Vučić najavio lepu vest za penzionere! Stiže novac, manje cene lekova, spomenuo i 27. jun (VIDEO)
Predsednik Aleksandar Vučić obratio se danas na izbornoj skupštini Partije ujedinjenih penzionera, poljoprivrednika i proletera Srbije.
08.06.2026
11:15 >> 12:30
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Nena
pre 4 godine
Konstantne provokacije od strane Kurtija, vezane za pripajanje Kosova i Metohije Albaniji, nemaju nikakvog smisla jer, Kosovo i Metohija su neodcepivi deo Srbije i tako ce i ostati, a medjunarodna zajednica bi trebala pod hitno da reaguje i da sankcionise te njegove stalne provokacije i nepostovanje suda i odredbi.
Perica Savic
pre 4 godine
U ovoj zemlji se zakon postuje.
Ana
pre 4 godine
Postujemo sporazume i ostale zakone, ali zelimo razgovore da resimo probleme koje imamo.
peđa
pre 4 godine
Srbija je ta koja potencira stalno na poboljšanju odnosa sa Albancima. Njih za to prostim rečima "boli uvo". Rade šta im se hoće, a što je najgore za sve to imaju potporu od strane SAD, ako i moćnih zapadnoevropskih sila.
Miki
pre 4 godine
Srbija je uvek spremna za dijalog sa Prištinom. Moramo naći zajedničko rešenje kako da obe strane bile zadovoljne. Ali nikada nećemo pristati samo na njihove uslove.
Miki
pre 4 godine
Курти може само да сања о Великој Албанији. Србија никада неће дозволити да неко узме они што је нама вековима припадало.
Milutin
pre 4 godine
Kurti konstantno provocira nas, ali mi nikada nećemo popustiti njegovim zahtevima. Mislim da EU mora reagovati i naći neko rešenje kako bi ove strane bile zadovoljne.