Beograd sprema brutalan odgovor Podgorici: Ako zabranite Vučićeviću ulazak u Crnu Goru...
Beograd sprema žestok odgovor za više desetina osoba i potpunu promenu odnosa prema Vladi Crne Gore ukoliko ta zemlja zabrani ulazak glavnom uredniku Informera Draganu J. Vučićeviću.
26.06.2026
13:37
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Ja
pre 4 godine
Zar niste rekli 20 ljudi? Dokle god krijete podatke izazivate gnev kod nas neutralnih? U Beogradu je bilo na hiljade ljudi.
Gedza
pre 4 godine
Dudlaj DJV
Nenad
pre 4 godine
Smrdjivci vucicevi.... Znam da nece biti pusten komentar ali sam snimao ekran i stavicu na sve mreže
JebacInformeraSmrk
pre 4 godine
INFORMER, DABOGDA SKUPLJALI DECI ZA LEKOVE PAPCI VAM SE OSUSILI, SVINJE SU INTELIGENTNIJE OD VAS
AntiAnti
pre 4 godine
Hahahahahaha..... Sad smo vec stigli na 10.000 ?!?! Pa vas urednik je na PINK-u tvrdio da na gazeli ima 20-30 ljudi, sada kazete 3.000-4.000. Raste kao kvasac !!!!!! Budite realni pa priznajte koliko je stvarno ljudi bilo na protestima.
admin
pre 4 godine
Popu šiš ku rac go vno smr dlji vo
MILOS RANKOVIC
pre 4 godine
PRVO DA KAZEM NISAM NI U JEDNOJ STRANCI,DRUGO POZIVAM SVU PAMETNU BRACU SRBE DA SE UOZBILJIMO,NISAM GLASAO U ZIVOTU ALI SAD HOCU,ZIVIM SA SUPRUGOM,SESTROM,ZETOM,MAJKOM I DVOJE DECE,NIKO OD NAS NIJE GLASAO ALI SAD HOCE,ALEKSANDRE VUCICU OD MOJE PORODICE IMAS SEDAM GLASOVA KOJE DOSAD NISI IMAO,SAMO MI OVO NIJE JASNO STA OVI HOCE OD DRZAVE,SKOCILE IM PLATE,PENZIJE,DOBIJAJU POMOC,MEDJU PRVIM VANKCINAMA U SVETU,JA ZIVIM U SRBIJI I UVEK CU,BRUKA JEDNA ZA OVE PRODANE DUSE,PREDSEDNICE SRBIJE MOLIM VAS ORGANIZUJ TE JEDAN SAMO MITING DA VIDE STA JE SKUP,BICE NAS MILIONI,GLASATI ZA LJUDE KOJI PRIZNAJU KOSOVO,ZA LJUDE KOJI SU OTERALI SVE GENERALE U HAG,ZA LOPOVE,ZA KRIMINALCE,PRE BIH UMRO NEGO GLASAO ZA DJILASA,SAMO NAM ALEKSANDRE VUCICU DAJTE JEDAN MITING DA VIDE STA NAROD MISLI,NEK DODJE DJILAS U MOJU KUCU KO VUCIC DANAS IMA DA GA SUTNEM GDE TREBA,KAKO SMO ZIVELI POD PALICOM DJILASA,TADICA,ONOG STO SU UBILI SAMI,SRBIJA NIKAD NECE TO PRIHVATITI,EJ IMAS U STRANCI COVEKA KOJI JE NAPASTVOVAO MALOLETNU DECU ILI KAKO RECI PROFESOR vuletic,PUNA PODRSKA ALEKSANDRU VUCICU IDEMO DO POBEDE
Amater
pre 4 godine
STA JE POENTA TI BROJIS POLICIJE NEMA A ONI MALTRETIRAJU GRADJANE BEZ POSLEDICA....DALI I DOKLE TREBA DA SE TRPI ILI CE SE REAGOVATI PRAVNO ILI DA I MI ZAKRCIMO NJIH.
Hobit Govno Vučičević
pre 4 godine
Ako nemaš strah od aviona bolje ti je beži što pre Hobite. I operiši facu. Sa tom si prepoznatljiv svuda.
Stefan
pre 4 godine
Haha! Koji ste vi pacenici novinari informera. Da hoce ovaj zakon o eksproprijaciji vasu dedovinu da potkaci pa da vam posle bude jasno zasto se ljudi bune i izlaze na ulice.
ilija949
pre 4 godine
Frka Dragane J. Vucicevicu, pa objavljujes lazi u tvom antiinformeru. I tebi se blzi kraj, svestan si toga, samo ne znam gde ces se sakriti.
Petar
pre 4 godine
Vasa vaska od urednika rece danas na Pinku da je bilo 200 coveka. Jebacemo pseto brzih dana.
