Udarno! Nezapamćen teror na Gazimestanu: Kurtijevi specijalci krenuli na Srbe (FOTO/VIDEO)
Gazimestan je i ovog Vidovdana okupio veliki broj Srba koji su došli da obeleže jedan od najvažnijih datuma u srpskoj istoriji, ali je čitav skup protekao uz pojačano prisustvo pripadnika takozvane kosovske policije i iživljavanje naoružane šiptarske bande nad srpskim stanovništvom.
28.06.2026
17:18
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Lepa Sojic
pre 4 godine
Bravo predsednice,dok na kukavicki nacin pokusavaju da te sruse ti radis i gradis.
Elena
pre 4 godine
Biće ovo jos jedna uspešna fabrika u našoj zemlji. Bravo.
Ivan
pre 4 godine
Uz pomoć Japana i naše Srbije biće još zaposlenih ljudi zbrinutih porodica zaista za pohvalu.
Olga
pre 4 godine
Naša Srbija cveta sa otvaranjem novih fabrika.
Nenad
pre 4 godine
Nijedna vlast do sada nije toliko gradila i radila.
Mina
pre 4 godine
Lepe vesti za Novi Sad, samo neka se radi i gradi.
Mina
pre 4 godine
Sutra je vazan dan za Novi Sad.
Nina
pre 4 godine
Raduje me ova vest, lepe vesti za Novi Sad.
Maja
pre 4 godine
Veoma lepe vesti za Novi Sad.
Nešo N
pre 4 godine
Ova investija je jedna od najvećih u našoj zemlji i to zaslužuje svaku pohvalu.
Glasinac
pre 4 godine
Više novih fabrika odmah je više novih radnih mesta i to treba pozdraviti.
Nikola
pre 4 godine
Svaka čast za otvaranje nove fabrike. Dobro će doći, jer će se otvoriti nova radna mesta i prilika za zapošljavanje pre svega mladih školovanih ljudi koji su bez posla.
Igor
pre 4 godine
U našoj zemlji broj nezaposlenih lica se smanjuje iz dana u dan. To je za svaku pohvalu! Idemo samo napred!
Mira
pre 4 godine
Jos jedna fabrika se gradi, Srbija postaje jaka zemlja!
Jeka
pre 4 godine
Izgradnjom novih fabrika, otvaraju se i nova radna mesta!
Sanja
pre 4 godine
Mladi ce ostajati u svojoj zemlji i svojim gradovima, fabrike se grade i bice novih radnih mesta.
Milica
pre 4 godine
Fabrika ce otvoriti nova radna mesta.
Goran
pre 4 godine
Nižu se fabrike i nova radna mesta uskoro. To narodu treba.
mina
pre 4 godine
Predsednik nije propustio ni jedno otvaranje,obilazi i radnke...Sns stranka ulaze u buducnost nase zemlje...
Pera Savic
pre 4 godine
Dok opozicija pravi blokade na putevima nas predsednik otvara nove fabrike.
Una
pre 4 godine
Otvara se još jedna fabrika u našoj zemlji. Bravo
Savka
pre 4 godine
Mogućnost za zaposlenje mladih ljudi
Lela
pre 4 godine
Fabrike su nasa buducnost. Smanjuje se nezaposlenosti i poboljsava kvalitet zivota gradjana.
Mina
pre 4 godine
Dok Vučić polaže temelje drugi pokušavaju da zemlju destabilizuju protestima. Svaka nova fabrika je boljitak građana, to su nova radna mesta od čijih plata će porodice živeti
Nenad
pre 4 godine
Što je više fabrika, više je novih radnih mesta, a to nam je sada najvažnije.
Ivan
pre 4 godine
Lepe vesti za Novi Sad, jos novih radnih mesta.
Andrija
pre 4 godine
Svaka čast, otvaranje još jedne fabrike kod nas.
Vlada
pre 4 godine
Još jedna u nizu odličnih investicija! Fabrika koja će doneti još mnogo radnih mesta.
Grada
pre 4 godine
Nikada se u Srbiji nije ovoliko gradilo kao što se to radi danas. Stopa nezaposlenosti je manja nego ikada pre. A tek će i biti!
Kasija
pre 4 godine
Ponosna što sam građanka Srbije kada vidim koliko se gradi i razvija, a i neću brinuti ni za svoju decu koja će imati stabilnu budućnost
Maja
pre 4 godine
Još radnih mesta za naše građane. Tako se to radi, dok drugi pljuju po nama mi vredno radimo i gradimo, otvaramo nove fabrike, svakoga dana sve uspešniji. Sve ćemo učiniti za naš narod jer nam je on na prvom mestu.
Ana
pre 4 godine
Ulaganje u Novi Sad je veoma napredovalo. Ovom fabrikom kada bude, zavrsena spasice nezaposleni deo porodice.
srdan
pre 4 godine
Novi Sad je najsrećniji i najbogatiji iz dana u dan, a to pokazuje i sutrašnje polaganje kamena temeljca fabrici koja je najveće investicija do sada u Srbiji
drasko
pre 4 godine
Ovo treba da bude svugde glavna vest a ne neki kvazi ekolozi koji luduju po ulicama
Ivan
pre 4 godine
Još jedna u nizu vrhunskih kompanija koja je odabrala da investira kapital u našu zemlju. Ovo puno znači za Novi Sad i njegovo okruženje.
Pera
pre 4 godine
Bravo za našeg vrednog predsednika.