Ekskluzivno otkrivamo! Plan i program sutrašnjeg velikog skupa u Beogradu (FOTO/VIDEO)
Bogat dečiji program, rekordna zastava, primeri tehnološkog napretka i koncerti najvećih domaćih muzičkih zvezda. To je samo deo onoga što će građani imati prilike da vide sutra, 27. juna, na velikom skupu ispred Skupštine Srbije.
26.06.2026
12:37
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
pera
pre 4 godine
jos veci sok je sto drzava dozvoljava da joj grupa ljudi terorise gradjane ovako
lepi
pre 4 godine
Ovo je zalosno da drzava ne smije nista da uradi ,ovo je tuga.Mislim da vlast cini veliku gresku !
Milan63
pre 4 godine
Ja mislim da je ovo terorisanje građana od strane tzv. ekologa prevršilo svaku meru. Zašto? Proizvodnju haosa i blokiranje glavnih saobaćajnica i autoputeva zbog bilo kog razloga u svakoj zapadnoevropskoj zemlji se gotovo brutalno razbija, što svi znaju. Kod nas se to ne radi da nam ti isti iz zapadnoevropskih zemalja ne bi prigovarali. I to licemerje naša vlast treba mirno i odlučno da prekine. Jer ako država počne da toleriše haos, bojim se da će se građani koji to ne žele da trpe samoorganizovati i razbijati blokade na svoj način. A zna se šta to znači. Ovo prvo, a i ovo drugo država i njeni organi treba da spreče po svaku cenu. Gde god se država povlači, otvara se prostor za snage haosa i bezakonja. Ovo je sada na delu specijalni rat protiv Srbije da bi se na vlast dovela poslušnička garnitura. Ako je to formula kojom nas zapadne zemlje ucenjuju i mikroskopski mere svaki korak sadašnje vlasti, ne moramo ni da budemo deo EU. Nismo ni do sada, pa šta!?
Jeka
pre 4 godine
Kakva sramota, oni tu nisu zbog Rio Tinta, Djilas ih doveo da maltretiraju ljude i prave neredw.
boki
pre 4 godine
Ovo je prevrsilo svaku meru ljudskosti, to je ono zasta se i zalaze Djilas da starih i nemocnih ljudi nema, a boga mi ni dece nego samo on i njegovi puleni
Ratko
pre 4 godine
Pazi ekolozi po Srbiji bilo bi smesno da nije tuzno. Alo Srbijanci kako prvo ne sredite svoja dvirista koji su u 80% po Srbiji male deponije smeca,naucitenda bacate snece u kontejnere ne sa prozira, ne bacajte opuske po putu iz auta, nepljujte po ulici itd.......... Odjednom Srbijanci ekolozi a vecina i nezna stanje ekologija. Podjite samo do Slovenije da pogledate kulturu zivljenja netreba dalje bili smo u istoj zemlji ali kultura zivljenja u Srbiji je na jako niskom nivou. Zato prvo za pocetak pocistite svoja dvorista i oko svojih zgrada bajni ekolozi. Jer parola God will clean Serbija nepije vodu jer niko nece ocistit nista ako za pocetak to ne uradite sami. Ajmo ekolozi metle u ruke i cistite svoje gradove jer prabite jos vise smece i unistavate zelene povrsine. Ekolozi i Srbija ne idu zajedno ispadate svi smesni. A mozda je ovo pokret gde bi trebalo pozvati legende iz Only full and horses da bude bar zabavno! Ovako ste dosadni i smesni ekolozi.
Maja
pre 4 godine
Stvarno strasno. Maltretirali gradjane a kriju se iza ekolosko pokreta. Sta postizu verovatno cistiji vazduh posle jucerasnjih nereda.
Marija
pre 4 godine
Nisu svi došli da izraze nezadovoljstvo. Većina ih je tu da bi se iživljavala.
Grada
pre 4 godine
Oprosti im Bože, ne znaju šta rade
Milena
pre 4 godine
Sramota je da se ovako ophode prema osobama koje su životni vek proveli u Srbiji.
Nele
pre 4 godine
Ovo je čist primer najgoreg uznemiravanja naroda. Ovo je nacistički postupak. Država posle ovoga ima potpuno pravo da preduzme nešto i da zaštiti nedužni narod!
Dado
pre 4 godine
Baba sa reklame neka ne jede govna, sedi kuci rucaj uzimaj terapiju,uzmi sendvic i cuti koji k….. izlazis kad te boli ruka vec 3 godine!
Iva
pre 4 godine
Tako izgleda divljačko ponašanje opozicije i prema najstarijima. Dno dna!