Vidovdan uoči Vidovdana: Istorijski skup u Beogradu - većinska Srbija svirala kraj blokaderima (FOTO/VIDEO)
U Beogradu je nešto posle 19 časova završen glavni program skupa "Srbija jedna porodica", kojem je, prema podacima MUP-a, prisustvovalo 207.000 ljudi.
27.06.2026
07:30 >> 19:38
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
georgpk
pre 4 godine
BOKANE,TI SI GROMADA OD COVEKA I SRBINA...SAMO OTRESI RAMENIMA
Komsija
pre 4 godine
Bravo za patriotu Bokana! Ulicne blokade su delo pete kolonone. Tacka. Nemojte mi reci da su Beogradjani koji zive u betonskim kavezima po soliterima zabrinuti i ugrozenui zbog eksproprijacije poljoprivrednog zemljista!? Od zemljista, oni imaju samo saksije na terasi. Ali, zato su nasli izgovor da razbijaju Srbiju i ruse srpsku legitimnu vlast. Ovo je vec treci put da nas strani agenti navlace - 27. mart, 5. oktobar, i sada opet! Dokle vise, braco Srbiji?
korisnik
pre 4 godine
Pa vidis to bi ja ovako formulisao,mislim na tvoj prostacki komentar.Da imas MUDA i da svoga kritikujes onako kako druge klevetas,onda bi Svet bio lepsi i svima bi bilo bolje.Ovako,kad mozes da odobravas postupke jednog CETNIKA,onda i rezultati su ovakvi kakvi jesu. CETNIK koji ulazi u koje kakve kaveze kao npr tv pink,i pozdravlja prisutne sa "pomozi bog"da bi sledeceg trenutka pricao i lajao o "ustasama,siptarima,milogorcima"itd,a ti ga u tome podrzavas,njegov govor mrznje,pa sta mogu drugi da misle o tebi? Verujem da sa takvim umnobolnima cete docekati da Dunav i Sava promene svoj tok pre nego se dese nekakve pozitivne promene na Balkanu.Jos niste dostigli dno,ali sa ovakvim sovinistima ste na pravom putu.
Kosovojesrpsko
pre 4 godine
Ako ne znate ko radi u interesu drzave i naroda, onda gledajte koga najvise progone. Ivo Andric je rekao; ,,Dodju tako vremena kad fukara progovori a pamet zacuti!,, Mislim da su ovi u Subotu blokadama i urlicima pokazali, da je Ivo bio prorocki. Vucica mrze jer ima cvrstu veru u svoj narod, crkvu i drzavu, zlo i naopako da ga vole oni koji su za debele pare prodali svoju zadnjicu.
Miki
pre 4 godine
Tom logikom je onaj koji progoni sve ostale bas Vucic. Sto po emisijama, sto po novinama, sto njegovi na lokalu.. Progoni se sve sto nije Sns, ne mozes posao da dobijes, ne mozes dete u vrtic da das, ne mozes nista da zavrsis ako nisi u stranci..
miki
pre 4 godine
Rece sve!
VamTam
pre 4 godine
Gospodin Novak treba da pročita gospodina Bokana a ne da gleda lucprde i lažljive labine.
Komsija
pre 4 godine
Сплит 06.05.1991. године - Дављење војника ЈНА Ustase ponovo na delu, ovog puta dave bageristu u Srbiji.
Zaharova
pre 4 godine
Bagerista mogao da zgazi 10 ljudi,onesposobljen da to uradi svi zivi i zdravi on malo polupan a ovo sa Splitom je neukusno za porediti,moderator pusti ovaj komentar znam da imas nalog da brises sve koji nisu po volji Bokana.
Milica
pre 4 godine
Bravo,bravo za pravog i iskrenog Srbina Bokana:)))
ZAvram
pre 4 godine
И пише, и говори, као да бисер броји...Уживала сам читајући ово сажето, продуховљено упутство за пут ка истини. Паметном доста. Дивни Драгослав Бокан, слободар, горостас српске културне сцене, поносни чувар српске душе, вишевековне баштине, путоказ ка очувању српства, државе Србије, вере у Господа и човека... Заслужује сво дивљење и поштовање овога света...
Antun cupak
pre 4 godine
Живела Србија,живео господин Бокан!!!!
Zoran
pre 4 godine
Zar je malo što se ne skida sa dve TV, samo što ga nema u vremenskoj prognozi, a sad bi da histeriše na sve i svakog i u novinama. Kad već ne zna ništa korisno da radi, što ne igra sah.
Ljubica Petrović
pre 4 godine
Sedi. Jedan.