Informer
pre 4 godine
Koji ste vi podplaceni debili da sirite ovakve lazi. Kako vas nije sramota i ci se nazivate "nezavisnim" novinama.
Djura
pre 4 godine
Ala ste se usrali botovi
Milojko
pre 4 godine
Nesto ste nervozni postali...Laki je malko nervozan. Pa kao poceli ste brojati ljude...
Marko
pre 4 godine
Smesan je ovaj portal vladajuce stranke.
Igor
pre 4 godine
Đilase lopove. Vrati pare koje si dao Vučiću preko grbače naroda.
Problemcic
pre 4 godine
Blokada medjunarodnog puta i ceste je krivicno djelo, zasto policija nije reagovala. Savjet ako i iduce sub ne rjesite to zakonom, opozicija i mentori ce to dozivjeti kao slabost vlasti ali isto tako zbunjen narod nece shvatiti. Savjet drzite se zakona.
Miks
pre 4 godine
Pa jel to 20, lažovčino.
Neko
pre 4 godine
Ma kakvi 10 hiljada nije ni 100 ljudi ha ha ha pa smesno je informeru stvarno smesno. Ja nisam bio na protestu niti to nameravam ali idem ponekad na utakmice pa mi niste uopste jasni ,ja po nekom uporedjenju sa utakmica kada hledam partizan kad igra evropu i kada je stadion pun to bude oko 30 hiljada jel tako e ovo sto sam video danas po mrezama snimke iz drona ovo je bar duplo vise nego pun stadion partizana zato nemojte da iritirate ljude koji vas citaju.
zozon
pre 4 godine
Stoko gebelsovska, bar nauči da brojiš. PS: Danas si na Pinku bio nikad jadniji i bedniji, pa si u tome višestruko prevazišao i ostale sagovornike.
Pedja
pre 4 godine
Polako, polako. Tek ćete da brojite i da bežite.
Srecko
pre 4 godine
Sram vas bilo samo u Beogradu je bilo više desetina hiljada ljudi a kamo li u celoj zemlji. Bagra obična koja izveštava u korist vlasti, prikažite realnu sliku koliko je bilo ljudi koji protestuju protiv štetnih zakona u našoj zemlji. Nadam se da će jednog dana i vama oduzeti imovinu zbog ovog zakona i da će te se probuditi, ali biće mnogo kasno kada shvatite da ovo nije uopšte u narodnom interesu. Svakog dana ste sve gori i gori dugo sam vas čitalac ali u mnogim stvarima preterujte pogotovo kada kažete da je bilo "dvadesetak ljudi" a bilo ih je mnogo više, a ne samo vaših 20 ljudi koji blokiraju autoput. Prikažite realnu sliku i prestanite da lažete ovaj narod.
Tomas gustafsson
pre 4 godine
Нешто ми,искрено да кажем,никако није јасно! Што би народ рекао "не иде ми у главу"! Видим ја да је у питању,све укупно у Србији, неколико хиљада људи(а нека је и пар десетина,све једно),али,ни то не могу да схватим! КАКО ТО ДА ВАМ НЕ ВАЉА ЧОВЕК КОЈИ СЕ БОРИ ЗА СРБИЈУ ДАН И НОЋ, ИМА ВИДЉИВЕ РЕЗУЛТАТЕ И УСПЕХЕ, А ВАЉА ВАМ,ДА ВАС ПРЕДВОДИ, НЕКО КО НИТ ЈЕ СРБИН,НИТИ ВОЛИ СРБИЈУ И НАЈВЕЋИ ДОМЕТ У ЖИВОТУ МУ ЈЕ СКРНАВЉЕЊЕ СРПСКЕ ТРОБОЈКЕ И РАЗБИЈАЊЕ ПРОЗОРА НЕИСТОМИШЉЕНИЦИМА?!? МОЖДА САМ ЛУД,МОЖДА ГЛУП, НЕ ИСКЉУЧУЈЕМ НИ ТУ МОГУЋНОСТ....АЛИ МОЛИМ ДА МИ НЕКО ПОЈАСНИ СВО ОВО ЛУДИЛО АУТО-ШОВИНИЗМА!
AntiAnti
pre 4 godine
Dragi Tomase, mislim da si odredio sebi pravu dijagnozu. A to sto si ksenofob, sto delis ljude na srbe i nesrbe, tu ti ne mogu pomoci. U Ustavu Srbije pise da svako ko je gradjanin Srbije ima pravo da se kandiduje i da bude biran. Sta ti tu nije jasno? Nije svaki srbin dobar covek, kao sto nije ni svaki hrvat los covek. Na svetu postoje samo dve religije, dve rase, dve nacije - :Dobri ljudi i losi ljudi" !!!!