Vidovdan uoči Vidovdana: Istorijski skup u Beogradu - većinska Srbija svirala kraj blokaderima (FOTO/VIDEO)
U Beogradu je nešto posle 19 časova završen glavni program skupa "Srbija jedna porodica", kojem je, prema podacima MUP-a, prisustvovalo 207.000 ljudi.
27.06.2026
07:30 >> 19:38
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Čile kg
pre 4 godine
Zašto ti kvariš moj život Viline bre ...
Coyote Nervosius
pre 4 godine
E moj Vuline, sam predsednik zagovara anarhiju. Ako postoje zakoni i ustav, nema tu šta da se predsednik meša. Policija mora da radi po zakonima i ustavu i tu je priči kraj. Samovoljno ponašanje predsednika, da bi pokazao "kakvi su oni" ?? A u stvari pokazuje "kakav je on". Zaboga, moj otac je platio silnu kaznu samo zato što je pregurao biciklu preko pruge kada je rampa bila spuštena, a voz kilometar daleko od pružnog prelaza. A vamo se dozvoljava protestvovanju gde mu nije zakonski mesto. O čemu Vi to pričate ???
Lazni Bot
pre 4 godine
Kod tebe bar nema zime imas tetku iz Kanade.
Gio
pre 4 godine
Vas lopovluk nas je kostao puta 10, ali ne miliona , nego milijardi. I tek ce da nas kosta. Pozdrav!
Solo
pre 4 godine
Umesto Vuline sto govoris o parama koliko ce da kosta izlazak Policije na ulicima po Srbiji mi kao narod dozivljavamo jedan rusilacki sloj ljudi koji bi da ovladaju svemu u Srbiji i stopiraju protok ljudi i robe...Sta to treba sadasnjoj vlasti da istera Policajce iz toplih soba i da zavedu red i mir na ulicama i autoputevima po celoj Srbiji ??? Kome se ti pravdas Vuline...???...Narodu zbog par miliona evra da sredi ovu haoticnu situaciju gde vi Vuline,Vucicu i Ana jos uvek izbegavate da hapsite prave vodje ovakvih podlih grupa i partija:djilasa,marinku,jeremica,tadica,obradovica,cedu ,comicku,canka,pajtica i svu ostalu buraniju koja radi protiv naroda i ove zemlje..Dok ih nepohapsite nece biti mira ni slobode u ovoj zemlji i kako vidim Vucic nije za to iako mu rade o glavi koja pocinje da se klima polako i Vucic razmislja da se povuce iz Politike jer nema muda da se nosi sa opozicijom i primeni zakone koje svi moramo da postujemo pa i opozicija ..nazalost politicka treverenja ce da traju dok je ovakvih mentaliteta svugde po Srbiji..
Dule
pre 4 godine
Manje pričaj - više radi. Sklanjaj te sa ulica!
Zoran
pre 4 godine
Ovi kauboji sa zapada i lažni ekolozi jedva čekaju sukob demonstranata i policije, kako bi urlali na sva usta, da se sprovodi diktatura!
robija za SNS mafiju
pre 4 godine
Ради се он опасно! Колико се урадио, то је осетио и онај полицијски пас што је режао на њега.
Kartonka
pre 4 godine
Ništa strašno,poslaće nam tetke iz Kanade da vratimo u budžet.
neko123
pre 4 godine
Koga mi da tužimo što ne možemo od huligana da obavljamo redovne aktivnosti i da bolesne roditelje ili decu odvedemo kod doktora jer se nekome prohtelo da blokira puteve? Ili kako bi bilo da neko blokira ulice gde žive dotične vođe protesta i da ne mogu svoju decu da odvezu u školu? Ne verujem da bi im bilo svejedno da ih ujutru sačeka stotine ljudi sa galamom i blokadom i pogrdnim rečima ili možda fizičkim nasrtajima kao što to oni sada rade običnim ljudima.