(VIDEO) Hitno! Zloslutni NATO avion krenuo ka Rusiji, a za njim i 320 ubojitih letelica: Tuku sve moguće ciljeve, u toku je stravičan obračun
Strateški izviđački dron Severnoatlantskog saveza (NATO) RQ-4D „Feniks“, sa pozivnim znakom MAGMA10, satima je kružio iznad Crnog mora upravo dok je Rusija bila izložena novom masovnom napadu.
29.07.2026
11:36
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
ljubica
pre 4 godine
Ana Brnabić kuka kao Kalimero "To je nepravda" i ništa ne čini. A ona pripada stranci koja je na vlasti i kao takva bi morala da uradi sve da omogući normalan život svim gradjanima. Pita se šta ako neko izgubi posao zato što ne može da dodje na taj posao? A nije je briga za onog prebijenog radnika na bageru koji je možda i trajno onesposobljen za rad. Ko ce dati nasušni hleb njegovoj deci zato što je vlast blagonaklona prema batinašima? Ako baš ne znaju šta eto im primera Nemačke i Holandije.