Odjekuje poruka Parandilovićevog dede! Stigao na skup u Beograd da podrži Vučića, pa se obratio unuku - Pozivam ga... (VIDEO)
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, krenuo je danas iz Priboja kako bi prisustvovao veličanstvenom skupu u srcu Beograda i pružio podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
27.06.2026
10:05
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
micko
pre 4 godine
ja stvarno ne znam odakle ljudima pravo da zaustavljuju ljude i da im ne daju da prodju...protestuju i ugrozavuju ljudske zivote....
licko
pre 4 godine
ovi protesti moraju da se zasuatve...i bagra da se rastera
katarina
pre 4 godine
sve sami ekolozi....biju ljude po ulici, brane im da slobodno da se krecu....sam go lopov
Lolita ge
pre 4 godine
Naravno, djilasov scenario protesta moze samo da mu napakosti.
stanko
pre 4 godine
sve protestante po kratkom postupku...zna se sta je red..!!!!
ratko
pre 4 godine
oce li ova drzava raditi svoj posao i hapsiti siledzije i;i se vracamo u 90tu
Igor
pre 4 godine
Pa čovek u pravu ko koga ima pravo da na ovaj nezakonit način maltretira bilo koga i zaustavlja, nisu normalni bre ne smeš sa ženom i detetom nigde da prođeš da te na uhvate ili maltretiraju ne daj bože da ti vide telofon u rukama dobijaš batine sigurno
Penzionerj
pre 4 godine
Da Predsedniče ali naqalost mi nemamo adekvatan sud! Kada će se rešiti taj najveći problem?
Lazni Bot
pre 4 godine
Opet se svadja sam sa sobom
jadranka orlovic
pre 4 godine
odakle su ove siledjiske face izvucene . beograd ima sve vise ovakvih faca koje su besne ko zivotinje. mi smo odrasli u nekom miroljubivom beogradu. svi smo ga voleli. a sada NEKE FACE KO ZVERI STA JE OVO LJUDI i sto je najgore sto su medju njima sede glave u z a s 111
Mislite na policijski cas
pre 4 godine
Mislite na policijski cas, kada ste ukinuli slobodu kretanja svima zbog 50 zarazenih, a posle pravili mitinge kod 10 000 zarazenih? U Hag!
ringispil
pre 4 godine
Znam da necete objaviti ovaj post ali pitanje glasi: Policija ne sme da ucestvuje u nelegalnoj blokadi puteva 'Policija nema pravo u tome da učestvuje, već to da zabrani". Pa ko ih tera da blokraju put upravo suprotno treba da sprece blokadu.Zrtve su naravno neduzni gradjani. PA CEKAJTE LJUDI Sta su nadleznosti policije? DA PRAVI SAOBRACAJNE DOZVOLE , PASOSE I LICNE KARTE. Mozda Hrkaloviceva zna prave nadleznosti.???
Nena
pre 4 godine
Svi smo juče videli kakvo maltretiranja je doživeo čovek, ovo je strašno. Vlast se tako ne dobija, valjda su svesni toga
Trajko
pre 4 godine
Apsolutno se slažem. Sloboda kretanja građana jedan od osnovnih postulata demokratije.
Jovan
pre 4 godine
Svake subote čim ovi izađu da blokiraju ulice Vučiću skoči rejting kod naroda barem za 5 odsto.
Zeljko
pre 4 godine
Videću sada te vrsne ekologe po snegu, kad je malo teško eto njih odustaju, i naravno tu nema ni e od ekologije, ovo nisu ekološki protesti.
Daki91
pre 4 godine
Protesti su već propali i to će se videti narednog vikenda.
Giška
pre 4 godine
Tako svi diktatori rade i završe na smetlištu
Nikola
pre 4 godine
Srbija nije ničija svojina da bi me iko pitao gde idem i zašto. Protesti su jadni
Ninoslav
pre 4 godine
Protesti od juče si pokazali da više nija tajna pre svega da su politički a i da polako pucaju
Nik
pre 4 godine
Sramno šta su uradili ljudima dok su molili da prođu. Onakvo vandalisanje i maltretiranje čoveka je za svaku osudu.
Merima
pre 4 godine
Đilasovi batinaši i protestanti moraju da shvate da nemaju nikakvo pravo da bilo kome zabranjuju prolaz bilo mostom, ulicom, autoputem i da na taj način krše zakon jer uskraćuju Ustavom zagarantovano pravo svakom građaninu na slobodu kretanja.
Todor
pre 4 godine
Maltretiranje tog čoveka pokazuje koliko su pojedini ljudi nisko pali. Bilo mi je jako mučno gledati taj snimak.
Devla
pre 4 godine
Zuti su svoje politicke ciljeve samo na ulici dobijali, oni za drugaciji nacin i ne znaju.
andrijana
pre 4 godine
Sve ovo sto nas predsednik kaze je slika i prilika borbe opozicije da skupi sacicu glasova. Nema tu ni E od Ekologije.
Marre
pre 4 godine
Zaista velika sramota i bahaćenje na ovim protestima , ovaj čin je za svaku osudu i počinioce ovog gnusnog čina bi trebalo privesti pravdi.