Penzionerj
pre 4 godine
Bokane, potpuno si u pravu. Ove samo zanimaju zelene novčanice i ništa više. Narod, ma njih zanima kao lanjski sneg. Džaba urliču i mekeću. Narod ih je davno otpisao. Osvrnuo bi se na onu izjavu o Rumunima. Dali je neki Rumun kritikovao onu, što Srbe hoće da proglasi genocidnim, dali su njeni roditelji nešto rekli i izvinili se što je njihova ćerka zlo koje živi i debelo uživa u Srbiji. Dali se Država Rumunija ogradila od njenih fašističkih radnji? Koliko sam razumeo, Bokan nije pomenuo Rumunski narod već samo da su joj roditelji poreklom Rumuni. Mi sa Rumunima nikada nismo ratovali jedino što su dali onim fašističkim natovcima aerodrume da izvrše agesiju na našu zemlju što se može reći da su saučesnici i sada su natovci. Pored svega mi smo im oprostili jer je možda tada bio fašista koji je uzeo debele pare. Rumunski Narod to nebih dozvolio.
bata
pre 4 godine
Немамо ми ништа, кукавче хвалисави. Ми смо робови. Србија никада није била у тако рђавим робовским ланцима. Роб нема ништа. Ропством му је одузето. Кад се ослободимо, изградићемо шта нам је потребно, и окадићемо цркве и манастире од некрста. Тада, кад се Срби ослободе, ти, Бокане, не да нећеш писати у новинама, него ћеш туцати камен у каменоломима са осталом дружином.
Mele
pre 4 godine
Pseto je bokan.a informera papir za proliv.
vođin zanosač muda u krivini
pre 4 godine
СНС мафија окупља само ратне профитере (Бокан - командант Белих орлова), криминалце (Кристијан Голубовић), старлете (Кија Коцкар), и наркомане (Ацо Шмркас).
Zoran
pre 4 godine
O čemu piše ovaj diabolik i ljudska nakaza.?Bio i ostao okoreli fašista koji cviki kao pas kada se razboli..
Trt
pre 4 godine
Ne seri, Bokane, egomanijače!
Ostoja
pre 4 godine
Al' se ovaj rasprdeo
Vucicesku
pre 4 godine
I u Rumuniji se 1989. godine revolucija dogodila u decembru. Mnogo slicnosti nalazim. Vuciceskua vec ionako imamo. Znam da ovaj komentar ne smete da objavite, ali ga barem procitajte vasem uredniku "Gebelsu". Pozdrav od Srbina ciji su preci i rumuni, madjari, bugari!
Rade R
pre 4 godine
Ulice blokiraju one iste kukavice čiji su se preci poturčili, oni isti koji su zbog kukavičluka prešli u katoličku veru i postali veće ustaše od Hrvata ustaša! Oni isti koji misle da se uvek treba prikloniti onome za koga oni procene da je jači, pa i po cenu da je to protiv sopstvenog naroda, protiv svojih predaka, protiv svojih potomaka, oni koji gledaju samo svoju zadnjicu! KUKAVICE! Zašto kad su toliko hrabri ne idu da brane goloruke Srbe na Kosovu i Metohiji od šiptara, nego napadaju Srbe u Srbiji!? A to sve rade jer znaju da bi od Šiptara istog momenta dobili po nosu, a isto tako znaju da ovi ljudi ovde ne žele sukobe, ne žele građanski rat, srpsko srpske sukobe! Znaju da su ovi ljudi, koje trenutno blokiraju, normalni i da im neće uzvratiti, zato su ovako osioni, bahati, bezobrazni! Ali nemojte "gospodo" da zaboravite da batina ima dva kraja, da svakom strpljenju ima kraja! Zato mislim, da nije baš pametno da idete baš do kraja, u traženju te granice trpeljivosti! ŽIVELA SRBIJA!
Mika
pre 4 godine
Ma pola od njih su slucajni gradjani koji nisu mogli da predju niti oni podrzavaju djilasa nisu mogli ljudi da predju pa su djilas i ekipa prepisali kao da su to njegovi ljudi daj te ljudi ko jos njih podrzavaju kad oni ni sebi ne veruju
Dragojlo
pre 4 godine
Bokan je srpska ljudina i patriota!!!Bokana za ministra obrane!!!
Boban
pre 4 godine
Браво Драгославе. Досманлијској лоповској багри било је мало што су од 2000-2012. године крали и буквално "разарали" Србију а војску хтели, по налогу фашистичке НАТО алијансе на челу са америма, да сведу на 12000 (и словима дванаест хиљада) војника. Остало си све рекао
JOVAN
pre 4 godine
Izgibo smo,opljačkaše nas,ponoziše nas i sve to jer prodaše se i izdaše nas.Mi ih nismo kaznili,a ni osudili,mi im nismo ni oprostili niti zaboravili,zato me ne brinu oni nego mi.