Srbiji. Ko nam je uvodio sankcije? Ko nas je zverski bombardovao? Zna se ko. A ko nas i sada ucenjuje zbog KiM i Srpske? Da nisu Rusi? Tako da ovi naši podrepaši lupetaju gluposti svakog dana. To im je domaći zadatak. A kako lupetaju, tako će i proći na izborima.
Simic Dusica
pre 4 godine
Koliko mržnje ovih likova prema svemu što je dobro za našu zemlju.
Mileva
pre 4 godine
Vučić je do sad izgradio izuzetne odnise sa Putinom i Rusijom i verujem da ce tako ostati. Ljudi iz opozicije mogu biti samo ljubomorni na Vučićev uspeh
Danka
pre 4 godine
Opozicija može samo da ostavlja ovako maliciozne komentare a Srbija na čelu sa njenim rukovodstvom ide napred. Borba za svoj narod kroz porast životnog standarda je ključ uspeha, a opozicioni lideri to nikako ne mogu da shvate jer su se oni boravkom na vlasti samo bavili njihovim ličnim standardom.
Milutin
pre 4 godine
Dobri odnosi Vučića i Putina svakako će dovesti i do dobrih dogovora po Srbiju.
Miki
pre 4 godine
Srbija ima dobru saradnju sa Rusijom, sastanak sa Putinom bice od velikog znacaja za nasu energetsku stabilnost.
Joca
pre 4 godine
Srbija saradnjom sa Rusijom može sebi obezbediti niže cene gasa što će direktno uticati na privredu i cenu proizvodnje. Samim tim će biti i niže cene proizvoda i to narod zna i zato podržava predsednika Vucica. A vi gospodo koja kritikujete ne biste mogli da postignete ni delić toga, znate samo da zamerate.
zoran
pre 4 godine
Teško im padaju dobri odnosi Srbije i Rusije!
korisnik293
pre 4 godine
Ljudi koji rade protiv interesa svoje zemlje! Napred Srbija i Rusija!!!!
Iva
pre 4 godine
Dok su bili na vlasti nikada nisu hteli ni sa kim da sklapaju dogovore i sarađuju. Sada im je krivo što Vučić ima dobre odnose sa Putinom.